Virtuální průvodce
Apartmány Triglav, Julské Alpy
Dnes je 10. 2. 2012 Celkem zobrazeno 34 073 013 stran Tato strana zobrazena 380 krát
ALPY.NET PRŮVODCE VIRTUÁLNÍ PRŮVODCE POČASÍ UBYTOVÁNÍ UŽITEČNÉ INFORMACE DISKUZNÍ FÓRUM
Navštivte stránku přátel Alpy.net na Facebooku

Cesta k Essener - Rostocker Hütte

Cesta k Essener - Rostocker Hutte
    Můstek přes potok a další pro veřejnost nepřístupná chatička v nadmořské výšce 2068m. Mírnější a delší je cesta vpravo, strmější a kratší vlevo.

Ukázat místo na mapě Ukaž místo na mapě.

Zpět

Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Přidejte se k přátelům webu Alpy.net na Facebooku:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam aktuální informace, diskutujte, ptejte se a prohlížejte fotky ostatních přátel a milovníků Alp.
Další související informace na ALPY.NET:
Celý popis cesty parkoviště StrödenEssener-Rostocker Hütte ...
Další cesty popsané ve virtuálním průvodci ...
Průvodce po oblasti Venedigeru ...
Další průvodce po zajímavých horských oblastech ...
Informace o počasí ...
WEB kamery on-line ...
ALPY-INFO linka ...
Diskuzní fórum ...
Ubytování ...
Úvodní strana Průvodce po Alpách...
Na ALPY.NET nejčastěji hledáte:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
 
 Najdete na ALPY.NET:
Sněhové zpravodajství z rakouských Alp
Sněhové zpravodajství z rakouských Alp
Almwellness Hotel Pierer: Náš Almwellness Hotel Pierer se nachází severně od Štýrského Hradce, v srdci spolkové země Štýrsko a propojuje komplexní lázeňské a wellness aktivity s krásnou polohou v nádherné krajině přírodní rezervace Almenland.
Apartmány
v Rakousku
4-pokojový dům 107 m2 na 2 podlažích, luxusní a vkusné zařízení: obývací pokoj, TV-satelit a plochá obrazovka. Vstup na terasu. Jídelna, otevřený krb. 1x pokoj s dvoulůžkem, bidet, koupelna/sprcha/WC a TV-satelit. Vstup na terasu. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka). WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s dvoulůžkem, bidet, koupelna/sprcha/WC a TV-satelit. Balkon, velká terasa krytá. Zahradní nábytek, lehátka. Pěkný výhled na hory. K dispozici: telefon, sejf, vysoušeč vlasů. Všechny pokoje jsou velmi prostrorné, koupelna má sušák na ručníky a fén, otevřený krb je prosklený, 1 pokoj s dvoulůžkem je ve věži domu. Rekreační dům splňující vysoké nároky.
Ubytování pro lyžaře
ve Švýcarsku
1-pokojový byt 16 m2 ve 2. patře: 1x pokoj, 1 x 1 lůžka nad sebou, sprcha/WC, TV přípojka a rádio. K dispozici: vysoká stolička pro děti. Zadní poloha.
Tyto stránky byly vybrány Národní knihovnou ČR jako kvalitní zdroj, který by měl být uchován do budoucna
a stát se součástí českého kulturního dědictví. Stránky jsou archivovány několikrát ročně a jejich záznam
je součástí České národní bibliografie a katalogu NK ČR.

This website has been chosen by the National Library of the Czech Republic as a quality resource to be preserved
for the future and become part of the Czech cultural heritage. It is archived several times a year and its record
is included in the Czech National Bibliography and the National Library catalogue.

Reklama:
Reklama:
Ubytování v Rakousku. On-line rezervace ubytování.
Penzion Landgasthof Zur Taverne, Hollenegg 10, 8530 Deutschlandsberg, Rakousko
Penzion Landgasthof Zur Taverne - on-line rezervace
Hollenegg 10, 8530 Deutschlandsberg, Rakousko
Landgasthof Zur Taverne se nachází přímo proti zámku v idylické vesnici Hollenegg, asi 5 minut jízdy od Deutschlandsbergu v jihozápadním Štýrsku.
Landgasthof Zur Taverne se nachází přímo proti zámku v idylické vesnici Hollenegg, asi 5 minut jízdy od Deutschlandsbergu v jihozápadním Štýrsku. Čeká zde na vás útulná hospůdka s prostředím zařízeným pečlivě do nejmenšího detailu a jídelníček nabízející krajové a rakouské speciality se středomořským nádechem.
Ubytování v Egyptě. On-line rezervace ubytování.
 
  Prezentujte se na ALPY.NET - umístěte reklamu do Průvodce po Alpách. Informace o reklamě na tomto webu naleznete zde ...
 
  Mohlo by vás zajímat: Recenze a hodnocení laserové tiskárny Konica Minolta PagePro 1350W
  © 1996 - 2012, Jiří Hrbáček - ALPY.NET                     Poslední aktualizace: 10.10.2003 E-MAIL  
Partneři Průvodce po Alpách:  Recenze hotelů,   CK Pinocchio - lyžování v Itálii,   Gasthof Dorfschenke,   Hotel Andrea,   Hotel Waldhof,   www.Top-Dovolena.eu - Česko,   Hotel Florencie / Firenze Itálie,   Penzion Maniowy Polsko,   Apartmany-Dovolena,   Snowboard shop,   SKImagazin.cz – o lyžování víme vše,   E-outdoor.cz - Outdoorové vybavení,   www.Top-Dovolena.eu - Španělsko,  
> > > Podmínky používání těchto www stránek < < <
> > > Mapa stránek < < <