Chata Otto Kandler Haus je v Dolním Rakousku v horské skupině Türnitzer Alpen. Chata je vzdušnou čarou asi 6 km přibližně severoseverovýchodním směrem od Türnitz. Chata Otto Kandler Haus je v nadmořské výšce 1.195 m a má kapacitu 12 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Naleznete zde základní informace o možnostech ubytování, provozní době, kontaktech na správce nebo chataře, poloze na mapě a turistických cílech v okolí.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Otto Kandler Haus

Türnitzer Alpen

Obrázek nemáme k dispozici
Otto Kandler Haus - fotografie bohužel není k dispozici
Otto Kandler Haus - poloha na mapě
Zobrazení polohy Otto Kandler Haus na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps. Na mapě je zobrazena přibližná poloha včetně případných dalších zajímavých objektů, webových kamer, videí a dalších užitečných informací v blízkém okolí. Zobrazeny jsou například i místa s předpovědí počasí v okolí.
Sponzorované odkazy:
Otto Kandler Haus v oblasti Türnitzer Alpen:
   Chata Otto Kandler Haus je v oblasti Türnitzer Alpen v nadmořské výšce 1.195 m. Chata patří Rakouskému alpskému svazu OeAV sekci St. Pölten. V létě bývá chata v provozu od začátku května do konce října vždy od pátku do neděle. V zimní sezóně bývá chata zavřená. Chatařkou je Margarete Niederhametner.

Telefon na chatu je +43 664 5286733
E-mail: m.niederhametner@kabsi.at

Na chatě Otto Kandler Haus je celkem 12 lůžek ve společné noclehárně (Matratzenlager). Velmi malá zimní místnost (Winterraum) je v zimě otevřená.

Přístupové cesty na chatu Otto Kandler Haus:
z Dickenau-Hauserbauerngraben (428 m) - 3:00 hod
z Kirchberg an der Pielach (372 m) - 3:30 hod
z Lehenrotte-Himmel (406 m) - 3:30 hod
ze Schrambachu (po cestě N. Mader-Weg) (388 m) - 3:00 hod
z Sois-Löbelgraben (437 m) - 2:00 hod
z nádraží v Tradigist (380 m) - 4:00 hod
z Türnitz (po cestě E. Zöchling-Weg) (466 m) - 3:30 hod
z Schrambach-Himmel (388 m) 4:00 hod
z Tradigist-Schöngraben (550 m) - 2:30 hod
z Sois-Prinzbachtal (435 m) - 3:00 hod
z Sois-Gscheidsattel (437 m) - 3:30 hod

Horské vrcholy a turistické cíle v okolí:
chata Julius-Seitner-Hütte (1.185 m) - 3:30 hod
Otto Kandler Haus náhled polohy:
Náhled zobrazení polohy Otto Kandler Haus na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Otto Kandler Haus - další informace na internetu:
Mapa volného ubytování v okolí:
 (po zadání data příjezdu a odjezdu se okamžitě na mapě zobrazují volná ubytování i s cenami)
Booking.com
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Harakiri - nejstrmější sjezdovka v Rakousku
Kde je nejprudší sjezdovka v Rakousku? Nejstrmější sjezdovkou v Rakousku je sjezdovka Harakiri Penken v lyžařském areálu Mayrhofen v Tyrolském Zillertalu.

Image
Rakouská dálniční známka
Kolik stojí rakouská dálniční známka. Kam se nalepuje. Dá se koupit přes internet? Jak funguje elektronická dálniční znánka. Na kterých úsecích dálnic není potřeba. Kompletní informace o rakouských dálničních známkách.

Image
3K K-ONNECTION Kaprun - Maiskogel - Kitzsteinhorn (video)
Z centra Kaprunu šesti lanovkami až na Kitzsteinhorn do výšky 3 029 metrů. Tento řetězec lanovek má celkem 12 km. Překonané převýšení 2 261 metrů je největší ve Východních Alpách.

Image
Lyžařské středisko Sölden
Skiareál Sölden je na konci údolí Ötztal v rakouském Tyrolsku. V horní části lyžařského areálu jsou dva ledovce - strmější Rettenbach a mírný Tiefenbach. S nedostatkem sněhu zde v celé dlouhé zimní sezóně nebývá žádný problém, v každém případě spodní část lyžařského areálu může být i uměle zasněžována.

Image
Sopka Stromboli nedaleko Sicílie vybuchla
Sopka Stromboli na stejnojmenném italském ostrově nedaleko Sicílie dnes vybuchla, exploze byla podle agentury ANSA silnější než ta ze začátku července.

Image
Lyžařské oblasti v rakouských Alpách, přehled skiareálů, informace pro lyžaře
V popisu rakouských lyžařských středisek naleznete sněhové zpravodajství, aktuální počet vleků a lanovek v provozu, mapku lyžařského areálu, stručný popis ski areálu, kontakty na lyžařské školy, předpověď počasí, videa z oblasti, ceny skipasů, informace o ubytování v okolí a další informace.

Image
Cesta z Mayrhofenu přes Edelhütte na Ahornspitze
Typ na jednodenní výlet v oblasti Mayrhofenu (Zillertal). Větší část cesty, minimálně okruh k chatě Edelhütte, se dá naplánovat jako nenáročný rodinný výlet s dětmi. Další část cesty až do sedla, které je jihozápadně od 2973m vysokého vrcholu Ahornspitze, zvládnou děti také.

Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 20.1.2022 13:02
Mapa stránek ...