Chata Julius Seitner Hütte je v Dolním Rakousku v horské skupině Türnitzer Alpen. Chata je vzdušnou čarou necelých 5 km přibližně severozápadním směrem od Türnitz. Chata Julius Seitner Hütte je v nadmořské výšce 1.185 m a má kapacitu 28 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Naleznete zde základní informace o možnostech ubytování, provozní době, kontaktech na správce nebo chataře, poloze na mapě a turistických cílech v okolí.

Julius Seitner Hütte

Türnitzer Alpen

Obrázek nemáme k dispozici
Julius Seitner Hütte - fotografie bohužel není k dispozici
Julius Seitner Hütte - poloha na mapě
Zobrazení polohy Julius Seitner Hütte na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps. Na mapě je zobrazena přibližná poloha včetně případných dalších zajímavých objektů, webových kamer, videí a dalších užitečných informací v blízkém okolí. Zobrazeny jsou například i místa s předpovědí počasí v okolí.
Sponzorované odkazy:
Julius Seitner Hütte v oblasti Türnitzer Alpen:
   Chata Julius Seitner Hütte je v oblasti Türnitzer Alpen v nadmořské výšce 1.185 m. Chata patří Rakouskému alpskému svazu OeAV sekci Gebirgsverein. V létě bývá chata v provozu od května do konce října (často jen od pátku do neděle). V zimní sezóně bývá otevřená od listopadu do dubna. Chataři jsou Christine a Karl Zotrin.

Telefon na chatu je +43 664 9107735

   Na chatě Julius Seitner Hütte je celkem 28 lůžek. V pokojích je celkem 8 lůžek a společné noclehárny (Matratzenlager) mají celkem 20 lůžek. Zimní místnost (Winterraum) je v zimě otevřená a vejdou se sem 2 lidi.

Přístupové cesty na chatu Julius Seitner Hütte:
z Hochgraser (690 m) - 1:30 hod
z Knedelhof (670 m) - 1:30 hod
z Loich nádraží (400 m) - 3:00 hod
ze Schwarzenbach (510 m) - 2:00 hod
z Türnitz (466 m) - 2:30 hod
z Übelbach - 2:45 hod

Horské vrcholy a turistické cíle v okolí:
Eisenstein (1.185 m)
Schiabfahrt Ortbauer
Paulinenhöhle
Julius Seitner Hütte náhled polohy:
Náhled zobrazení polohy Julius Seitner Hütte na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Julius Seitner Hütte - další informace na internetu:
Mapa volného ubytování v okolí:
 (po zadání data příjezdu a odjezdu se okamžitě na mapě zobrazují volná ubytování i s cenami)
Booking.com
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Harakiri - nejstrmější sjezdovka v Rakousku
Kde je nejprudší sjezdovka v Rakousku? Nejstrmější sjezdovkou v Rakousku je sjezdovka Harakiri Penken v lyžařském areálu Mayrhofen v Tyrolském Zillertalu.

Image
Jezero Traunsee (video)
Nejhlubší rakouské jezero Traunsee je v Horním Rakousku. V létě se jeho až 20 stupňů teplá voda hodí ke koupání. V okolí je mnoho turistických zajímavostí a na jezeře funguje lodní doprava.

Image
Katrin Klettersteig Bad Ischl (video)
Na videu je Katrin Klettersteig - poměrně snadná a příjemná ferrata, jsou zde ale také místa dost exponovaná. Tato zajištěná cesta je poblíž městečka Bad Ischl.

Image
Zajištěná cesta Priel Klettersteig (video)
Dlouhá zajištěná cesta Priel Kletterteig (obtížnost D) měří 2.130 metrů a až k vrcholovému kříži na nejvyšším vrcholu Totes Gebirge Grosser Priel ve výšce 2.515 m n.m. překonává převýšení 900 metrů.

Image
Výlet Schladming: vodopády Riesachwasserfall a jezero Riesachsee (video)
Riesach Falls jsou vodopády ve Schladminger Tauern, asi 10 km jihovýchodně od Schladmingu. Dva nejpůsobivější vodopády jsou známé jako Kleiner a Großer Riesachfall, druhý z nich má spád kolem 70 metrů.

Image
Voda: Velká záhada (Letem světem)
Dva dokumenty, které představují úchvatné objevy, se kterými přišli vědci z celého světa, například z Ruska, Kazachstánu, Švýcarska, Izraele, Spojených států, Velké Británie, Rakouska, Japonska, Argentiny, Číny a Tibetu.

Image
Inteligentní stromy - německý dokumentární film (Letem světem)
Experimenty prokázaly, že jsou stromy důmyslně a komplikovaně propojené, sdílejí živiny, informace, přeposílají si varovné signály a předávají zkušenosti.

Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 24.9.2023 13:36
Mapa stránek ...