Úvodní stránka ubytování | | Vytisknout | Rezervovat | | Rezervační podmínky | Kontakty | O Interhome | Další info  
Ubytování v Chorvatsku
Severní Dalmácie - Vir
  Ubytování v Chorvatsku: Severní Dalmácie, Vir
  Navigace: Vir, Severní Dalmácie, Chorvatsko
Apartmán číslo: HR4050.175.1
Obrázek domu - letní Obrázek domu Obrázek domu
Obrázek domu Obrázek apartmánu Obrázek apartmánu
Obrázek apartmánu Obrázek apartmánu Obrázek apartmánu
Obrázek apartmánu Obrázek apartmánu Obrázek apartmánu
Obrázek apartmánu Obrázek apartmánu Obrázek okolí - letní
  Rezervace
Ukázat místo na mapě ...
Apartmán - 'Dalmatino'
Objednávkové číslo: HR4050.175.1
Ubytování pro max. 3 osoby, 2 pokoje, 1 ložnice
Standard:   
Ceny ubytování: 5.572,00 - 12.746,00 Kč   (nájemní cena za týden)
    (cenový kalendář naleznete dále na této stránce)
Volné termíny a vedlejší náklady na ubytování si zkontrolujte ZDE ...
Popis ubytování:
  2-pokojový byt ve 1. patře, pěkné zařízení: malý obývací pokoj/jídelna, TV-satelit. 1x pokoj, 1x lůžko a 1x dvoulůžko, vstup na balkon. Kuchyňský kout (2 plotýnky). Sprcha/WC. Zahradní nábytek. Částečný výhled na moře.
Popis objektu:
  Nový, pěkný dům 'Dalmatino', v obci, slunná poloha, 100 m plaz, ve vedlejší ulici. Společné: pozemek 2'000 m2, zahrada s trávníkem a stromy, gril. Parkoviště u domu. Obchod 50 m, restaurace 200 m, oblázková pláž, kamenitá pláž 100 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
V tomto domě jsou celkem 4 apartmány:
Apartmán HR4050.175.1   (tento apartmán)
Apartmán HR4050.175.2 ...   (max. 5 osob, 2 pokoje, 1 ložnice)
Apartmán HR4050.175.3 ...   (max. 4 osoby, 2 pokoje, 1 ložnice)
Apartmán HR4050.175.4 ...   (max. 4 osoby, 2 pokoje, 1 ložnice)
Další informace k ubytování:
  - 100 m od moře/jezera
  - nástupní den: sobota
Hodnocení:
Příjezdová cesta: (5/5)
Vir:
  Malá, klidná, vhodná pro rodinou rekreaci obec s 1600 obyvatel, na severozápadě regionu přímo u moře, 15 km severo-západně od Nin, 26 km severo-západně od Zadar. Veškeré služby v místě. Sauna, solárium, masáže. Další možnosti nákupu a zábavy, 25 km. Dopravní spojení: dálnice A1 Zagreb - Zadar, výjezd 17 "Zadar1". Dále silnice č. 306 Zadar1-Murvica - Privlaka-Nin - Vir. Železnice Zagreb - Zadar. Nádraží "Zadar" 26 km. Autobusové spojení. Přístav Zadar, 26 km. Doprava letadlem: letiště Zadar (ZAD), 26 km, Zagreb (ZAG), 330 km.

  v létě:
  Písečná pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti. Skalnatá pláž, plážové zařízení. Tenis. Rybaření (s povolením). Turistické cesty. Cyklistické cesty.

Cenový kalendář:
Od data: Do data: Nájemní cena:
[Kč]
05.07.2008 19.07.2008 9.394,00     
19.07.2008 02.08.2008 11.316,00     
02.08.2008 16.08.2008 12.746,00     
16.08.2008 23.08.2008 11.316,00     
23.08.2008 30.08.2008 9.394,00     
30.08.2008 06.09.2008 7.473,00     
06.09.2008 22.11.2008 5.572,00     
V tabulce je uvedena nájemní cena bez manipulačního poplatku a případných dalších poplatků jako je cena za povinný závěrečný úklid, pojištění na storno, a pod.
Podrobný rozpis cen, dalších poplatků
a volných termínů ubytování je ZDE ...
Interhome
Další informace
Další užitečné informace o tomto systému ...
Ubytování Vir (všechny možnosti v tomto místě) ...
Ubytování Severní Dalmácie (všechny možnosti v této oblasti) ...
Ubytování v Chorvatsku (výpis všech možností ubytování) ...
Ubytování v dalších zemích (celá nabídka) ...
Rezervační podmínky ...
Kontakty ...
O systému Interhome ...
Ubytování u moře
v USA
Orlando: Rezidence, co do kvality na výši, na 40 ha pozemku s květinami a plamami, nedaleko Sea World (1,5 km) a Universal Studios (6 km). Ideální místo pro výlety k důležitým památkám, jako Orlando Convention Center a KInternational Drive. Vyhřívané bazény, volejbal, jízdni kola, dětský program. Jezerní pláž. Luxusní rekreační osada, přímo u jezera. Společné: bazén s vnitřními schůdky, dětské brouzdaliště, tenis. V domě: recepce, restaurace, bar, společenská místnost, fitness. Klimatizace. Pomoc v domácnosti denně (extra). Parkoviště. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Ubytování
v České republice
4-pokojová polovina dvojdomku 100 m2 na 2 podlažích, komfortní a moderní zařízení: obývací pokoj 20 m2, krbová kamna, TV-satelit, rádio, DVD a elektrické topení, vstup na balkon. 1x pokoj s dvoulůžkem, 1x lůžko, vstup na balkon, jižní orientace. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka), jídelní stůl. Koupelna/sprcha, WC zvlášť. E-topení. V horním patře: 1x pokoj s dvoulůžkem, 1x lůžko. 1x pokoj, 2x lůžko, umyvadlo a WC zvlášť. Balkon 12 m2, jižní orientace. Zahradní sezení. Gril. Nádherný výhled do údolí. Parkování.
Zátoň 2 km od Lenora: Objekt v CHKO Šumava. Nový, komfortní dvojdomek, rok výstavby 2000, klidná, slunná poloha ve svahu, přímo u lesa, ve slepé ulici, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 300 m2, zahradní sezení (pískoviště). V domě: odkládací místnost na kola. Příjezd vede až k objektu, v zimě 100 m. Parkoviště (kryté) u domu. Potraviny, restaurace, autobusová zastávka 600 m, lyžařské centrum 2 km. U posezení ohniště. Objekt 100 m od místní komunikace. Energie od 1.10. Do 31.3. Extra. Horní Vltavice 2 km, 2 sjezdovky, umělé zasněžování, snowtubing. Lenóra 2 km, z Lenóry splavná Vltava až po Lipno. Rozhledna Boubín 5 km. Možnost zapůjčení kol (extra).
Apartmány u moře
v Portugalsku
Meia Praia 2 km od Lagos: bytový dům 'Albardeira Apartments', rok výstavby 1991. Společné: zahrada 600 m2 trávníkem, bazén (15 x 8 m, 01.01.-31.12.), dětské brouzdaliště, venkovní sprcha, terasa, zahradní nábytek. Parkoviště. Obchod 2 km, potraviny 1 km, autobusová zastávka 2 km, nádraží 2 km. Písečná pláž, tenis 3 km, golfové hřiště 5 km, jízdárna 7 km.
Ubytování
v Irsku
Tullow 64 km od Dublin: Nový, komfortní řadový dům 'The Mt Wolseley Hotel, Golf & Spa', na kraji obce Tullow, klidná poloha. Společné: pozemek, park, zahrada, tenis (1 x tvrdý povrch), dětské hřiště. V domě: sauna, fitness, solárium, whirlpool. Týdenní výměna prádla. Parkoviště. Pozor prosím: hlídání dětí možné v sezóně. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Dům k pronajmutí v rekreačním zařízení Woseley Holiday Homes znamená samozásobení ve vybaveném okolí se vším pohodlím, které Mount Wolseley nabízí. Zástavba ve vyloženě rozlehlé, mírně kopcovité krajině s v pozadí fascinujícími horami Wickow a Carlow. V místě: golfová hřiště (18-a 72-jamek), škola golfu.Možnost vstupu k Mount Wolseley Hotel-centru pro volný čas: denně od 9,-do 19,-hod. Prosím koupací čepice a koupací obuv přinést ssebou! Děti majípřístup pouze v doprovodu rodičů. Doporučuje se rezervovat předem stan khrám na Mount Wilseley-18 jamkovém hřišti, stejně jako kurzy, nebo wellness-ošetření v novém Mount Wolseley Hilton Hotel Spa. Dohodněte prosím termíny na tel. 059 915 16 74.
  © 1996 - 2008, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 06.07.2008