Chata Hubertushaus je v Dolním Rakousku v horské skupině Gutensteiner Alpen. Chata je vzdušnou čarou asi 3 km přibližně jihozápadním směrem od Grünbach am Schneeberg. Chata Hubertushaus je v nadmořské výšce 946 m a má kapacitu 25 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Naleznete zde základní informace o možnostech ubytování, provozní době, kontaktech na správce nebo chataře, poloze na mapě a turistických cílech v okolí.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Hubertushaus

Gutensteiner Alpen

Obrázek nemáme k dispozici
Hubertushaus - fotografie bohužel není k dispozici
Hubertushaus - poloha na mapě
Zobrazení polohy Hubertushaus na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps. Na mapě je zobrazena přibližná poloha včetně případných dalších zajímavých objektů, webových kamer, videí a dalších užitečných informací v blízkém okolí. Zobrazeny jsou například i místa s předpovědí počasí v okolí.
Sponzorované odkazy:
Hubertushaus v oblasti Gutensteiner Alpen:
   Chata Hubertushaus je v oblasti Gutensteiner Alpen v nadmořské výšce 946 m. Chata patří Rakouskému alpskému svazu OeAV sekci Gebirgsverein. V létě bývá chata v provozu od poloviny května do konce října. V zimní sezóně bývá otevřená od listopadu většinou do Vánoc. Chatařem je Lukas Schanzer.

Telefon na chatu je +43 699 17096562
E-mail:

   Na chatě Hubertushaus je celkem 25 lůžek. V pokojích je celkem 25 lůžek a společné noclehárny (Matratzenlager) ani zimní místnost (Winterraum) na chatě nejsou.

Přístupové cesty na chatu:
Grünbach (549 m) - 2:00 hod
Kleinkanzelhaus (1.065 m) - 1:00 hod
Unter-Höflein (468 m) - 2:00 hod

Horské vrcholy a turistické cíle v okolí Hubertushaus:
Plackles (1.132 m) - 0:45 hod
V okolí jsou zajištěné cesty:
Alpinsteig Wagnersteig (klettersteig) A
Alpinsteig Springlessteig (klettersteig) A
Gebirgsvereinssteig (klettersteig) C-D
Wildenauersteig (klettersteig) C-D
Steirerspur (klettersteig) C-D
Hubertushaus náhled polohy:
Náhled zobrazení polohy Hubertushaus na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Hubertushaus - další informace na internetu:
Mapa volného ubytování v okolí:
 (po zadání data příjezdu a odjezdu se okamžitě na mapě zobrazují volná ubytování i s cenami)
Booking.com
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Záhadná hora Kailas
Kailas je asi nejzáhadnější horou na světě. Je opředena množstvím mýtů a legend. Zatím na ni nevystoupil žádný horolezec. Kailas měří 6714 metrů (podle čínských měření), místní lidé ale tvrdí, že hora má výšku jen 6666 metrů a na vrcholu je údajně...

Image
Cesta z Mayrhofenu přes Edelhütte na Ahornspitze
Typ na jednodenní výlet v oblasti Mayrhofenu (Zillertal). Větší část cesty, minimálně okruh k chatě Edelhütte, se dá naplánovat jako nenáročný rodinný výlet s dětmi. Další část cesty až do sedla, které je jihozápadně od 2973m vysokého vrcholu Ahornspitze, zvládnou děti také.

Image
Karstein (Kitzbüheler Alpen) panorama
Panorama z vrcholu Karstein, který je v rakouském Tyrolsku v horské skupině Kitzbüheler Alpen. Vrchol Karsteinu je v nadmořské výšce 1922 m. Na této stránce najdete panorama z vrcholu s popisem okolních hor.

Image
3K K-ONNECTION Kaprun - Maiskogel - Kitzsteinhorn (video)
Z centra Kaprunu šesti lanovkami až na Kitzsteinhorn do výšky 3 029 metrů. Tento řetězec lanovek má celkem 12 km. Překonané převýšení 2 261 metrů je největší ve Východních Alpách.

Image
Rakouská dálniční známka
Kolik stojí rakouská dálniční známka. Kam se nalepuje. Dá se koupit přes internet? Jak funguje elektronická dálniční znánka. Na kterých úsecích dálnic není potřeba. Kompletní informace o rakouských dálničních známkách.

Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 13.4.2021 21:10
Mapa stránek ...