Úvodní stránka ubytování | | Vytisknout | Rezervovat | | Rezervační podmínky | Kontakty | O Interhome | Další info  
Ubytování v Itálii
Toscana-Lucca/Pisa - Orciatico
  Ubytování v Itálii: Toscana-Lucca/Pisa, Orciatico
  Navigace: Orciatico, Toscana-Lucca/Pisa, Itálie
Apartmán číslo: IT5249.100.3
Obrázek domu Obrázek domu - letní Obrázek apartmánu
Obrázek apartmánu Obrázek apartmánu Obrázek apartmánu
Obrázek apartmánu Obrázek apartmánu
  Rezervace
Ukázat místo na mapě ...
Apartmán - 'La Ginestra'
Objednávkové číslo: IT5249.100.3
Ubytování pro max. 2 osoby, 1 pokoj, 1 ložnice
Standard:   
Ceny ubytování: 7.799,00 - 11.664,00 Kč   (nájemní cena za týden)
    (cenový kalendář naleznete dále na této stránce)
Volné termíny a vedlejší náklady na ubytování si zkontrolujte ZDE ...
Popis ubytování:
  1-pokojový byt 25 m2 ve 2. patře: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit. Kuchyně. Sprcha/bidet/WC. E-topení. Ke kuchyňskému koutu 3 schodky, denní světlo střešním oknem.
Popis objektu:
  Stylový vícegenerační dům 'La Ginestra', renovovaný v roce 1992 7 km od centra Laitico, 20 km od centra Volterra, 50 km od centra Pisa. Společné: zahrada, zahradní nábytek. Veřejné parkoviště 50 m. Obchod 7 km, potraviny, restaurace, bar 50 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. S celkem 3 byty.
V tomto domě jsou celkem 3 apartmány:
Apartmán IT5249.100.1 ...   (max. 6 osob, 3 pokoje, 2 ložnice)
Apartmán IT5249.100.2 ...   (max. 4 osoby, 2 pokoje, 1 ložnice)
Apartmán IT5249.100.3   (tento apartmán)
Další informace k ubytování:
  - nástupní den: sobota
Hodnocení:
Poloha: (2/5)
Venkovní prostor: (2/5)
Zařízení: (2/5)
Klid polohy: (3/5)
Kuchyně: (3/5)
Příjezdová cesta: (5/5)
Orciatico:
Nadmořská výška: 310 m.
  malá, klidná vesnice, na západě regionu 45 km od moře, na vyvýšeném místě, na samotě poloha s pěkným výhledem, 50 km jiho-východně od Pisa, 70 km severo-východně od Siena, 85 km jiho-západně od Firenze. Veškeré služby, Lajatico 8 km. V obci: pošta, banka, restaurace. Dopravní spojení: dálnice Firenze-Pisa-Livorno, výjezd "Pontedera". Dále silnice č. 439 (Ponsacco). Příjezd po točit silnici. Volterra, 15 km. Doprava letadlem: letiště Pisa (PSA), 50 km.

Cenový kalendář:
Od data: Do data: Nájemní cena:
[Kč]
04.10.2008 11.10.2008 7.890,00     
11.10.2008 29.11.2008 7.890,00     
29.11.2008 18.04.2009 7.799,00     
18.04.2009 20.06.2009 7.890,00     
20.06.2009 04.07.2009 9.618,00     
04.07.2009 22.08.2009 11.664,00     
22.08.2009 21.11.2009 7.890,00     
V tabulce je uvedena nájemní cena bez manipulačního poplatku a případných dalších poplatků jako je cena za povinný závěrečný úklid, pojištění na storno, a pod.
Podrobný rozpis cen, dalších poplatků
a volných termínů ubytování je ZDE ...
Interhome
Další informace
Další užitečné informace o tomto systému ...
Ubytování Orciatico (všechny možnosti v tomto místě) ...
Ubytování Toscana-Lucca/Pisa (všechny možnosti v této oblasti) ...
Ubytování v Itálii (výpis všech možností ubytování) ...
Ubytování v dalších zemích (celá nabídka) ...
Rezervační podmínky ...
Kontakty ...
O systému Interhome ...
Apartmány u moře
v Itálii
4-pokojový řadový dům 150 m2, komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s verandou, posuvnými dveřmi, panoramatickým oknem, TV-satelit. 1x pokoj s dvoulůžkem. 2x pokoj, v kazdem pokoji 2x lůžko. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, mraznička). 3x sprcha/bidet/WC. Klimatizace (extra). Velká zahrada. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na moře. K dispozici: pračka, sejf (extra). Garáž (3 auta).
Nová, pěkná, komfortní rekreační osada 'Le Antunne', rok výstavby 2000, v centru obce Porto Cervo, slunná poloha. Společné: zahrada 10'000 m2, bazén (17 x 8 m, hloubka 100 - 230 cm, 01.06.-30.09.). K dispozici pouze pro Vás, zahradní nábytek, gril. V domě: klimatizace. Potraviny, supermarket, obchodní centrum, restaurace, bar 200 m, písečná pláž 700 m. Pozor prosím: majitel objektu bydlí na stejném pozemku. Rezidence 'Le Antunne' sestává z 11 řadových a samostatných domů, z nichž je 10 v naší nabídce. Vedle rezidence je průjezdní silnice a parkoviště pro autobusy.
Ubytování
v České republice
1-pokojový dům 35 m2, ve spodním patře: obývací pokoj/jídelna 12 m2. Kuchyňský kout (2 plotýnky). Sprcha/WC. V podkroví: 1x otevřený pokoj, 4x lůžko a rádio. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes. Do patra vede strmé schodiště.
Chata 1 km od centra Trhove Sviny, samostatně stojící, klidná, slunná poloha. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 600 m2 (oplocený). Potraviny 1 km, restaurace 1 km, autobusová zastávka 1 km, nádraží 'Borovany' 5 km. Upravená travnatá zahrada, zahradní sezení, ohniště. Parkování na oploceném pozemku.
Apartmány u moře
v USA
Poloha přímo u Atlantiku, na pozemku velkém 24 ha, chráněném manglovníkovým lesem. Komplex se 6 budovami a celkem 140 byty se nachází na udržovaném pozemku s palmami a tropickými rostlinami velká, moderní, pěkná rekreační osada 'Ocean Pointe Suites at Key Largo', ve čtvrti Tavernier, 7 km od centra Key Largo, klidná, slunná poloha, přímo u moře. Společné: bazén vyhřívaný s vnitřními schůdky (01.01.-31.12.), soukromá pláž, tenis, gril, dětské hřiště. V domě: recepce, restaurace, solárium, whirlpool. Výtah. Parkoviště. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Pobřežní promenáda. Přístav jachet. Velký bazén (olympijské rozměry). Plážový volejbal. Místo pro picknick. Zdarma: malý snídaňnový bufet, ranní servis v kavárně vis-a-vis. Zajímavá mišta v blízkosti: John Pennekamp podvodní národní park, divadlo 'Sea Marine Park', Divadlo 'Rain Barrel Artists Colony'. Rybolov, jízdy na člunu, potápění s přistroji či jen 'tak' se šnorchlem, surfování, lyžování. Restaurace, obchody dosažítelné v několika minutách.
Ubytování
na Slovensku
2-pokojový byt 59 m2, v přízemí, jednoduché zařízení: 2x pokoj, v kazdem pokoji 2x lůžko. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba), jídelní stůl, TV přípojka a rádio. Sprcha/WC. E-topení. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes. Obytná kuchyně je prúchozí do jednoho pokoje a koupelny/WC. Ve druhém pokoji je stylevé dřevěné nízké posezení.
Velicna 4 km od Dolny Kubin: Stylový venkovský dům, na kraji obce, samostatně stojící, slunná poloha, ve vedlejší ulici. Společné: pozemek (oplocený) s trávníkem. K dispozici pouze pro Vás, zahradní sezení. Parkoviště na pozemku. Potraviny, restaurace, autobusová zastávka 100 m, nádraží 150 m, krytý bazén 4 km, termální bazén 22 m, tenis 150 m, vlek 4 km. Pozor prosím: majitel objektu bydlí ve stejném domě. Objekt je stylová dřevenice se snízenými dřvěnými stropy, dveře mají výšku 170 cm. Majitelka obývá podkroví se samostatným venkovním vstupem, má psa, který je v uzavřeném oploceném prostoru. K dispozici je nafukovací bazén pro děti. Majitelka může zajistit vyjížďky na konín a ponících v místě. Oravský hrad vzdálený 16 km. Bešeňová se 3 termálními bazény, 22 km V zimě je nejbližši sjezdovka vzdálená 4 km, osvětlená. Další možnosti lyžování: Kubínská hola, sjezdovka dlouhá 3 km, lyžařská škola, sjezdovka pro děti i pro náročnější lyžaře vzdálená 12 km; Lučivná - sedačková lanovka, umělé zasněžování, 12 km; Zazrivá, 20 km.
  © 1996 - 2008, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 07.10.2008