Chata Karl Lechner Haus je v rakouském Štýrsku v horské skupině Randgebirge. Chata je vzdušnou čarou necelých 5 km přibližně jižním směrem od Steinhaus am Semmering. Chata Karl Lechner Haus je v nadmořské výšce 1.450 m a má kapacitu 25 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Naleznete zde základní informace o možnostech ubytování, provozní době, kontaktech na správce nebo chataře, poloze na mapě a turistických cílech v okolí.

Karl Lechner Haus

Randgebirge

Obrázek nemáme k dispozici
Karl Lechner Haus - fotografie bohužel není k dispozici
Karl Lechner Haus - poloha na mapě
Zobrazení polohy Karl Lechner Haus na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps. Na mapě je zobrazena přibližná poloha včetně případných dalších zajímavých objektů, webových kamer, videí a dalších užitečných informací v blízkém okolí. Zobrazeny jsou například i místa s předpovědí počasí v okolí.
Sponzorované odkazy:
Karl Lechner Haus v oblasti Randgebirge:
   Chata Karl Lechner Haus je v oblasti Randgebirge v nadmořské výšce 1.450 m. Chata patří Rakouskému alpskému svazu OeAV sekci Stuhlecker. V létě bývá chata v provozu od konc května do poloviny října od pátku do neděle. V zimní sezóně bývá chata zavřená. Chatařem je Guenter Stifter.

Telefon na chatu je +43 676 4464643 nebo +43 664 4029066

   Na chatě Karl Lechner Haus je celkem 25 lůžek ve společných noclehárnách (Matratzenlager). Zimní místnost (Winterraum) je v zimě otevřená.

Přístupové cesty na chatu Karl Lechner Haus:
z Pfaffensattel (1.372 m) - 1:00 hod
ze Spital am Semmering (778 m) - 2:00 hod
ze Steinhaus - 2:50 hod

Horské vrcholy a turistické cíle v okolí:
Stuhleck (1.783 m) - 1:00 hod
Pfaffensattel (1.372 m) - 1:00 hod
Stuhleck - Peter Rosegger-Haus - Pretulalpe (1.783 m) - 2:30 hod
Karl Lechner Haus náhled polohy:
Náhled zobrazení polohy Karl Lechner Haus na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Karl Lechner Haus - další informace na internetu:
Mapa volného ubytování v okolí:
 (po zadání data příjezdu a odjezdu se okamžitě na mapě zobrazují volná ubytování i s cenami)
Booking.com
Semmering (980 m n.m.) orientační předpověď počasí:
Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Lyžařské středisko Sölden
Skiareál Sölden je na konci údolí Ötztal v rakouském Tyrolsku. V horní části lyžařského areálu jsou dva ledovce - strmější Rettenbach a mírný Tiefenbach. S nedostatkem sněhu zde v celé dlouhé zimní sezóně nebývá žádný problém, v každém případě spodní část lyžařského areálu může být i uměle zasněžována.

Image
Harakiri - nejstrmější sjezdovka v Rakousku
Kde je nejprudší sjezdovka v Rakousku? Nejstrmější sjezdovkou v Rakousku je sjezdovka Harakiri Penken v lyžařském areálu Mayrhofen v Tyrolském Zillertalu.

Image
3K K-ONNECTION Kaprun - Maiskogel - Kitzsteinhorn (video)
Z centra Kaprunu šesti lanovkami až na Kitzsteinhorn do výšky 3 029 metrů. Tento řetězec lanovek má celkem 12 km. Překonané převýšení 2 261 metrů je největší ve Východních Alpách.

Image
Rakouská dálniční známka
Kolik stojí rakouská dálniční známka. Kam se nalepuje. Dá se koupit přes internet? Jak funguje elektronická dálniční znánka. Na kterých úsecích dálnic není potřeba. Kompletní informace o rakouských dálničních známkách.

Image
Alpbach: sjezd podél Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13
Video z oblasti Alpbach - Wildschönau. Sjezd od horní stanice kabinové lanovky Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13.

Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 2.8.2021 01:51
Mapa stránek ...