Samoobslužná chata Ackerlhütte je v rakouském Tyrolsku v horské skupině Kaisergebirge. Chata je vzdušnou čarou asi 5 km severovýchodně od Ellmau. Chata Ackerlhütte je v nadmořské výšce 1.465 m a má kapacitu 15 lůžek ve společné noclehárně. Chata patří Rakouskému alpskému svazu OeAV a bývá uzamčena AV-klíčem. Naleznete zde základní informace o možnostech ubytování, provozní době, kontaktech na správce nebo chataře, poloze na mapě a turistických cílech v okolí.

Ackerlhütte

Kaisergebirge

Ackerlhütte
Ackerlhütte (Kaisergebirge)
Ackerlhütte - poloha na mapě
Zobrazení polohy Ackerlhütte na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps. Na mapě je zobrazena přibližná poloha včetně případných dalších zajímavých objektů, webových kamer, videí a dalších užitečných informací v blízkém okolí. Zobrazeny jsou například i místa s předpovědí počasí v okolí.
Sponzorované odkazy:
Ackerlhütte v oblasti Kaisergebirge:
   Chata Ackerlhütte patří Rakouskému alpskému svazu OeAV sekci Kitzbühel (tel.: +43 5356 62343). Chata je v horské skupině Kaisergebirge v nadmořské výšce 1.465 m. Jedná se samoobslužnou chatu bez trvale přítomného chataře. Od června do října bývá chata o víkendech otevřená. Je zde však zámek alpenvereinu (AV-Schloss), tak že pokud není přítomen správce chaty je potřeba mít u sebe klíč (klíč je pouze pro členy Alpenvereinu). V zimním období je chata přístupná pouze s AV-klíčem. V každém případě se vždy předem na možnost přespání informujte u správce chaty. Správcem je Michael Lackner (e-mail: lacknermich@gmail.com).
Telefon na chatu je +43 664 611 46 26, +43 664 611 46 26
Na chatě Ackerlhütte je 15 lůžek ve společné noclehárně.

Přístupové cesty na chatu:
Ellmau (812 m) - 2:30 hod
Going (773 m) - 1:30 hod
St. Johann in Tirol (660 m) - 3:00 hod

Vrcholy v okolí:
Ackerlspitze (2.329 m) - 3:15 hod
Maukspitze (2.231 m) - 3:00 hod
Regalpspitze (2.253 m) - 3:15 hod
Ackerlhütte náhled polohy:
Náhled zobrazení polohy Ackerlhütte na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Ackerlhütte - další informace na internetu:
Mapa volného ubytování v okolí:
 (po zadání data příjezdu a odjezdu se okamžitě na mapě zobrazují volná ubytování i s cenami)
Booking.com
Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Brixen: sjezd po modré sjezdovce číslo 3 (Zinsberg abfahrt)
Sjezd po pohodové modré sjezdovce číslo 3 Zinsberg abfahrt ve skiareálu Brixen im Thale - SkiWelt. Sjezdovka je vhodná pro začátečníky.

Image
Cesta z Mayrhofenu přes Edelhütte na Ahornspitze
Typ na jednodenní výlet v oblasti Mayrhofenu (Zillertal). Větší část cesty, minimálně okruh k chatě Edelhütte, se dá naplánovat jako nenáročný rodinný výlet s dětmi. Další část cesty až do sedla, které je jihozápadně od 2973m vysokého vrcholu Ahornspitze, zvládnou děti také.

Image
Fageralm: sjezd od Vorderer Fager do údolí (Talabfahrt)
Sjezd po modré a červené sjezdovce od Vorderer Fager (1 790 m n.m.) až do údolí do Forstau (935 m n.m.)

Image
Záhadná hora Kailas
Kailas je asi nejzáhadnější horou na světě. Je opředena množstvím mýtů a legend. Zatím na ni nevystoupil žádný horolezec. Kailas měří 6714 metrů (podle čínských měření), místní lidé ale tvrdí, že hora má výšku jen 6666 metrů a na vrcholu je údajně...

Image
Harakiri - nejstrmější sjezdovka v Rakousku
Kde je nejprudší sjezdovka v Rakousku? Nejstrmější sjezdovkou v Rakousku je sjezdovka Harakiri Penken v lyžařském areálu Mayrhofen v Tyrolském Zillertalu.

Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 2.8.2021 01:59
Mapa stránek ...