Chata Oberst Klinke Hütte je v rakouském Štýrsku v horské skupině Ennstaler Alpen. Chata je vzdušnou čarou necelých 6 km přibližně severo východním směrem od Triebenu. Chata Oberst Klinke Hütte je v nadmořské výšce 1.504 m a má kapacitu 105 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Naleznete zde základní informace o možnostech ubytování, provozní době, kontaktech na správce nebo chataře, poloze na mapě a turistických cílech v okolí.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Oberst Klinke Hütte

Ennstaler Alpen

Obrázek nemáme k dispozici
Oberst Klinke Hütte - fotografie bohužel není k dispozici
Oberst Klinke Hütte - poloha na mapě
Zobrazení polohy Oberst Klinke Hütte na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps. Na mapě je zobrazena přibližná poloha včetně případných dalších zajímavých objektů, webových kamer, videí a dalších užitečných informací v blízkém okolí. Zobrazeny jsou například i místa s předpovědí počasí v okolí.
Sponzorované odkazy:
Oberst Klinke Hütte v oblasti Ennstaler Alpen:
   Chata Oberst Klinke Hütte je v oblasti Ennstaler Alpen v nadmořské výšce 1.504 m. Chata patří Rakouskému alpskému svazu OeAV sekci Admont-Gesäuse. V létě bývá chata v provozu od poloviny května do října. V zimní sezóně bývá otevřená od poloviny prosince většinou do konce března. Chataři jsou zde Florian Redemund a Eva Tölgyesi.

Telefon na chatu je +43 3613 2601
E-mail: f.redemund@hotmail.de

Na chatě Oberst Klinke Hütte je celkem 105 lůžek ve společných noclehárnách (Matratzenlager). Velmi malá zimní místnost (Winterraum) je v zimě otevřená.

Přístupové cesty na chatu Oberst Klinke Hütte:
z Admontu (641 m) - 1:30 hod
z Bärndorfu (650 m) - 2:45 hod
z Triebenu (640 m) - 3:30 hod
z Büschendorfu (650 m)

Horské vrcholy a turistické cíle v okolí:
Sparafeld (2.247 m) - 2:00 hod
Kalbling (2.196 m) - 2:00 hod
Riffel (2.175 m) - 2:00 hod
Kreuzkogel (2.025 m) - 2:30 hod
Lahngangkogel (1.779 m) - 1:00 hod
Oberst Klinke Hütte náhled polohy:
Náhled zobrazení polohy Oberst Klinke Hütte na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Oberst Klinke Hütte - další informace na internetu:
Mapa volného ubytování v okolí:
 (po zadání data příjezdu a odjezdu se okamžitě na mapě zobrazují volná ubytování i s cenami)
Booking.com
Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Harakiri - nejstrmější sjezdovka v Rakousku
Kde je nejprudší sjezdovka v Rakousku? Nejstrmější sjezdovkou v Rakousku je sjezdovka Harakiri Penken v lyžařském areálu Mayrhofen v Tyrolském Zillertalu.

Image
Placené úseky rakouských silnic
Na této stránce najdete ceny za průjezd vysokohorskými silnicemi, ceny za použití vybraných tunelů, dálničních tunelů i některých zvlášť placených úseků dálnic.

Image
Podrobný popis cesty Kitzsteinhorn - Alpincenter ⇒ Mooserboden
Tato nádherná vysokohorská cesta je v oblasti Glockneru blízko známých turistických středisek Kaprun a Zell am See. Vede od spodní stanice vrcholové lanovky na Kitzsteinhorn (Gipfelbahn) přes sedlo Nördliche Kammerscharte ve výšce 2 636 m n.m., kolem usedlosti Fürthermoaralm až k přehradní nádrži Mooserboden (2 036 m n.m.).

Image
Bad Mitterndorf (video)
Bad Mitterndorf vás nezklame v žádném případě. Do Bad Mitterndorfu se vyplatí vyrazit na prodloužený víkend, ale klidně i na dva týdny. Nudit se tu určitě nebudete.

Image
Jezero Offensee (video)
Trochu zastrčené jezero Offensee najdete na západním konci pohoří Totes Gebirge v nadmořské výšce 649 m. Jezero je snadno dostupné i autem, je vhodné ke koupání i k procházkám.

Image
Voda: Velká záhada (Letem světem)
Dva dokumenty, které představují úchvatné objevy, se kterými přišli vědci z celého světa, například z Ruska, Kazachstánu, Švýcarska, Izraele, Spojených států, Velké Británie, Rakouska, Japonska, Argentiny, Číny a Tibetu.

Image
Lyžařské zájezdy
V lyžařských zájezdech jsou zpravidla zahrnuty služby ubytování (v některých případech se stravováním), skipas, záruka sněhu, Best-Price-záruka, potvrzení o pojištění CK proti úpadku. Dále se můžete pojistit proti stornu a v nabídce je i komplexní cestovní pojištění.

Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 28.9.2022 08:37
Mapa stránek ...