HOME      
HOME
ÚVOD
Home
Úvod
 reklama:
Autor stránek není ON LINE. Pro Vaše případné dotazy můžete využít FORUM

Návštěv:N/A
Stran dnes:N/A
On Line:N/ANovinky:
Přechod hranic do Rakouska Přidáno 20.5.2001
      Doklady vyžadované od českých turistů při přechodu hranic do Rakouska, některé celní předpisy, omezení u vývozu potravin - to vše naleznete v tomto článku
Celý článek ...


Rakousko - informace pro řidiče Přidáno 6.5.2001
      V tomto článku naleznete pár užitečných informací pro návštěvníky Rakouska, kteří při své cestě požívají osobní automobil. Mimo jiné jsou zde i ceny za některé úseky placených silnic na rakouském území.
Celý článek ...


Wallpapers Přidáno 2.5.2001
      V sekci Wallpapers naleznete pár obrázků s horskou tématikou, které můžete použít jako pozadí pro Windows. Většina obrázků je stažena z internetu.
Sekce Wallpapers ...


Alpy na CD Přidáno 10.4.2001
      Na žádost některých návštěvníků těchto stránek jsem dokončil CD-ROM verzi těchto stránek. Pokud máte pomalou linku nebo si jen chcete tyto stránky prohlížet na počítači, který není připojen k internetu, můžete získat přesnou kopii těchto stránek na CD disku na dobírku za 150 Kč včetně poštovného a balného. Také připravuji podrobnější průvodce po vybraných oblastech Alp na CD. Více informací o Průvodci po Alpách na CD naleznete v sekci Alpy na CD.
Sekce Alpy na CD ...


Nástěnka Přidáno 13.3.2001
      Pokud máte nějaké aktuální a zajímavé informace, které by mohly zajímat i ostatní návštěvníky těchto stránek, nebo pokud máte nějaký dotaz či vzkaz využijte "Nástěnku". Tato nástěnka by mohla sloužit i jako jakýsi billboard, s aktuálními informacemi týkajícími se Alp.
Nástěnka ...

Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
 
Konverze stránky do PDF:
Tuto stránku můžete stáhnout a uložit (vytisknout) jako PDF dokument.
Reklama:
Ubytování v Česku. On-line rezervace ubytování.
Hotel Falkensteiner Club Funimation Katschberg, Katschberghöhe 20, 9863 Rennweg, Rakousko
Hotel Falkensteiner Club Funimation Katschberg
Katschberghöhe 20, 9863 Rennweg, Rakousko
Tento rodinný sportovní hotel uprostřed impozantní alpské krajiny v nadmořské výšce 1 600 metrů na svahu hory Katschberg v Korutanech nabízí
Tento rodinný sportovní hotel uprostřed impozantní alpské krajiny v nadmořské výšce 1 600 metrů na svahu hory Katschberg v Korutanech nabízí širokou škálu sportovních a rekreačních příležitostí. Nedaleké lyžařské středisko Katschberg-Aineck nabízí 66 km sjezdových tratí a moderní lyžařské vleky pro děti i dospělé.
 Aktualizace:  20.5.2001
  © Jiří Hrbáček E-mail
> > > Podmínky používání těchto www stránek < < <