Chata Wolayerseehütte je v rakouských Korutanech v horské skupině Karnischer Hauptkamm. Chata je vzdušnou čarou asi 12 km přibližně jihozápadním směrem od Kötschach u hranic s Itálií. Chata Wolayerseehütte je v nadmořské výšce 1.960 m a má kapacitu 64 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Naleznete zde základní informace o možnostech ubytování, provozní době, kontaktech na správce nebo chataře, poloze na mapě a turistických cílech v okolí.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Wolayerseehütte

Karnischer Hauptkamm

Wolayerseehütte
Wolayerseehuette“ von Mikmaq - Eigenes Werk. Lizenziert unter CC BY-SA 3.0 über Wikimedia Commons.
Wolayerseehütte (Karnischer Hauptkamm)
Wolayerseehütte - poloha na mapě
Zobrazení polohy Wolayerseehütte na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps. Na mapě je zobrazena přibližná poloha včetně případných dalších zajímavých objektů, webových kamer, videí a dalších užitečných informací v blízkém okolí. Zobrazeny jsou například i místa s předpovědí počasí v okolí.
Sponzorované odkazy:
Wolayerseehütte v oblasti Karnischer Hauptkamm:
   Chata Wolayerseehütte je v oblasti Karnischer Hauptkamm v nadmořské výšce 1.960 m u jezera Wolayersee. Chata patří Rakouskému alpskému svazu OeAV sekci Austria. V létě bývá chata v provozu od konce čevna do začátku října. V zimní sezóně bývá chata zavřená. Chatařem je Helmut Ortner.

Telefon na chatu je +43 720 346141 (jen v létě)
E-mail: info@wolayerseehuette-lesachtal.at nebo wolayerseehuette@gmx.at

Na chatě Wolayerseehütte je celkem 64 lůžek. V pokojích je celkem 24 lůžek a společné noclehárny (Matratzenlager) mají celkem 40 lůžek. Zimní místnost (Winterraum) na chatě není.

Přístupové cesty na chatu Wolayerseehütte:
z Valentinalm (1.205 m) - 3:30 hod
od Hubertuskapelle (Wolayertal) (1.114 m) - 3:00 hod
od Plöckenhaus (1.244 m) - 4:30 hod

Horské vrcholy a turistické cíle v okolí:
Hohe Warte (2.780 m)
Kellerwand (2.769 m)
Seewarte (2.595 m)
Biegenköpfe (2.347 m)
chata Zollnersee Hütte (1.750 m) - 9:00 hod
chata Hochweißsteinhaus (1.868 m) - 6:00 hod
Wolayerseehütte náhled polohy:
Náhled zobrazení polohy Wolayerseehütte na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Mapa volného ubytování v okolí:
 (po zadání data příjezdu a odjezdu se okamžitě na mapě zobrazují volná ubytování i s cenami)
Booking.com
Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Harakiri - nejstrmější sjezdovka v Rakousku
Kde je nejprudší sjezdovka v Rakousku? Nejstrmější sjezdovkou v Rakousku je sjezdovka Harakiri Penken v lyžařském areálu Mayrhofen v Tyrolském Zillertalu.

Image
Podrobný popis cesty Kitzsteinhorn - Alpincenter ⇒ Mooserboden
Tato nádherná vysokohorská cesta je v oblasti Glockneru blízko známých turistických středisek Kaprun a Zell am See. Vede od spodní stanice vrcholové lanovky na Kitzsteinhorn (Gipfelbahn) přes sedlo Nördliche Kammerscharte ve výšce 2 636 m n.m., kolem usedlosti Fürthermoaralm až k přehradní nádrži Mooserboden (2 036 m n.m.).

Image
Brixen: sjezd po modré sjezdovce číslo 3 (Zinsberg abfahrt)
Sjezd po pohodové modré sjezdovce číslo 3 Zinsberg abfahrt ve skiareálu Brixen im Thale - SkiWelt. Sjezdovka je vhodná pro začátečníky.

Image
Lyžařské oblasti v rakouských Alpách, přehled skiareálů, informace pro lyžaře
V popisu rakouských lyžařských středisek naleznete sněhové zpravodajství, aktuální počet vleků a lanovek v provozu, mapku lyžařského areálu, stručný popis ski areálu, kontakty na lyžařské školy, předpověď počasí, videa z oblasti, ceny skipasů, informace o ubytování v okolí a další informace.

Image
Placené úseky rakouských silnic
Na této stránce najdete ceny za průjezd vysokohorskými silnicemi, ceny za použití vybraných tunelů, dálničních tunelů i některých zvlášť placených úseků dálnic.

Image
Karstein (Kitzbüheler Alpen) panorama
Panorama z vrcholu Karstein, který je v rakouském Tyrolsku v horské skupině Kitzbüheler Alpen. Vrchol Karsteinu je v nadmořské výšce 1922 m. Na této stránce najdete panorama z vrcholu s popisem okolních hor.

Image
3K K-ONNECTION Kaprun - Maiskogel - Kitzsteinhorn (video)
Z centra Kaprunu šesti lanovkami až na Kitzsteinhorn do výšky 3 029 metrů. Tento řetězec lanovek má celkem 12 km. Překonané převýšení 2 261 metrů je největší ve Východních Alpách.

Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 23.10.2021 00:47
Mapa stránek ...