Úvodní stránka ubytování | | Vytisknout | Rezervovat | | Rezervační podmínky | Kontakty | O Interhome | Další info  
Ubytování v Rakousku
Tyrolsko - Hochfilzen
  Ubytování v Rakousku: Tyrolsko, Hochfilzen
  Navigace: Hochfilzen, Tyrolsko, Rakousko
Apartmán číslo: AT6395.100.5
Obrázek domu - zimní Obrázek domu Obrázek domu
Obrázek domu Obrázek domu - letní Obrázek apartmánu
Obrázek apartmánu Obrázek apartmánu Obrázek apartmánu
Obrázek apartmánu Obrázek apartmánu Obrázek apartmánu
Obrázek apartmánu
  Rezervace
Ukázat místo na mapě ...
Apartmán
Objednávkové číslo: AT6395.100.5
Ubytování pro max. 2 osoby, 2 pokoje, 1 ložnice
domácí zvířata jsou povolena
Standard:   
Ceny ubytování: 7.900,00 - 14.625,00 Kč   (nájemní cena za týden)
    (cenový kalendář naleznete dále na této stránce)
Volné termíny a vedlejší náklady na ubytování si zkontrolujte ZDE ...
Popis ubytování:
  2-pokojový byt 25 m2 ve 2. patře: 1x pokoj s dvoulůžkem. Obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní kout, kabelová TV a rádio. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Pěkný výhled na hory. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN]). Pozor prosím: povolen pouze 1 pes.
Popis objektu:
  Rodinný bytový dům. V centru obce, slunná poloha. Společné: louka k odpočinku. Zahradní nábytek, gril, dětské hřiště. V domě: společenská místnost s TV, sauna, solárium (extra), stolní tenis, pokoj se hrami, možnosti nákupu. Donáška pečiva. Parkovací místo u domu. Restaurace 50 m, koupaliště 7 km, krytý bazén 7 km. Tenis, visutá lanovka, lyžařské centrum 400 m, zastávka ski-busu, běžkařské stopy 50 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Jezero ke koupání 7 km. Majitel je zkušený horolezec a rád s Vámi půjde v zimě 1 x týdně lyžovat a v létě na pěší tůru. Sauna 1 x týdně k dispozici v ceně, jinak extra. V domě: čtenářský koutek. SPECIÁLNÍ NABÍDKA na období Velikonoc: Když si jeden z rodičů koupí skipas na nejméně 4 dny, poté obdrží dítě zdarma skipass na stejné období. Snídaňový bufet a večeře si můžete objednat ve 300 m vzdáleném sousedním hotelu za 17€.
V tomto domě je celkem 5 apartmánů:
Apartmán AT6395.100.2 ...   (max. 4 osoby, 2 pokoje, 1 ložnice)
Apartmán AT6395.100.4 ...   (max. 4 osoby, 2 pokoje, 1 ložnice)
Apartmán AT6395.100.5   (tento apartmán)
Apartmán AT6395.100.6 ...   (max. 4 osoby, 2 pokoje, 1 ložnice)
Apartmán AT6395.100.7 ...   (max. 4 osoby, 2 pokoje, 1 ložnice)
Další informace k ubytování:
  - 400 m od vleku
  - je zde možný i krátkodobý pobyt - na méně než týden
Hodnocení:
Poloha: (4/5)
Venkovní prostor: (3/5)
Zařízení: (3/5)
Klid polohy: (4/5)
Kuchyně: (2/5)
Příjezdová cesta: (5/5)
Hochfilzen:
Nadmořská výška: 1'000 m n.m. m.
  Romantický Hochfilzen nabízí ideální kombinaci mezinárodních sportovních zařízení a zuotavbenou pur na nádherné rovině Hochplateau. Malá, idylická vesnice s 1'100 obyvatel, 26 km od Kitzbühel. V obci: supermarket, pekařství, banka, restaurace, bar. Dopravní spojení: nádraží v místě. Doprava letadlem: letiště Innsbruck (INN), München Franz Josef (MUC), Salzburg (SZG).

  v zimě:
  Běžkařské Eldorádo je daleko známé pro svoji top-stopu a to již od konce listopadu do začátku dubna lyžařské středisko Bergbahnen Pillersee. 1x sedačková lanovka, 7x vleky. Celkem 16 km lyžařské sjezdovky. Lyžařská škola, lyžařská školka pro děti. Bežkařské tratě celkem v délce 50 km (osvětlených), zimní turistické cesty. Sáňkařské dráhy, osvětlení. Metaná. Místo pořádání mistroství světa v běhu na lyžích 2004. Schneewinkelpass je platný pro horské dráhy Fieberbrunn, Waidringer Steinplatte, horské dráhy St. Johann - 170 km sjezdovek, 54 lanovek v vleků.

  v létě:
  Jezero ke koupání. Kánoe, rafting. Tenis, golfové hřiště, Kitzbühel. Rajtování. Rybaření. Letní sáňkařská dráha. Turistické cesty, horolezectví. Cyklistické cesty, cesty pro tůry na horském kole. Kneippovo lékařské zařízení. Inline-skating, lukostřelba, létání v balonu, denně program pro děti, početná večerní představení.

Cenový kalendář:
Od data: Do data: Nájemní cena:
[Kč]
04.02.2012 11.02.2012 14.625,00     
11.02.2012 03.03.2012 14.625,00     
03.03.2012 17.03.2012 12.490,00     
17.03.2012 14.04.2012 10.568,00     
14.04.2012 07.07.2012 7.900,00     
07.07.2012 25.08.2012 9.608,00     
25.08.2012 24.11.2012 7.900,00     
V tabulce je uvedena nájemní cena bez manipulačního poplatku a případných dalších poplatků jako je cena za povinný závěrečný úklid, pojištění na storno, a pod.
Podrobný rozpis cen, dalších poplatků
a volných termínů ubytování je ZDE ...
Interhome
Další informace
Další užitečné informace o tomto systému ...
Ubytování Hochfilzen (všechny možnosti v tomto místě) ...
Ubytování Tyrolsko (všechny možnosti v této oblasti) ...
Ubytování v Rakousku (výpis všech možností ubytování) ...
Ubytování v dalších zemích (celá nabídka) ...
Rezervační podmínky ...
Kontakty ...
O systému Interhome ...
Apartmány u moře
v USA
3-pokojový dům 115 m2, vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna, kabelová TV a rádio. Vstup k bazénu. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (200 cm). Vstup k bazénu. 1x pokoj, 2x lůžko. Vstup k bazénu. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). 2x sprcha/WC. Klimatizace. Zahradní nábytek. Nádherný výhled na kanál. K dispozici: pračka, sušička, telefon. Internet (DSL/LAN).
Marco Island: Malá, útulná, komfortní vila. 700 m od centra, přímo u kanálu. Rostlinami a stromy. K dispozici pouze pro Vás: bazén (01.01.-31.12.). Terasa, zahradní nábytek, gril, garáž. Supermarket, restaurace 600 m, písečná pláž 650 m. Golfové hřiště 5 km, tenis 3 km.
Ubytování
v Německu
Rekreační středisko 'Glockenberg'. Na kraji obce, 1 km od centra Altenau, klidná poloha ve svahu. Společné: dětské hřiště. V domě: výtah, ústřední topení. Parkovací místo. Restaurace, pekárna 50 m, autobusová zastávka 100 m, nádraží 'Oker' 15 km, termální bazén 50 m. Tenis 1.5 km, minigolf, běžkařské stopy 500 m. Sáňkařská dráha 300 m. Rekreační zařízení se sestává z více apartmánů a disponuje 3 hřišti, veřejnými telefonními budkami a malým parkem s vodotryskem a možností sezení.
Apartmány u moře
v USA
1-pokojový byt 36 m2, velmi pěkné zařízení: obývací pokoj, 2x francouzské lůžko, jídelní kout, kabelová TV, video, CD a stereo přehrávač. Vstup na balkon. Koupelna/WC. Klimatizace. Nádherný výhled na moře. K dispozici: telefon.
Miami Beach North: Velmi luxusní rezidence, rok výstavby 2002. V centru obce Sunny Isles Beach, přímo u pláže. Společné: bazén vyhřívaný. V domě: recepce, restaurace, bar, společenská místnost, sauna, fitness, masáže (extra), solárium, whirlpool, butik, výtah. Úklid úklid bytu. Parkovací místo (extra). Supermarket 300 m, obchodní centrum 200 m, restaurace 100 m, bar 300 m, autobusová zastávka 200 m. Golfové hřiště 3 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Obchodní centrum s přístupem na internet, možnost faxování, zasílání mailů a telefonování (extra). V domě: restaurace. Lázně s masážemi švédskými, shiatsu, reflexními. Aromaterapie. Bylinkové zábaly, masky (extra).
Ubytování
v Nizozemí
4-pokojová polovina dvojdomku 215 m2 na 2 podlažích, velmi vkusné a útulné zařízení: vstup. Velký obývací pokoj/jídelna, kabelová TV, video, rádio a DVD. Vstup na zahradu, na terasu. Kuchyně (5 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, gril), jídelní stůl. WC zvlášť. V horním patře: (přikré schodiště) 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (160 cm, v délce 200 cm). 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (160 cm, v délce 200 cm). 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (140 cm, v délce 190 cm). Koupelna/sprcha/WC. Terasa 50 m2. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na krajinu. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Spaubeek 11 km od Valkenburg: Pěkná, stylová, historická selská usedlost 'St. Jansgeleen', z 18. století, renovovaný, obklopen stromy a loukami. Na kraji obce, 1.5 km od centra Spaubeek, klidná poloha, přímo u lesa, v zeleni. Společné: pozemek, zahrada, louka k odpočinku. V domě: ústřední topení, pračka. Parkovací místo na pozemku. Obchod 2 km, supermarket 2 km, restaurace 2 km, nádraží 'Spaubeek' 2 km, atrakce v blízkosti: Thermae 2000 11 km, Wereldtuinen Mondo Verde 25 km, SnowWorld Landgraaf 20 km. Pozor prosím: železnice v blízkosti.
  © 1996 - 2012, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 11.02.2012
Hotel Corvinus, Bahngasse 29-33, 2700 Wiener Neustadt, Rakousko
Hotel Corvinus - on-line rezervace ubytování                                              
Bahngasse 29-33, 2700 Wiener Neustadt, Rakousko                                              
Hotel Corvinus nabízí perfektní služby ve stylovém prostředí přímo v centru města Wiener Neustadt, ale v zeleném místě přímo u městského parku.        

Hotel Corvinus nabízí perfektní služby ve stylovém prostředí přímo v centru města Wiener Neustadt, ale v zeleném místě přímo u městského parku. Relaxujte v lázeňské oáze se saunou, parní lázní, vířivkou jacuzzi, bazénem na potápění a infračervenou saunou.