HOME      
HOME
ÚVOD
Home
Úvod
 reklama:
Autor stránek není ON LINE. Pro Vaše případné dotazy můžete využít FORUM

Návštěv:N/A
Stran dnes:N/A
On Line:N/ANovinky:
Přechod hranic do Rakouska Přidáno 20.5.2001
      Doklady vyžadované od českých turistů při přechodu hranic do Rakouska, některé celní předpisy, omezení u vývozu potravin - to vše naleznete v tomto článku
Celý článek ...


Rakousko - informace pro řidiče Přidáno 6.5.2001
      V tomto článku naleznete pár užitečných informací pro návštěvníky Rakouska, kteří při své cestě požívají osobní automobil. Mimo jiné jsou zde i ceny za některé úseky placených silnic na rakouském území.
Celý článek ...


Wallpapers Přidáno 2.5.2001
      V sekci Wallpapers naleznete pár obrázků s horskou tématikou, které můžete použít jako pozadí pro Windows. Většina obrázků je stažena z internetu.
Sekce Wallpapers ...


Alpy na CD Přidáno 10.4.2001
      Na žádost některých návštěvníků těchto stránek jsem dokončil CD-ROM verzi těchto stránek. Pokud máte pomalou linku nebo si jen chcete tyto stránky prohlížet na počítači, který není připojen k internetu, můžete získat přesnou kopii těchto stránek na CD disku na dobírku za 150 Kč včetně poštovného a balného. Také připravuji podrobnější průvodce po vybraných oblastech Alp na CD. Více informací o Průvodci po Alpách na CD naleznete v sekci Alpy na CD.
Sekce Alpy na CD ...


Nástěnka Přidáno 13.3.2001
      Pokud máte nějaké aktuální a zajímavé informace, které by mohly zajímat i ostatní návštěvníky těchto stránek, nebo pokud máte nějaký dotaz či vzkaz využijte "Nástěnku". Tato nástěnka by mohla sloužit i jako jakýsi billboard, s aktuálními informacemi týkajícími se Alp.
Nástěnka ...

Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
 
Konverze stránky do PDF:
Tuto stránku můžete stáhnout a uložit (vytisknout) jako PDF dokument.
Reklama:
Ubytování v Bulharsku. On-line rezervace ubytování.
Hotel Aktivhotel Rohrmooserhof, Schwaigerweg 135, 8971 Rohrmoos, Rakousko
Hotel Aktivhotel Rohrmooserhof - on-line rezervace
Schwaigerweg 135, 8971 Rohrmoos, Rakousko
Aktivhotel Rohrmooserhof se nachází přímo na sjezdovkách v lyžařské a turistické oblasti Schladming Dachstein, ve výšce 1 050 metrů nad mořem.
Aktivhotel Rohrmooserhof se nachází přímo na sjezdovkách v lyžařské a turistické oblasti Schladming Dachstein, ve výšce 1 050 metrů nad mořem. V zimě je sjezdovka přímo přede dveřmi. Lyžařská škola a lyžařská školka jsou naproti hotelu. Přímo z hotelu je přístupných 115 km sjezdovek.
 Aktualizace:  20.5.2001
  © Jiří Hrbáček E-mail
> > > Podmínky používání těchto www stránek < < <