Samoobslužná chata Gerlitzenhütte je v rakouských Korutanech v horské skupině Nockberge. Chata je vzdušnou čarou asi 4 km severovýchodním směrem od Treffen am Ossiacher See. Chata Gerlitzenhütte je v nadmořské výšce 1.580 m a má kapacitu 9 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Naleznete zde základní informace o možnostech ubytování, provozní době, kontaktech na správce nebo chataře, poloze na mapě a turistických cílech v okolí.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Gerlitzenhütte

Nockberge

Obrázek nemáme k dispozici
Gerlitzenhütte - fotografie bohužel není k dispozici
Gerlitzenhütte - poloha na mapě
Zobrazení polohy Gerlitzenhütte na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps. Na mapě je zobrazena přibližná poloha včetně případných dalších zajímavých objektů, webových kamer, videí a dalších užitečných informací v blízkém okolí. Zobrazeny jsou například i místa s předpovědí počasí v okolí.
Sponzorované odkazy:
Gerlitzenhütte v oblasti Nockberge:
   Samoobslužná chata Gerlitzenhütte je v oblasti Nockberge v nadmořské výšce 1.580 m. Chata patří Rakouskému alpskému svazu OeAV sekci Zweig Villach. Chata je uzamřena zámkem, klíč je k dispozici po domluvě v sekci Zweig Villach nebo po domluvě se správcem chaty. Správcem chaty je Karl Cernic.

Telefon na správce chaty je +43 4242 289584
Telefon do sekce Zweig Villach je +43 4242 289584

   Na chatě Gerlitzenhütte je celkem 9 lůžek ve společné noclehárně (Matratzenlager). Zimní místnost (Winterraum) na chatě není. Chata je samoobslužná a není zde trvale přítomen ani chatař ani žádný personál. Možnost přespání je potřeba domluvit se správcem nebo v sekci OeAV Zweig Villach.

Přístupové cesty na chatu Gerlitzenhütte:
z parkoviště u Kammerhütte (placená silnice Treffen Mautstraße) (1.660 m)
od prostřední stanice lanovky Gerlitzenseilbahn (1.660 m) - 0:45 hod

Horské vrcholy a turistické cíle v okolí:
Gerlitzen (1.909 m) - 1:15 hod
Gerlitzenhütte náhled polohy:
Náhled zobrazení polohy Gerlitzenhütte na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Gerlitzenhütte - další informace na internetu:
Mapa volného ubytování v okolí:
 (po zadání data příjezdu a odjezdu se okamžitě na mapě zobrazují volná ubytování i s cenami)
Booking.com
Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
3K K-ONNECTION Kaprun - Maiskogel - Kitzsteinhorn (video)
Z centra Kaprunu šesti lanovkami až na Kitzsteinhorn do výšky 3 029 metrů. Tento řetězec lanovek má celkem 12 km. Překonané převýšení 2 261 metrů je největší ve Východních Alpách.

Image
Harakiri - nejstrmější sjezdovka v Rakousku
Kde je nejprudší sjezdovka v Rakousku? Nejstrmější sjezdovkou v Rakousku je sjezdovka Harakiri Penken v lyžařském areálu Mayrhofen v Tyrolském Zillertalu.

Image
Sopka Stromboli nedaleko Sicílie vybuchla
Sopka Stromboli na stejnojmenném italském ostrově nedaleko Sicílie dnes vybuchla, exploze byla podle agentury ANSA silnější než ta ze začátku července.

Image
Záhadná hora Kailas
Kailas je asi nejzáhadnější horou na světě. Je opředena množstvím mýtů a legend. Zatím na ni nevystoupil žádný horolezec. Kailas měří 6714 metrů (podle čínských měření), místní lidé ale tvrdí, že hora má výšku jen 6666 metrů a na vrcholu je údajně...

Image
Brixen: sjezd po modré sjezdovce číslo 3 (Zinsberg abfahrt)
Sjezd po pohodové modré sjezdovce číslo 3 Zinsberg abfahrt ve skiareálu Brixen im Thale - SkiWelt. Sjezdovka je vhodná pro začátečníky.

Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 1.12.2020 00:58
Mapa stránek ...