Úvodní stránka ubytování | | Rezervační podmínky | Kontakty | O Interhome | Další info  
Ubytování v České republice
Liberecký kraj/Jizerské hory/Krkonoše - Jablonné v Podještědí
  Navigace: Ubytování > Česká republika > Liberecký kraj/Jizerské hory/Krkonoše > Jablonné v Podještědí
Aplikovat vyhledávací podmínky ...     (Vyhledávání ubytování podle zadaných podmínek.)
Byly nalezeny 3 objekty.
Ubytování v České republice, Liberecký kraj/Jizerské hory/Krkonoše, Jablonné v Podještědí
(1) Liberecký kraj/Jizerské hory/Krkonoše - Jablonné v Podještědí
CZ4712.210.4
Podrobnější popis ubytování ...
Objednávkové číslo: CZ4712.210.4
Apartmán
Ubytování pro max. 2 osoby, 1 pokoj, 1 ložnice
Standard:   
Ceny ubytování: 6.297,00 - 9.599,00 Kč   (nájemní cena za týden)
Popis ubytování:
  1-pokojový byt 34 m2 ve 2. patře, pěkné zařízení: 1x pokoj 21 m2, 1x dvoulůžko a TV-satelit, vstup na terasu. Otevřená kuchyně (2 plotýnky, mikrovlnka), jídelní stůl. Koupelna/WC. Terasa. Pěkný výhled na město. ,Společná terasa s apartmánem T4712/210c. V kuchyni opékač topinek, kávovar, rychlovarná konvice.
Další informace:
  - 25 km od vleku
  - 200 m od jezera
  - otevřený bazén ke společnému užívání (od 01.06. do 30.09)
  - nástupní den: sobota
  - je zde možný i krátkodobý pobyt - na méně než týden
Ubytování v České republice, Liberecký kraj/Jizerské hory/Krkonoše, Jablonné v Podještědí
(2) Liberecký kraj/Jizerské hory/Krkonoše - Jablonné v Podještědí
CZ4712.10.1
Podrobnější popis ubytování ...
Objednávkové číslo: CZ4712.10.1
Apartmán
Ubytování pro max. 6 osob, 3 pokoje, 3 ložnice
domácí zvířata jsou povolena
Standard:   
Ceny ubytování: 6.461,00 - 12.178,00 Kč   (nájemní cena za týden)
Popis ubytování:
  3-pokojový byt 72 m2, v podkroví, jednoduché zařízení: 2x zkosený pokoj, v kazdem pokoji 2x lůžko. 1x zkosený pokoj s dvoulůžkem. Galerie, 1x pohovka a rádio. Kuchyně (4 plotýnky, mikrovlnka), jídelní stůl. Sprcha/WC, WC zvlášť. E-topení. K dispozici: dětská postýlka. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes. K dispozici dvě malé přenosné TV. Cyklistické stezky od domu.
Další informace:
  - nástupní den: sobota
  - je zde možný i krátkodobý pobyt - na méně než týden
Ubytování v České republice, Liberecký kraj/Jizerské hory/Krkonoše, Jablonné v Podještědí
(3) Liberecký kraj/Jizerské hory/Krkonoše - Jablonné v Podještědí
CZ4712.210.2
Podrobnější popis ubytování ...
Objednávkové číslo: CZ4712.210.2
Apartmán
Ubytování pro max. 4 osoby, 2 pokoje, 1 ložnice
Standard:   
Ceny ubytování: 9.526,00 - 17.304,00 Kč   (nájemní cena za týden)
Popis ubytování:
  2-pokojový byt 53 m2 ve 2. patře, pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna 25 m2, 2x pohovka (100 cm, v délce 200 cm), TV-satelit. 1x pokoj 13 m2, 1x dvoulůžko, vstup na terasu. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička), jídelní stůl. Koupelna/WC. Terasa. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na město. ,Společná terasa s apartmánem T4712/211c. V kuchyni opékač topinek, kávovar, rychlovarná konvice.
Další informace:
  - 25 km od vleku
  - 200 m od jezera
  - otevřený bazén ke společnému užívání (od 01.06. do 30.09)
  - nástupní den: sobota
  - je zde možný i krátkodobý pobyt - na méně než týden
Rychlé vyhledání ubytování podle objednávkového čísla:
Zadej objednávkové číslo ubytování:    
Další informace
Další užitečné informace o tomto systému ...
Úvodní strana ubytování ...
Rezervační podmínky ...
Kontakty ...
O systému Interhome ...
Ubytování u moře
v Itálii
Rezidence 'Villa Mazzanta', 3 podlažní, renovovaný v roce 2004, v obci 200 m od centra Mazzanta, 1.5 km od centra Vada, 350 m plaz, v zeleni. Společné: park 5'000 m2, bazén (140 m2 hloubka 110 - 140 cm, 13.05.-15.10.), zahradní nábytek, gril. V domě: bar, fitness. Výtah, slunná terasa, prádelna. Týdenní výměna prádla. Parkoviště u domu. Písečná pláž, pláž ke koupání 350 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Byty jsou bud s balkonem nebo s malou zahradou.
Apartmány
ve Francii
'Batiment B2', 2-pokojový byt 22 m2, v přízemí: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby a TV. 1x malý dětský pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba). Koupelna/WC. E-topení. Malá terasa, západní orientace. Výhled na hory. K dispozici: pračka. Garáž. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes.
Rezidence 'Clos du Savoy', v obci, 200 m od centra Chamonix. V rekreačním zařízení: výtah, lyžárna. Obchod 100 m, obchodní centrum 300 m, restaurace, zastávka ski-busu 100 m, nádraží 700 m, golfové hřiště 4 km, sportovní centrum 500 m, lyžařské sjezdovky 150 m, běžkařské stopy 600 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Apartmány u moře
ve Francii
Nice: Peší zóna. 100m od Cours Saleya. V pondělí: bleší trh. Od úterý do neděle: květinový trh. Zastávka autobusu, 400m. Veřejné kryté parkoviště, 250m. Malý bytový dům 2 podlažní, nad Vieux Nice, centrální, živá poloha. Obchod 150 m, potraviny 100 m, obchodní centrum 1 km, restaurace 200 m, bar 100 m, autobusová zastávka 300 m, nádraží 'Nice Ville' 2.3 km, kamenitá pláž 300 m.
Dovolená
v Polsku
4-pokojový-byt, 110 m2, na dvou poschodích. Přizemí: obyvací pokoj vedoucí do jídelny, 28 m2, s východem na terasu, krbem a TV a pohovkou pro dva. Kuchyně (sporák) s odděleným východem na terasu. Koupelna/WC. Pračka v garáži. V poschodí: obývací pokoj, 28 m2, s pohovkou pro dva a TV. 1 pokoj, 17 m2, s pohovkou pro dva a jedním lůžkem. 1 jednolůžkový pokoj, 13 m2. Přízemí (oddělený vchod).
Samostatně sxtojící ekol.ogický dům ze sosnových dřevěných trámů.Hliuboká, přímo k r!ece vedoucí propastní cesta ( rekreační dům, 200 m od řeky. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 1'400 m2 (oplocený), zahrada s trávníkem, květinami a stromy, zahradní nábytek, gril. Parkoviště u domu, garáž. Potraviny 300 m, restaurace 700 m, autobusová zastávka 500 m, krytý bazén 4 km, jízdárna 6 km.
  © 1996 - 2008, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 18.11.2008