Úvodní stránka ubytování | | Rezervační podmínky | Kontakty | O Interhome | Další info  
Upozornění:
Prohlížíte si starší verzi webových stránek!      Přejděte prosím na nové stránky zde...
   Připravili jsme pro Vás novou a přehlednější verzi tohoto rezervačního systému. Nyní se nacházíte ve starší verzi, jejíž provoz bude brzy ukončen. Přejděte již nyní do nové verze a využijte lepších možností vyhledávání ubytování. V nové verzi stránek také naleznete přehledné výpisy nejen levného ubytování v jednotlivých zemích, ale i aktuální slevy Lastminute, kde naleznete ubytování se slevou až 33%. S novou verzí stránek neměníme žádné podmínky a ceny, měníme pouze formální vzhled stránek a doplňujeme další možnosti vyhledávání ubytování podle přání našich návštěvníků.
   Pevně věříme, že Vám nová verze stránek usnadní vyhledání Vašeho ubytování.
Jiří Hrbáček (ALPY.NET)
Pro přechod k nové verzi stránek klikněte na následující odkaz:
Nacházíte se ve staré verzi stránek
Ubytování ve Velké Británii
Wales - Menai Bridge/Bangor
Průvodce:
Velká Británie - Wales - Menai Bridge/Bangor:
  Vhodná pro rodinou rekreaci obec přímo u moře, 14 km severo-východně od Caernarfon, 100 km západně od Chester, 200 km severo-západně od Birmingham. Veškeré služby v místě. Dopravní spojení: dálnice A55 Chester. Nádraží v místě. Snowdonia Park, 8 km. Doprava letadlem: letiště Liverpool (LPL), 132 km, Birmingham (BHX), 225 km.
V létě
  Písečná pláž, 8 km od obce. Zátoka ke koupání, 1 km od obce. Sportovní přístav. Kánoe. Golfové hřiště 18 jamek 1 km, dalši golfové hřiště v okruhu 5 - 10 km. Rajtování. Rybaření. 200 km turistické cesty. Cyklistické cesty, cesty pro tůry na horském kole.
Nabídku Last Minute ubytování ve Velké Británii (celkem 6) naleznete zde ...
  Navigace: Ubytování > Velká Británie > Wales > Menai Bridge/Bangor
Aplikovat vyhledávací podmínky ...     (Vyhledávání ubytování podle zadaných podmínek.)
Byl nalezen pouze jeden objekt.
Ubytování ve Velké Británii, Wales, Menai Bridge/Bangor
(1) Wales - Menai Bridge/Bangor
GB6779.100.1
Podrobnější popis ubytování ...
Objednávkové číslo: GB6779.100.1
Samostatně stojící dům - 'Pumpkin Lodge'
Ubytování pro max. 4 osoby, 3 pokoje, 2 ložnice
Standard:   
Ceny ubytování: 18.394,00 - 28.751,00 Kč   (nájemní cena za týden)
Popis ubytování:
  3-pokojová chata na 2 podlažích, komfortní a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna s verandou, plochá obrazovka, DVD a kamna na dřevo. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička, gril). Koupelna, sprcha/WC. V horním patře: 1x pokoj s dvoulůžkem, 1x francouzské lůžko, umyvadlo a koupelna/sprcha. Vstup na balkon. 1x pokoj, 2x lůžko. WC zvlášť. Dřevěné podlahy. Zahrada. Výhled na hory a na krajinu. K dispozici: pračka, sušička, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka do 2 let. Pozor prosím: nekuřácký dům.
Další informace:
  - krb
Rychlé vyhledání ubytování podle objednávkového čísla:
Zadej objednávkové číslo ubytování:    
Další informace
Další užitečné informace o tomto systému ...
Úvodní strana ubytování ...
Rezervační podmínky ...
Kontakty ...
O systému Interhome ...
Apartmány u moře
ve Španělsku
2-pokojový byt 50 m2, v přízemí, účelné zařízení: obývací pokoj, 1x pohovka a TV-satelit. Vstup k zahradnímu sezení. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyně (trouba, mikrovlnka, mraznička). Koupelna/bidet/WC. E-topení. Zahradní sezení 20 m2. Zahradní nábytek.
Rezidence 'La Isla'. Společné: zahrada s trávníkem, louka k odpočinku, bazén (01.01.-31.12.) s vnitřními schůdky. V domě: výtah. Veřejné parkoviště. Obchod, supermarket, restaurace, bar 200 m, písečná pláž 600 m. Tenis 200 m.
Dovolená
v České republice
1-pokojový byt 13 m2 ve 1. patře, jednoduché a pěkné zařízení: zkosený obývací pokoj/ložnice, 2x lůžko, jídelní stůl a rádio. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha/WC.
Bytový dům 3-podlažní. V obci, slunná poloha ve svahu. V domě: ústřední topení. Příjezd končí 50 m od objektu. 50 m příkrá pěšina k domu. Parkovací místo u domu. Potraviny 400 m, obchodní centrum, restaurace 350 m, autobusová zastávka 80 m. Vlek 400 m, běžkařské stopy 2 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. V přízemí domu malá restaurace. Objekt leží 50 m od komunikace 2.třídy.
Dovolená u moře
ve Francii
1-pokojový byt 25 m2 ve 1. patře: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka a TV. Vstup na balkon. Nika, 1x francouzské lůžko. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mraznička). Sprcha/WC. Balkon 6 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na moře a na přistav. Pozor prosím: povolen jen pes malého vzrůstu.
7-patrová rezidence 'Port Roussillon' v přístavu St Cyprien. V blízkosti: hudební zábava. 300 m od moře. V domě: výtah. Veřejné parkoviště. Obchod 100 m, restaurace 50 m, písečná pláž 200 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Dovolená
v Rakousku
Patergassen 4 km od Bad Kleinkirchheim: Dvougenerační dům. Ve čtvrti Plass, 4 km od centra Bad Kleinkirchheim, klidná, slunná poloha. K dispozici pouze pro Vás: zahrada, louka k odpočinku. V domě: ústřední topení. Parkovací místo u domu. Potraviny 2 km, restaurace 400 m, koupaliště 4 km, krytý bazén 4 km, termální bazén 4 km. Golfové hřiště 400 m, lanová dráha 4 km, zastávka ski-busu 300 m. Použití sauny 2x týdně zahrnuto v ceně.
  © 1996 - 2012, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 30.3.2012
Hotel Schweizerhof, Bauernmarkt 22, 1010 Vídeň, Rakousko
Hotel Schweizerhof - on-line rezervace ubytování                                              
Bauernmarkt 22, 1010 Vídeň, Rakousko                                              
Schweizerhof je 3-hvězdičkový, rodinný hotel nabízející moderní pohodlí přímo v srdci Vídně. Nejbližší stanice metra Schwedenplatz (U1, U4)        

Schweizerhof je 3-hvězdičkový, rodinný hotel nabízející moderní pohodlí přímo v srdci Vídně. Nejbližší stanice metra Schwedenplatz (U1, U4) a Stephansplatz (U1, U3) vám zaručují, že se pohodlně dostanete i do dalších častí Vídně a jejich památek jako je palác Schönbrunn, zoologická zahrada, věž Danube, vídeňský Prater apod.