Úvodní stránka ubytování | | Vytisknout | Rezervovat | | Rezervační podmínky | Kontakty | O Interhome | Další info  
Upozornění:
Prohlížíte si starší verzi webových stránek!      Přejděte prosím na nové stránky zde...
   Připravili jsme pro Vás novou a přehlednější verzi tohoto rezervačního systému. Nyní se nacházíte ve starší verzi, jejíž provoz bude brzy ukončen. Přejděte již nyní do nové verze a využijte lepších možností vyhledávání ubytování. V nové verzi stránek také naleznete přehledné výpisy nejen levného ubytování v jednotlivých zemích, ale i aktuální slevy Lastminute, kde naleznete ubytování se slevou až 33%. S novou verzí stránek neměníme žádné podmínky a ceny, měníme pouze formální vzhled stránek a doplňujeme další možnosti vyhledávání ubytování podle přání našich návštěvníků.
   Pevně věříme, že Vám nová verze stránek usnadní vyhledání Vašeho ubytování.
Jiří Hrbáček (ALPY.NET)
Pro přechod k nové verzi stránek klikněte na následující odkaz:
Nacházíte se ve staré verzi stránek
Ubytování ve Španělsku
Baskicko - Itziar Deba
  Ubytování ve Španělsku: Baskicko, Itziar Deba
  Navigace: Itziar Deba, Baskicko, Španělsko
Apartmán číslo: ES9325.100.2
Obrázek domu - letní Obrázek domu Obrázek apartmánu
Obrázek apartmánu Obrázek apartmánu Obrázek apartmánu
Obrázek apartmánu Obrázek apartmánu Obrázek apartmánu
Obrázek apartmánu Obrázek apartmánu Obrázek apartmánu
Obrázek apartmánu Obrázek apartmánu Obrázek apartmánu
Obrázek apartmánu Obrázek apartmánu Obrázek apartmánu
  Rezervace
Ukázat místo na mapě ...
Dům (řadový dům)
Objednávkové číslo: ES9325.100.2
Ubytování pro max. 10 osob, 6 pokojů, 4 ložnice
Standard:   
Ceny ubytování: 28.365,00 - 49.075,00 Kč   (nájemní cena za týden)
    (cenový kalendář naleznete dále na této stránce)
Volné termíny a vedlejší náklady na ubytování si zkontrolujte ZDE ...
Popis ubytování:
  6-pokojový řadový dům 210 m2 na 3 podlažích: obytná kuchyně, otevřený krb. WC zvlášť. V horním patře: obývací pokoj/jídelna 30 m2, otevřený krb, TV a rádio. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. 1x pokoj, 2x lůžko. Kuchyně (trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna/bidet/WC. Ve 2. patře: 1x pokoj, 2x vysunovací lůžko (4 os.). 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. Koupelna/bidet/WC. Topení na naftu. Balkon, zahrada 70 m2. Gril. Velmi pěkný výhled na moře a na hory. K dispozici: pračka. Parkování (2 auta). Do přízemí dva přístupy: zadním vchodem ve výšce terasy, nebo schody dolů z jiného vchodu. 2. horní podlaží: zkosene. Pozemek s ovocnými kulturami 1400 m2.
Popis objektu:
  Řadový dům. Ve čtvrti Itzaspe, 1 km od centra Itziar, ve svahu. Potraviny 1 km, restaurace 1 km, autobusová zastávka 1 km, písečná pláž 5 km. Guggenheimovo museum v Bilbao 65 km.
Další informace k ubytování:
  - krb
Itziar Deba:
  Malé sídliště s 400 obyvatel na severu regionu, 40 km západně od S. Sebastián-Donostia, 45 km východně od Bilbao. Veškeré služby, su municipio (Deba). Dopravní spojení: nádraží v místě. Doprava letadlem: letiště Bilbao-Sondika (BIO), 60 km. Vyniká kaple Nuestra Seňora de Itziar. Možnost podnikat různé zajímavé výlety: do údolí Deba a Urola, na biskajské pobřeží, Aramaio, las Encartaciones, Vitoria-Gasteiz, pobřeží Guipuzcoana, údolí Oeste Alavés a La Rioja. V Bilbau, muzeum plastických uméní Guggenheim, jehož budova se stala symbolem města. Golf v San Sebastianu 40 km.

Cenový kalendář:
Od data: Do data: Nájemní cena:
[Kč]
31.03.2012 14.04.2012 49.075,00     
14.04.2012 14.07.2012 28.365,00     
14.07.2012 01.09.2012 49.075,00     
01.09.2012 24.11.2012 29.006,00     
24.11.2012 22.12.2012 28.365,00     
22.12.2012 29.12.2012 49.075,00     
29.12.2012 05.01.2013 43.158,00     
05.01.2013 23.03.2013 28.365,00     
23.03.2013 06.04.2013 49.075,00     
06.04.2013 06.07.2013 28.365,00     
V tabulce je uvedena nájemní cena bez manipulačního poplatku a případných dalších poplatků jako je cena za povinný závěrečný úklid, pojištění na storno, a pod.
Podrobný rozpis cen, dalších poplatků
a volných termínů ubytování je ZDE ...
Interhome
Další informace
Další užitečné informace o tomto systému ...
Ubytování Itziar Deba (všechny možnosti v tomto místě) ...
Ubytování Baskicko (všechny možnosti v této oblasti) ...
Ubytování ve Španělsku (výpis všech možností ubytování) ...
Ubytování v dalších zemích (celá nabídka) ...
Rezervační podmínky ...
Kontakty ...
O systému Interhome ...
Ubytování u moře
v Chorvatsku
2-pokojový byt 25 m2 ve 2. patře: jídelna. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyňský kout (2 plotýnky). Sprcha/WC.
Vícegenerační dům. Ve čtvrti Punta, 500 m od centra, klidná, slunná poloha, 300 m od moře, 300 m plaz. Parkovací místo u domu. Potraviny 100 m, restaurace 200 m, oblázková pláž 300 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Apartmány
v Irsku
5-pokojový řadový dům na 2 podlažích, velmi komfortní a luxusní zařízení: velký obývací pokoj/jídelna, TV. Vstup na zahradu, k zahradnímu sezení. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). V horním patře: 1x pokoj, 1x francouzské lůžko a sprcha/WC. 2x pokoj, v kazdem pokoji 2x lůžko. 1x pokoj, 1x lůžko. Koupelna/WC. E-topení. Pěkný výhled. Pozor prosím: TV jen EN.
Tullow 64 km od Dublin: Moderní, komfortní řadový dům 'The Mt Wolseley Hotel, Golf & Spa'. Na kraji obce Tullow, klidná poloha. Společné: pozemek, park, zahrada. Tenis (1 x tvrdý povrch), dětské hřiště. V domě: sauna, fitness, solárium, whirlpool. Výměna povlečení 1x týdně. Parkovací místo. Pozor prosím: hlídání dětí možné v sezóně. Dům k pronajmutí v rekreačním zařízení Woseley Holiday Homes znamená samozásobení ve vybaveném okolí se vším pohodlím, které Mount Wolseley nabízí. Zástavba ve vyloženě rozlehlé, mírně kopcovité krajině s v pozadí fascinujícími horami Wickow a Carlow. V místě: golfová hřiště (18- a 72-jamek), škola golfu.,Možnost vstupu k Mount Wolseley Hotel-centru pro volný čas: denně od 9,- do 19,- hod.. Prosím koupací čepice a koupací obuv přinést ssebou! Děti majípřístup pouze v doprovodu rodičů. Doporučuje se rezervovat předem stan khrám na Mount Wilseley - 18 jamkovém hřišti, stejně jako kurzy, nebo wellness-ošetření v novém Mount Wolseley Hilton Hotel Spa. Dohodněte prosím termíny na tel. 059 915 16 74.
Apartmány u moře
ve Francii
1-pokojový byt 25 m2 ve 1. patře: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka a TV. Vstup na balkon. Nika, 1x francouzské lůžko. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mraznička). Sprcha/WC. Balkon 6 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na moře a na přistav. Pozor prosím: povolen jen pes malého vzrůstu.
7-patrová rezidence 'Port Roussillon' v přístavu St Cyprien. V blízkosti: hudební zábava. 300 m od moře. V domě: výtah. Veřejné parkoviště. Obchod 100 m, restaurace 50 m, písečná pláž 200 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Dovolená
na Slovensku
2-pokojový byt: 1x pokoj, 2x lůžko a otevřený krb. 1x pokoj, 2x lůžko, 1x vysunovací lůžko, koupelna/WC a TV-satelit. Obytná kuchyně (4 plotýnky, mraznička). E-topení. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes.
Stola, 9 km od Tatranska strba: 8 km jihovýchodně od Štrbského plesa. Všechna důležitá lyžařská střediska Vysokých Tater v okruhu 15 km, běžkařské turistické stopy od objektu dvougenerační dům. Na kraji obce, slunná poloha. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 500 m2. V domě: bezpečnostní zařizení. Garáž. Potraviny 150 m, restaurace 700 m, autobusová zastávka 150 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. 30 m od komunikace Štola/Vyšné Hágy. Společné: zahrada s jezírkem s okrasnými rybkami, ohniště, houpačka, prolézačka, pískoviště. Vlastní zahradní sezení, slunečník. Další parkovací místo na oploceném pozemku.Při obsazení obou apartmánů současně je k dispozici společenská místnost s kuchyňským koutem a kachlovými kamny (poplatek 2000,- Kč/týden).
  © 1996 - 2012, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 30.3.2012