Chata Freschenhaus je v rakouském Vorarlbersku v horské skupině Bregenzerwaldgebirge. Chata je vzdušnou čarou asi 9 km přibližně západním směrem od Damüls. Chata Freschenhaus je v nadmořské výšce 1.846 m a má kapacitu 49 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Naleznete zde základní informace o možnostech ubytování, provozní době, kontaktech na správce nebo chataře, poloze na mapě a turistických cílech v okolí.

Freschenhaus

Bregenzerwaldgebirge

Obrázek nemáme k dispozici
Freschenhaus - fotografie bohužel není k dispozici
Freschenhaus - poloha na mapě
Zobrazení polohy Freschenhaus na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps. Na mapě je zobrazena přibližná poloha včetně případných dalších zajímavých objektů, webových kamer, videí a dalších užitečných informací v blízkém okolí. Zobrazeny jsou například i místa s předpovědí počasí v okolí.
Sponzorované odkazy:
Freschenhaus v oblasti Bregenzerwaldgebirge:
   Chata Freschenhaus je v oblasti Bregenzerwaldgebirge v nadmořské výšce 1.846 m. Chata patří Rakouskému alpskému svazu OeAV sekci Vorarlberg. V létě bývá chata v provozu od poloviny června do poloviny října. V zimní sezóně bývá chata zavřená. Chatařem je Martin Eberhard.

Telefon na chatu je +43 664 3272725
E-mail: martin.eberhard@aon.at

   Na chatě Freschenhaus je celkem 49 lůžek. V pokojích je celkem 26 lůžek a společné noclehárny (Matratzenlager) mají celkem 23 lůžek. Zimní místnost (Winterraum) je v zimě otevřená a vejde se sem 18 lidí.

Přístupové cesty na chatu Freschenhaus:
Bad Laterns (1.200 m) - 2:15 hod
Innerlaterns (1.000 m) - 2:30 hod
Dornbirn Ebnit (1.075 m) - 5:30 hod
Furx (1.140 m) - 2:30 hod
Rankweil (500 m) - 4:30 hod
Alpe Gapfohl (1.600 m) - 1:30 hod
Alpe Saluver (1.565 m) - 0:45 hod

Horské vrcholy a turistické cíle v okolí:
Hoher Freschen (2.004 m) - 0:45 hod
Hohe Matona (1.997 m) - 0:45 hod
Freschenhaus náhled polohy:
Náhled zobrazení polohy Freschenhaus na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Mapa volného ubytování v okolí:
 (po zadání data příjezdu a odjezdu se okamžitě na mapě zobrazují volná ubytování i s cenami)
Booking.com
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Vysokohorská silnice Grossglockner Hochalpenstrasse
Alpská vysokohorská silnice Großglockner Hochalpenstraße vede jednou z nejkrásnějších částí národního parku Vysoké Taury (Hohe Tauern) – od střediska Fusch a osady Ferleiten na severní straně do městečka Heiligenblut na straně jižní.

Image
Cesta z Mayrhofenu přes Edelhütte na Ahornspitze
Typ na jednodenní výlet v oblasti Mayrhofenu (Zillertal). Větší část cesty, minimálně okruh k chatě Edelhütte, se dá naplánovat jako nenáročný rodinný výlet s dětmi. Další část cesty až do sedla, které je jihozápadně od 2973m vysokého vrcholu Ahornspitze, zvládnou děti také.

Image
Lyžařské středisko Sölden
Skiareál Sölden je na konci údolí Ötztal v rakouském Tyrolsku. V horní části lyžařského areálu jsou dva ledovce - strmější Rettenbach a mírný Tiefenbach. S nedostatkem sněhu zde v celé dlouhé zimní sezóně nebývá žádný problém, v každém případě spodní část lyžařského areálu může být i uměle zasněžována.

Image
Sopka Stromboli nedaleko Sicílie vybuchla
Sopka Stromboli na stejnojmenném italském ostrově nedaleko Sicílie dnes vybuchla, exploze byla podle agentury ANSA silnější než ta ze začátku července.

Image
Karstein (Kitzbüheler Alpen) panorama
Panorama z vrcholu Karstein, který je v rakouském Tyrolsku v horské skupině Kitzbüheler Alpen. Vrchol Karsteinu je v nadmořské výšce 1922 m. Na této stránce najdete panorama z vrcholu s popisem okolních hor.

Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 28.10.2020 20:40
Mapa stránek ...