Chata Edelrautehütte je v rakouském Štýrsku v oblasti Rottenmanner a Wölzer Tauern. Chata je vzdušnou čarou 6,7 km jihozápadně od Triebenu. Chata Edelrautehütte je v nadmořské výšce 1.725 m a má kapacitu 70 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Naleznete zde základní informace o možnostech ubytování, provozní době, kontaktech na správce nebo chataře, poloze na mapě a turistických cílech v okolí.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Edelrautehütte

Rottenmanner a Wölzer Tauern

Obrázek nemáme k dispozici
Edelrautehütte - fotografie bohužel není k dispozici
Edelrautehütte - poloha na mapě
Zobrazení polohy Edelrautehütte na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps. Na mapě je zobrazena přibližná poloha včetně případných dalších zajímavých objektů, webových kamer, videí a dalších užitečných informací v blízkém okolí. Zobrazeny jsou například i místa s předpovědí počasí v okolí.
Sponzorované odkazy:
Edelrautehütte v oblasti Rottenmanner a Wölzer Tauern:
   Chata Edelrautehütte je v oblasti Rottenmanner a Wölzer Tauern v nadmořské výšce 1.725 m. Chata patří Rakouskému alpskému svazu OeAV sekci Austria. V létě bývá chata v provozu od začátku května do konce října. V zimní sezóně bývá otevřená od Vánoc do konce března. Chatařem je Herbert Jansenberger.

Telefon na chatu je +43 664 9136670

   Na chatě Edelrautehütte je celkem 70 lůžek. V pokojích je celkem 20 lůžek a společné noclehárny (Matratzenlager) mají celkem 50 lůžek. Zimní místnost (Winterraum) na chatě není.

Přístupové cesty na chatu Edelrautehütte:
Téměř až k chatě se dá dojet autem z Hohentauern po 7 km dlouhé placené horské silnici.
Hohentauern (1.265 m) - 1:30 hod
parkoviště na konci placené silnice (1.650 m) - 0:15 hod
Trieben (708 m) - 3:30 hod

Horské vrcholy a turistické cíle v okolí:
Großer Bösenstein (2.449 m) - 2:00 hod
Sonntagskarspitze (2.355 m) - 3:00 hod
Großer Hengst (2.154 m) - 1:15 hod
Edelrautehütte náhled polohy:
Náhled zobrazení polohy Edelrautehütte na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Mapa volného ubytování v okolí:
 (po zadání data příjezdu a odjezdu se okamžitě na mapě zobrazují volná ubytování i s cenami)
Booking.com
Hohentauern (1315 m n.m.) orientační předpověď počasí:
Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Alpbach: sjezd podél Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13
Video z oblasti Alpbach - Wildschönau. Sjezd od horní stanice kabinové lanovky Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13.

Image
Cesta z Mayrhofenu přes Edelhütte na Ahornspitze
Typ na jednodenní výlet v oblasti Mayrhofenu (Zillertal). Větší část cesty, minimálně okruh k chatě Edelhütte, se dá naplánovat jako nenáročný rodinný výlet s dětmi. Další část cesty až do sedla, které je jihozápadně od 2973m vysokého vrcholu Ahornspitze, zvládnou děti také.

Image
Lyžařské středisko Sölden
Skiareál Sölden je na konci údolí Ötztal v rakouském Tyrolsku. V horní části lyžařského areálu jsou dva ledovce - strmější Rettenbach a mírný Tiefenbach. S nedostatkem sněhu zde v celé dlouhé zimní sezóně nebývá žádný problém, v každém případě spodní část lyžařského areálu může být i uměle zasněžována.

Image
Sopka Stromboli nedaleko Sicílie vybuchla
Sopka Stromboli na stejnojmenném italském ostrově nedaleko Sicílie dnes vybuchla, exploze byla podle agentury ANSA silnější než ta ze začátku července.

Image
Záhadná hora Kailas
Kailas je asi nejzáhadnější horou na světě. Je opředena množstvím mýtů a legend. Zatím na ni nevystoupil žádný horolezec. Kailas měří 6714 metrů (podle čínských měření), místní lidé ale tvrdí, že hora má výšku jen 6666 metrů a na vrcholu je údajně...

Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 25.1.2021 22:15
Mapa stránek ...