Úvodní stránka ubytování | | Vytisknout | Rezervovat | | Rezervační podmínky | Kontakty | O Interhome | Další info  
Ubytování v Itálii
Sardinie - Santa Teresa di Gallura
  Ubytování v Itálii: Sardinie, Santa Teresa di Gallura
  Navigace: Santa Teresa di Gallura, Sardinie, Itálie
Apartmán číslo: IT7060.10.1
Obrázek domu - letní Obrázek domu Obrázek domu
Obrázek domu Obrázek domu Obrázek apartmánu
Obrázek apartmánu Obrázek apartmánu Obrázek apartmánu
Obrázek apartmánu
  Rezervace
Ukázat místo na mapě ...
Apartmán - 'Le Olivette'
Objednávkové číslo: IT7060.10.1
Ubytování pro max. 2 osoby, 2 pokoje, 1 ložnice
domácí zvířata jsou povolena
Standard:   
Ceny ubytování: 5.124,00 - 11.764,00 Kč   (nájemní cena za týden)
    (cenový kalendář naleznete dále na této stránce)
Pokud by jste jeli již v sobotu 23.8.2008, ušetříte:
 LAST MINUTE na týden od 23.8.2008: 7.882,00 Kč (ušetříte 3.882,00 Kč)
Volné termíny a vedlejší náklady na ubytování si zkontrolujte ZDE ...
Popis ubytování:
  2-pokojový byt 30 m2, v přízemí: obývací pokoj/jídelna. 1x pokoj s dvoulůžkem, okno do obývacího pokoje. Kuchyňský kout. Sprcha/bidet/WC, WC zvlášť. Malá terasa. Gril. Panoramatický výhled do údolí. K dispozici: pračka. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes.
Popis objektu:
  Rekreační osada 'Le Olivette', ve čtvrti San Pasquale, 11 km od centra Palau, 16 km od centra Santa Teresa di Gallura, vyvýšená poloha. Společné: zahrada, bazén (9 x 5 m, hloubka 130-130 cm, 01.06.-30.09.), dětské brouzdaliště. V domě: pračka. Parkoviště (omezený počet míst), veřejné parkoviště. Obchod, potraviny 100 m, restaurace 5 km, bar 100 m, písečná pláž 5 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Komplex sestává z 15 bytů v přízemí nebo v 1. Patře; každý se zahradním nábytkem. Všechny byty se SAT-TV.
V tomto domě je celkem 9 apartmánů:
Apartmán IT7060.10.1   (tento apartmán)
Apartmán IT7060.10.2 ...   (max. 4 osoby, 2 pokoje, 1 ložnice)
Apartmán IT7060.10.3 ...   (max. 4 osoby, 2 pokoje, 1 ložnice)
Apartmán IT7060.10.5 ...   (max. 4 osoby, 2 pokoje, 1 ložnice)
Apartmán IT7060.10.7 ...   (max. 6 osob, 3 pokoje, 2 ložnice)
Apartmán IT7060.10.10 ...   (max. 6 osob, 2 pokoje, 1 ložnice)
Apartmán IT7060.10.11 ...   (max. 6 osob, 3 pokoje, 2 ložnice)
Apartmán IT7060.10.13 ...   (max. 6 osob, 3 pokoje, 2 ložnice)
Apartmán IT7060.10.14 ...   (max. 6 osob, 3 pokoje, 2 ložnice)
Další informace k ubytování:
  - 5 km od moře/jezera
  - otevřený bazén ke společnému užívání (od 01.06. do 30.09)
  - nástupní den: sobota
Hodnocení:
Příjezdová cesta: (5/5)
Santa Teresa di Gallura:
  Atraktivní městečko na severu ostrova, 25 km od Palau, 64 km od Olbia. Trajekty z Janova a Civitavecchia do Olbia. Lodní doprava na Korsiku, do Palau a na ostrov La Maddalena. U San Teresa di Gallura je krásný záliv s možností koupání a mírně se svažující písečná plaž. Obchody, restaurace. Tenis.

Cenový kalendář:
Od data: Do data: Nájemní cena:
[Kč]
23.08.2008 30.08.2008 7.882,00     
30.08.2008 13.09.2008 6.619,00     
13.09.2008 22.11.2008 5.124,00     
V tabulce je uvedena nájemní cena bez manipulačního poplatku a případných dalších poplatků jako je cena za povinný závěrečný úklid, pojištění na storno, a pod.
Podrobný rozpis cen, dalších poplatků
a volných termínů ubytování je ZDE ...
Interhome
Další informace
Další užitečné informace o tomto systému ...
Ubytování Santa Teresa di Gallura (všechny možnosti v tomto místě) ...
Ubytování Sardinie (všechny možnosti v této oblasti) ...
Ubytování v Itálii (výpis všech možností ubytování) ...
Ubytování v dalších zemích (celá nabídka) ...
Rezervační podmínky ...
Kontakty ...
O systému Interhome ...
Apartmány u moře
v Chorvatsku
13-pokojový dům 300 m2 na 3 podlažích, jižní orientace: velký obývací pokoj 50 m2, vstup na terasu. 1x pokoj s dvoulůžkem, koupelna/WC, TV-satelit a klimatizace. Jídelna 20 m2. Kuchyně 12 m2 (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Koupelna/WC. V horním patře: obývací pokoj/jídelna, TV-satelit a klimatizace, vstup na balkon. 1x pokoj s dvoulůžkem, TV-satelit. 1x pokoj s dvoulůžkem. 2x pokoj s dvoulůžkem, v kazdem pokoji TV-satelit, vstup na balkon. Jídelna, klimatizace. Kuchyňský kout. 2x koupelna/WC, sprcha/WC. V podkroví: zkosený obývací pokoj/jídelna, TV-satelit a klimatizace. Zkosen 1x pokoj s dvoulůžkem, TV-satelit. Zkosen 1x pokoj s dvoulůžkem se střešní okno. Zkosen 1x pokoj s dvoulůžkem. Zkosená jídelna, klimatizace. Kuchyňský kout. 3x sprcha/WC. 2x balkon. Terasa 40 m2 částéčně krytá, jižní orientace. Zahradní nábytek, lehátka. Výhled do dálky na moře. K dispozici: pračka. Pozor prosím: pes povolen, max. 2 psi. Všechny pokoje situovány k moři, částečně s výhledem na moře.
POVILE 3 km od Novi Vinodolski: Dům je ideální pro pobyt s dětmi. 'Markus', 3 podlažní, klidná, slunná, vyvýšená poloha, 300 m od moře. Společné: pozemek 900 m2 (oplocený), velká zahrada s trávníkem, rostlinami a stromy, bazén (nezapuštěný) kulatý (7 m průměr, hloubka 120 cm, 17.05.-27.09.), venkovní sprcha, zahradní sezení, zahradní nábytek, gril, dětské hřiště (skluzavka, houpačka). V domě: ústřední topení. Parkoviště u domu na pozemku. Obchod 400 m, restaurace 100 m, oblázková pláž 350 m, skalnatá pláž 450 m.
Apartmány
v Rakousku
2-pokojový byt 55 m2, v přízemí, útulné zařízení: obývací pokoj/ložnice, 1x pohovka pro 2 osoby, TV-satelit a rádio. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka). Koupelna, WC zvlášť. Terasa. Zahradní nábytek. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes. Předsíň se šatnou.
Turracher Höhe: mezi 3 horskými jezery ve výšce 1764 m n.m. Leží tato salaš dům 'Blümel', 800 m od centra, klidná, slunná poloha, v lese. Společné, ping-pong, zahradní nábytek, gril, dětské hřiště. V domě: sauna (extra). Ústřední topení. Donáška pečiva. Potraviny, restaurace 800 m, vlek 500 m, běžkařské stopy 30 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. V zimě: není možný příjezd až k domu-odvoz motorovými saněmi (auto možno odstavit na 400 m vzdáleném parkovišti). Běžkařská dráha vede také ke sjezdovce. V létě: příjezd až k domu. Turistické cesty od domu. V sezóně donáška pečiva. V zimě: možnost snídaně (extra). Sauna, infračervená kabinka a odpočívárna jsou v zimě hostům k dispozici zdarma, v létě s příplatkem. Krátkodobé pobyty (min. 3 noci) na požádání.
Dovolená u moře
v Portugalsku
Bytový dům 'Bayside Salgados Golf Beach Resort', renovovaný 6 km od centra Albufeira. Společné: velká zahrada s trávníkem, bazén vyhřívaný, krytý bazén (01.04.-31.12.), zahradní nábytek, gril, dětské hřiště. V domě: recepce, restaurace, bar, whirlpool. Týdenní výměna prádla. Parkoviště. Písečná pláž 800 m, golfové hřiště 400 m, jízdárna 1 km. Pozor prosím: animace v sezóně. Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Bytový dům s 94 apartmány. Nejbližší pláž je 'Praia dos Salgados' (800 m) a zátoka 'Salgados'. Zdarma využití autobusu z komplexu až k Albuferia, 3x denně (2x ráno a 1x večer). Extra služby: snídaně, polopenze. Venkovní bazén je od listopadu do března vyhřívaný, v tomto období krytý. Důležité: přístup k internetu z apartmánů a recepční haly, vyžádat předem! Možnost krátkodobého pobytu (méně než 7 nocí)-žádejte předem. K dispozici jacuzzi, avšak jen v létě.
Apartmány
na Slovensku
2-pokojová chata 45 m2, pěkné a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna 25 m2, 1x pohovka pro 2 osoby a 1 x 2 lůžka nad sebou, krbová kamna a kabelová TV. 1x pokoj s dvoulůžkem 7 m2. Kuchyňský kout (4 plotýnky). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes. Pokoj s dvoulůžkem je přístupný přes předsíňku se sprchovým koutem (60 x 90 cm).
V rekreační zástavbě velmi pěkná chata, renovovaný v roce 2000, na kraji obce, 500 m od centra Terchova. K dispozici pouze pro Vás, zahradní sezení, ohniště. Parkoviště u domu. Potraviny 500 m, restaurace 300 m, autobusová zastávka 500 m, krytý bazén 3 km, tenis 300 m, vlek 200 m, lyžařské centrum 3.5 km, lyžařská škola 200 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Cvičný vlek, osvětlený 200 m. Lyžařské středisko Vrátná dolina 3,5 km.
  © 1996 - 2008, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 21.08.2008