Úvodní stránka ubytování | | Vytisknout | Rezervovat | | Rezervační podmínky | Kontakty | O Interhome | Další info  
Upozornění:
Prohlížíte si starší verzi webových stránek!      Přejděte prosím na nové stránky zde...
   Připravili jsme pro Vás novou a přehlednější verzi tohoto rezervačního systému. Nyní se nacházíte ve starší verzi, jejíž provoz bude brzy ukončen. Přejděte již nyní do nové verze a využijte lepších možností vyhledávání ubytování. V nové verzi stránek také naleznete přehledné výpisy nejen levného ubytování v jednotlivých zemích, ale i aktuální slevy Lastminute, kde naleznete ubytování se slevou až 33%. S novou verzí stránek neměníme žádné podmínky a ceny, měníme pouze formální vzhled stránek a doplňujeme další možnosti vyhledávání ubytování podle přání našich návštěvníků.
   Pevně věříme, že Vám nová verze stránek usnadní vyhledání Vašeho ubytování.
Jiří Hrbáček (ALPY.NET)
Pro přechod k nové verzi stránek klikněte na následující odkaz:
Nacházíte se ve staré verzi stránek
Ubytování v USA
Florida - jihozápad - Naples/Bonita Springs
Bonita Springs
  Ubytování v USA: Florida - jihozápad, Naples/Bonita Springs
  Navigace: Bonita Springs, Naples/Bonita Springs, Florida - jihozápad, USA
Apartmán číslo: US3675.160.1
Obrázek domu - letní Obrázek domu Obrázek domu
Obrázek domu Obrázek domu Obrázek domu
Obrázek domu Obrázek apartmánu Obrázek apartmánu
Obrázek apartmánu Obrázek apartmánu Obrázek apartmánu
Obrázek apartmánu Obrázek apartmánu
  Rezervace
Ukázat místo na mapě ...
Samostatně stojící dům
Objednávkové číslo: US3675.160.1
Ubytování pro max. 6 osob, 5 pokojů, 3 ložnice
Standard:   
Cena ubytování: 28.201,00 Kč   (nájemní cena za týden)
    (cenový kalendář naleznete dále na této stránce)
Volné termíny a vedlejší náklady na ubytování si zkontrolujte ZDE ...
Popis ubytování:
  5-pokojová vila 173 m2, velmi komfortní a moderní zařízení: obývací pokoj, kabelová TV a video. Vstup k bazénu. Obývací pokoj/jídelna. Vstup k bazénu. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (200 cm), koupelna/sprcha/WC a kabelová TV. Vstup k bazénu. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (180 cm). 1x pokoj, 2x lůžko. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Koupelna/WC. Klimatizace. Velká terasa 63 m2, krytá. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka, sušička, telefon. Vnější sprcha.
Popis objektu:
  Bonita Springs: Rezidence ve velkém zalesněném parku s 5 tenisovými kurty, golfovým hřištěm a 2 bazény (každý 50 m) velmi pěkná vila, rok výstavby 1996. Ve čtvrti Bell Villa, na kraji obce, klidná, slunná poloha, přímo u kanálu. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 3'960 m2, udržovaná zahrada s květinami a stromy, bazén vyhřívaný (8 x 5 m, 01.01.-31.12.) s vnitřními schůdky. V domě: biliár. Garáž. Obchod 4 km, potraviny 4 km, písečná pláž 8 km. Golfové hřiště 4 km. Soukromý bazén (extra na požádání, výhřivatelný). Hostům jsou k dispozici jízdní kola. Velký přímý prodej z továrny (Miromar), 15 minut autem. Golf Mexiko s mílovými pláženi s bílým pískem a veškerými druhy vodních sportů, 15 - 20 minut. Početná golfová hřiště v blízkolsti. Soukromý bazén a terasa od sousedů neviditelné.
Další informace k ubytování:
  - venkovní bazén k soukromému použití (celoročně)
  - je zde možný i krátkodobý pobyt - na méně než týden
Naples/Bonita Springs:
  40 mil jižně od Fort Myers leží rozrůstající se město Naples, jehož hlavní ulice Fifth Avenue se jednou používala jako rozjezdová dráha Charlese Lindbergha. Mezitím si mnoho bohatých Američanů vybralo tuto oblast pro svoji zimní rezidenci a tisíce rekreantů objevilo zdejší klidnou atmosféru a sedm mil příjemných písčitých pláží. Centrum města nabízí vkusné obchody a lodní přstav, zatímco Vanderbilt Beach a Bonita Beach zvou příznivce vodních sportů pár mil dál na sever. Tenis, golf. Mnoho restaurací a obchodů. Exkurze na Marco Island a do Everglades. Místní letiště Fort Myers. Tamiami Trail do Miami 100 mil. Tampa 200 mil.

Cenový kalendář:
Od data: Do data: Nájemní cena:
[Kč]
31.03.2012 24.11.2012 28.201,00     
V tabulce je uvedena nájemní cena bez manipulačního poplatku a případných dalších poplatků jako je cena za povinný závěrečný úklid, pojištění na storno, a pod.
Podrobný rozpis cen, dalších poplatků
a volných termínů ubytování je ZDE ...
Interhome
Další informace
Další užitečné informace o tomto systému ...
Ubytování Naples/Bonita Springs (všechny možnosti v tomto místě) ...
Ubytování Florida - jihozápad (všechny možnosti v této oblasti) ...
Ubytování v USA (výpis všech možností ubytování) ...
Ubytování v dalších zemích (celá nabídka) ...
Rezervační podmínky ...
Kontakty ...
O systému Interhome ...
Apartmány u moře
v Chorvatsku
2-pokojový byt 25 m2 ve 2. patře: jídelna. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyňský kout (2 plotýnky). Sprcha/WC.
Vícegenerační dům. Ve čtvrti Punta, 500 m od centra, klidná, slunná poloha, 300 m od moře, 300 m plaz. Parkovací místo u domu. Potraviny 100 m, restaurace 200 m, oblázková pláž 300 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Ubytování
v Rakousku
Ramsau-Rössing: V nadmořské výsce 1000 m stoj chalupa 'Diana'. Ve čtvrti Rössing 8 km od centra Ramsau, 14 km od centra Schladming, klidná, slunná poloha ve svahu, přímo u lesa. K dispozici pouze pro Vás: zahrada 500 m2. Zahradní nábytek. Příjezd vede až k objektu (200 m přírodní cesta). V zimě nutné sněhové řetězy. Parkovací místo. Potraviny 8 km, restaurace 200 m, krytý bazén 8 km. Golfové hřiště 5 km, tenis 8 km, lanová dráha 11 km, běžkařské stopy 200 m. Jezero ke koupání 5 km. Obora 300 m. Možnost lovu (extra).
Apartmány u moře
v Chorvatsku
Třígenerační dům. Nad Malinska, 800 m od centra, klidná, vyvýšená poloha, 800 m od moře, 800 m plaz. Společné: zahrada. Zahradní sezení, gril. Parkovací místo u domu. Obchod, restaurace 100 m, kamenitá pláž 800 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Ubytování
v Rakousku
2-pokojový byt 48 m2: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby, TV-satelit a rádio. 1x pokoj, 2x lůžko. Kuchyňský kout (2 plotýnky). Sprcha/WC. Balkon, jižní orientace. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes. Pokoj se 2 lůžky je s malým oknem do chodby, závěs.
Nassfeld: Přímo na slunné planině v 1 500 m n. m. leží bytový dům 'Sport Sölle'. Slunná poloha, přímo u sjezdovek. Společné: ping-pong. V domě: pokoj se hrami, pračka, sušička (společné, extra). Snídaně na vyžádání. V zimě nutné sněhové řetězy. Parkovací místo. Potraviny 10 m, restaurace 100 m. Sedačková lanovka 50 m, kabinková lanovka 100 m, lyžařské centrum, lyžařská škola, dětská mateřská školka 10 m, běžkařské stopy 200 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Přímo v domě: obchod se sportovními potřebami, půjčovna horských kol. V létě místnost se stolním tenisem. Nassfeld Plus Card (cca prostřed června až do prostřed září) v ceně, například obsahuje: vstup k jezeru Pressegersee, bezplatné využití autobusové dopravy (v okolí), Millenium Express a lanová dráha Gartnerkofel, lanovka, 26 Giro Bike (nejdelší sjezd na horském kole v Alpách), Almtaxi, Nord Walking, proutkařství a rodinné výlety, dětské dobrodružné programy (6 - 14 let), golfové lekce (1 x týdně), přírodní spa Vorderberg . Mnoho dalších produktů s 30% slevou (s platnou kartou). NTC Sport Vital (letní animátorské programy pro všechny), k dispozici na místě (extra): výlety na zvláštní místa do regionu Alpen Adria (např. regionální festivaly, pěší turistika, cykloturistika, muzea ...).
  © 1996 - 2012, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 30.3.2012