Úvodní stránka ubytování | | Rezervační podmínky | Kontakty | O Interhome | Další info  
Upozornění:
Prohlížíte si starší verzi webových stránek!      Přejděte prosím na nové stránky zde...
   Připravili jsme pro Vás novou a přehlednější verzi tohoto rezervačního systému. Nyní se nacházíte ve starší verzi, jejíž provoz bude brzy ukončen. Přejděte již nyní do nové verze a využijte lepších možností vyhledávání ubytování. V nové verzi stránek také naleznete přehledné výpisy nejen levného ubytování v jednotlivých zemích, ale i aktuální slevy Lastminute, kde naleznete ubytování se slevou až 33%. S novou verzí stránek neměníme žádné podmínky a ceny, měníme pouze formální vzhled stránek a doplňujeme další možnosti vyhledávání ubytování podle přání našich návštěvníků.
   Pevně věříme, že Vám nová verze stránek usnadní vyhledání Vašeho ubytování.
Jiří Hrbáček (ALPY.NET)
Pro přechod k nové verzi stránek klikněte na následující odkaz:
Nacházíte se ve staré verzi stránek
Ubytování ve Švýcarsku
Valais/Wallis - Ayent
Průvodce:
Švýcarsko - Valais/Wallis - Ayent:
Nadmořská výška: 900 m n.m. m.
  Velká horská vesnice, ve svahu, 8 km severo-východně od Sion. Anzere: potraviny, řeznictví, pekařství, pošta, banka, restaurace. Krytý bazén, wellness-centrum, sauna. Další možnosti nákupu a zábavy, 6 - 8 km. Dopravní spojení: dálnice A9 Lausanne - Brig, výjezd "Sion-Est". Dále silnice č. Sion - Ayent. Železnice Lausanne - Sion - Brig. Nádraží "Sion". Autobusové spojení. Anzere, 6 km. Doprava letadlem: letiště Geneve-Cointrin (GVA), Zürich (ZRH), Basel (BSL).
V létě
  Letní sporty, 6 km. Turistické cesty, horská turistika, horské tůry, horolezectví. Cesty pro tůry na horském kole.
V zimě
  Možnosti provozování zimních sportů v Anzure (6 km).
Nabídku Last Minute ubytování ve Švýcarsku (celkem 992) naleznete zde ...
  Navigace: Ubytování > Švýcarsko > Valais/Wallis > Ayent
Aplikovat vyhledávací podmínky ...     (Vyhledávání ubytování podle zadaných podmínek.)
Byly nalezeny 2 objekty.
Ubytování ve Švýcarsku, Valais/Wallis, Ayent
(1) Valais/Wallis - Ayent
CH1966.2.1
Podrobnější popis ubytování ...
Objednávkové číslo: CH1966.2.1
Samostatně stojící dům - 'Primavista'
Ubytování pro max. 6 osob, 4 pokoje, 3 ložnice
Standard:   
Ceny ubytování: 15.299,00 - 37.845,00 Kč   (nájemní cena za týden)
Popis ubytování:
  4-pokojová chata 98 m2 na 2 podlažích, účelné a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna, otevřený krb, WC zvlášť, kabelová TV a CD. Vstup na balkon. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka), jídelní stůl. Ve spodním patře: 1x pokoj, 2x lůžko a umyvadlo. 2x pokoj, v kazdem pokoji, 1 x 2 lůžka nad sebou. Koupelna/WC. Zahradní nábytek. Velmi pěkný panoramatický výhled na hory a na krajinu. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Další informace:
  - 5 km od vleku
  - krb
Ubytování ve Švýcarsku, Valais/Wallis, Ayent
(2) Valais/Wallis - Ayent
CH1966.20.1
Podrobnější popis ubytování ...
Objednávkové číslo: CH1966.20.1
Samostatně stojící dům - 'Montagny'
Ubytování pro max. 10 osob, 6 pokojů, 5 ložnic
Standard:   
Ceny ubytování: 50.459,00 - 63.782,00 Kč   (nájemní cena za týden)
Popis ubytování:
  6-pokojová chata 160 m2 na 2 podlažích, komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna, otevřený krb, sprcha/WC, TV-satelit, rádio, CD a DVD. Vstup na balkon. 1x pokoj, 2x lůžko. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička), jídelní stůl. Ve spodním patře: 3x pokoj, v kazdem pokoji 2x lůžko. 1x malý pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou. Koupelna/WC. Velmi pěkný panoramatický výhled na hory, do údolí a na krajinu. Kávovar Nespresso. Kávové kapsle si musíte přivézt sebou nebo zakoupit na místě.
Další informace:
  - 5 km od vleku
  - krb
Rychlé vyhledání ubytování podle objednávkového čísla:
Zadej objednávkové číslo ubytování:    
Další informace
Další užitečné informace o tomto systému ...
Úvodní strana ubytování ...
Rezervační podmínky ...
Kontakty ...
O systému Interhome ...
Apartmány u moře
v Chorvatsku
2-pokojový byt 25 m2 ve 2. patře: jídelna. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyňský kout (2 plotýnky). Sprcha/WC.
Vícegenerační dům. Ve čtvrti Punta, 500 m od centra, klidná, slunná poloha, 300 m od moře, 300 m plaz. Parkovací místo u domu. Potraviny 100 m, restaurace 200 m, oblázková pláž 300 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Dovolená
v Rakousku
2-pokojový byt 40 m2 ve 1. patře, komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka, jídelní kout a kabelová TV (plochá obrazovka), rádio. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyňský kout (2 plotýnky, myčka). Koupelna, WC zvlášť. Velký balkon, jižní orientace. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na hory. K dispozici: sejf. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Útulná, komfortní chalupa 'St Martin'. Na kraji obce, 600 m od centra, klidná, slunná poloha. Společné: zahrada, louka k odpočinku. Zahradní nábytek. V domě: ústřední topení, pračka (společné, extra). Donáška pečiva. Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo (kryté). Potraviny 500 m, restaurace 100 m, autobusová zastávka 150 m, koupaliště, krytý bazén 900 m. Golfové hřiště, tenis, sportovní centrum 900 m, vlek 400 m, lyžařské centrum 500 m, zastávka ski-busu 50 m, dětská lyžařská škola 400 m, běžkařské stopy 900 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Apartmány u moře
ve Španělsku
2-pokojový byt 40 m2: obývací pokoj/jídelna. 1x pokoj, 2x lůžko. Otevřená kuchyně (trouba). Koupelna/WC. Terasa. Zahradní nábytek. Výhled do dálky na moře.
Rekreační osada 'San Juan de Capistrano'. 2 km od centra Nerja, 2 km od moře. Společné: zahrada s trávníkem, bazén (01.04.-31.10.). WC u bazénu, dětské brouzdaliště, venkovní sprcha. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, bar, přístup na internet, Wireless LAN [WLAN]. Veřejné parkoviště na ulici. Supermarket, restaurace, autobusová zastávka 100 m, písečná pláž 2 km, potápěčské centrum 2 km. Sportovní přístav 10 km, golfové hřiště (18 jamek 15 km, tenis 2 km, jízdárna 2 km. Atrakce v blízkosti: ruta senderismo 1 km. Pozor prosím: baby-výbava na dotaz (v ceně). Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Tato zástavba sestává ze 400 samostatných domů a terasovitých bytů v andalusijském stylu na kopci, odkud je krásný výhled na moře a Nerja. Pozemek kompexu má mnoho nerovných míst a schodů. Všechny rekreační byty s el. kamny. Na přání minimální doba pobytu 4 noci. Extra: servis práídla (nahlásit v recepci).
Ubytování
v České republice
3-pokojový byt 65 m2 ve 1. patře, komfortní a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna 35 m2, TV-satelit, video, rádio, CD, stereo přehrávač a DVD. 1x pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou. 1x pokoj, 1x dvoulůžko. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička), bar. Koupelna/WC. Topení. Pěkný výhled na jezero a na bazén. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Pozor prosím: byt orientace na ulici.
Moderní dvougenerační dům. V obci, centrální, slunná poloha, 200 m od jezera, nutno přejít silnici. Společné: zahrada (oplocená) s trávníkem a květinami. Zahradní sezení. Parkovací místo na pozemku. Potraviny 500 m, restaurace 20 m, krytý bazén 100 m. Sportovní přístav 200 m, sedačková lanovka, lyžařské centrum, lyžařská škola 500 m. Marina Lipno, nové rekreační zařízení s jachetním přístavem pro 150 lodí, s krytým bazénem s malým vodním světem, saunou a masážemi (zavřen od 1.11. - 30.11.), golfovým hřištěm a sedačkovou lanovkou do lyžařského střediska Kramolín(5 upravených sjezdových tratí, snowboardpark s U-rampou, 50 km běžkařských tratí). V místě půjčovna jachet, lyží a jízdních kol. Bobová dráha s celoročním provozem 1,5 km. Sportovní hala 1500 m - squash, tenis, wellness, badminton, stolní tenis, lezecká stěna. V parteru domu cukrárna (vchod z ulice). Silnice 3 třídy 30 m od domu. Zahrada, terasa i vstup do apartmá je otočena na druhou stranu od silnice.
  © 1996 - 2012, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 30.3.2012
Hotel Sporthotel Dachstein West, Annaberg 72, 5524 Annaberg im Lammertal, Rakousko
Hotel Sporthotel Dachstein West - on-line rezervace                                              
Annaberg 72, 5524 Annaberg im Lammertal, Rakousko                                              
Sporthotel v centru malé vesnice Annaberg v údolí Lammer nabízí 26 pokojů pro rodiny a jednotlivce. Nachází se na úpatí majestátní hory Dachstein        

Sporthotel v centru malé vesnice Annaberg v údolí Lammer nabízí 26 pokojů pro rodiny a jednotlivce. Nachází se na úpatí majestátní hory Dachstein a Tennengebirge a jen 150 metrů od nejbližšího lyžařského vleku a nabízí nepřeberné množství sportovních a rekreačních příležitostí v létě i v zimě.