Úvodní stránka ubytování | | Rezervační podmínky | Kontakty | O Interhome | Další info  
Ubytování v České republice
Karlovarský kraj - Jáchymov
  Navigace: Ubytování > Česká republika > Karlovarský kraj > Jáchymov
Aplikovat vyhledávací podmínky ...     (Vyhledávání ubytování podle zadaných podmínek.)
Byly nalezeny 4 objekty.
(Ubytování je řazeno podle cen vzestupně.)
Ubytování v České republice, Karlovarský kraj, Jáchymov
(1) Karlovarský kraj - Jáchymov
CZ3625.200.1
Podrobnější popis ubytování ...
Objednávkové číslo: CZ3625.200.1
Apartmán
Ubytování pro max. 5 osob, 2 pokoje, 1 ložnice
domácí zvířata jsou povolena
Standard:   
Ceny ubytování: 7.618,00 - 23.107,00 Kč   (nájemní cena za týden)
Popis ubytování:
  2-pokojový byt 55 m2 ve 1. patře: obývací pokoj/jídelna 25 m2, 1x pohovka pro 2 osoby, TV-satelit a stereo přehrávač. 1x pokoj s dvoulůžkem, 1x lůžko. Otevřená kuchyně (4 plotýnky). Sprcha/WC. E-topení. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes.
Další informace:
  - 1 km od vleku
  - nástupní den: sobota
  - je zde možný i krátkodobý pobyt - na méně než týden
Ubytování v České republice, Karlovarský kraj, Jáchymov
(2) Karlovarský kraj - Jáchymov
CZ3625.210.1
Podrobnější popis ubytování ...
Objednávkové číslo: CZ3625.210.1
Apartmán
Ubytování pro max. 2 osoby, 2 pokoje, 1 ložnice
domácí zvířata jsou povolena
Standard:   
Ceny ubytování: 7.840,00 - 15.666,00 Kč   (nájemní cena za týden)
Popis ubytování:
  2-pokojový byt 115 m2 ve 3. patře, částéčně zkosený, komfortní a pěkné zařízení: 1x pokoj, 1x dvoulůžko a TV-satelit, vstup na balkon. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, gril), jídelní stůl. Koupelna/WC. Malý balkon. Pěkný výhled do údolí a na město. K dispozici: pračka. Internet (Analog/ISDN). Pozor prosím: povolen jen pes malého vzrůstu.
Další informace:
  - 500 m od vleku
  - nástupní den: sobota
  - je zde možný i krátkodobý pobyt - na méně než týden
Ubytování v České republice, Karlovarský kraj, Jáchymov
(3) Karlovarský kraj - Jáchymov
CZ3625.200.4
Podrobnější popis ubytování ...
Objednávkové číslo: CZ3625.200.4
Apartmán
Ubytování pro max. 6 osob, 2 pokoje, 2 ložnice
domácí zvířata jsou povolena
Ceny ubytování: 8.225,00 - 20.876,00 Kč   (nájemní cena za týden)
Popis ubytování:
  2-pokojový byt 63 m2 na 2 podlažích ve 4. patře, moderní a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 2x lůžko, TV-satelit a rádio. Kuchyňský kout (4 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha/WC. Plynové topení. V podkroví: zkosen 1x pokoj, 2x lůžko a 1 x 2 lůžka nad sebou. WC zvlášť. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes.
Další informace:
  - 1 km od vleku
  - nástupní den: sobota
  - je zde možný i krátkodobý pobyt - na méně než týden
Ubytování v České republice, Karlovarský kraj, Jáchymov
(4) Karlovarský kraj - Jáchymov
CZ3625.200.3
Podrobnější popis ubytování ...
Objednávkové číslo: CZ3625.200.3
Apartmán
Ubytování pro max. 5 osob, 2 pokoje, 1 ložnice
domácí zvířata jsou povolena
Standard:   
Cena ubytování: 9.086,00 Kč   (nájemní cena za týden)
Popis ubytování:
  2-pokojový byt 55 m2 ve 3. patře: obývací pokoj/jídelna 25 m2, 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit. 1x pokoj s dvoulůžkem, 1x lůžko. Otevřená kuchyně (4 plotýnky). Sprcha/WC. E-topení. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes.
Další informace:
  - 1 km od vleku
  - nástupní den: sobota
  - je zde možný i krátkodobý pobyt - na méně než týden
Rychlé vyhledání ubytování podle objednávkového čísla:
Zadej objednávkové číslo ubytování:    
Další informace
Další užitečné informace o tomto systému ...
Úvodní strana ubytování ...
Rezervační podmínky ...
Kontakty ...
O systému Interhome ...
Dovolená u moře
ve Španělsku
2-pokojový byt 38 m2 ve 1. patře, jednoduché a stylové zařízení: obývací pokoj/jídelna, 2x pohovka, vstup na balkon. 1x pokoj, 2x lůžko. Kuchyňský kout (mikrovlnka). Sedací vana/WC. Balkon 5 m2. Zahradní nábytek. Výhled na bazén. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes.
Rekreační zařízení 'Gran Reserva', 3 podlažní, v centru obce Empuriabrava, 200 m plaz. Společné: zahrada s trávníkem, rostlinami a květinami, bazén (01.04.-31.10., extra), dětské brouzdaliště, dětské hřiště. V domě: restaurace. Supermarket 200 m, obchodní centrum, restaurace, bar 100 m, sportovní přístav 1 km, písečná pláž 200 m, tenis 3 km, jízdárna 4 km, sportovní centrum 2 km. Pozor prosím: zařízení je v noci střeženo. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Na pozemku celkem 4 bazény (extra, každý 16 x 9 m). K dispozici parkovací místa v podzemní garáži (extra, nahlásit v recepci zařízení ve které je také možné zakoupit vstupenky do bazénu).
Ubytování
v Rakousku
Haus 6 km od Schladming: Dvougenerační dům 'Pitzer', v obci 1.5 km od centra Haus, klidná poloha, 500 m od sjezdovek. Společné: zahrada, louka k odpočinku, gril, dětské hřiště. V domě: lyžárna. Potraviny 1.5 km, restaurace 1 km, zastávka ski-busu 100 m, golfové hřiště 500 m, vlek 1.2 km, běžkařské stopy 500 m. Krásný výhled na Dachstein.
Dovolená u moře
ve Španělsku
Rekreační osada 'San Juan de Capistrano', 2 km od centra Nerja. Společné: zahrada, bazén (01.04.-31.10.), dětské brouzdaliště. Obchod 100 m, restaurace 500 m, autobusová zastávka 100 m, písečná pláž 2 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Tato zástavba sestává ze 400 samostatných domů a terasovitých bytů v andalusijském stylu na kopci, odkud je krásný výhled na moře a Nerja. Pozemek kompexu má mnoho nerovných míst a schodů. Všechny rekreační byty s el. kamny. Na přání minimální doba pobytu 4 noci. Extra: servis práídla (nahlásit v recepci).
Apartmány
v Itálii
2-pokojový byt 30 m2, ve spodním patře, jednoduché zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka, 1x vysunovací lůžko a TV. 1x malý pokoj, 1x pohovka pro 2 osoby. Kuchyňský kout (4 plotýnky). Sprcha/bidet/WC. Topení. Balkon 4 m2.
Bytový dům, v centru obce Sestriere, 150 m od sjezdovek, ve vedlejší ulici. V domě: výtah. Cesta se schodištěm k domu. Veřejné parkoviště na ulici. Obchod, potraviny, bar 100 m. Byt se nachází na jedné straně domu ve 3. patře.
  © 1996 - 2008, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 07.10.2008