Úvodní stránka ubytování | | Rezervační podmínky | Kontakty | O Interhome | Další info  
Upozornění:
Prohlížíte si starší verzi webových stránek!      Přejděte prosím na nové stránky zde...
   Připravili jsme pro Vás novou a přehlednější verzi tohoto rezervačního systému. Nyní se nacházíte ve starší verzi, jejíž provoz bude brzy ukončen. Přejděte již nyní do nové verze a využijte lepších možností vyhledávání ubytování. V nové verzi stránek také naleznete přehledné výpisy nejen levného ubytování v jednotlivých zemích, ale i aktuální slevy Lastminute, kde naleznete ubytování se slevou až 33%. S novou verzí stránek neměníme žádné podmínky a ceny, měníme pouze formální vzhled stránek a doplňujeme další možnosti vyhledávání ubytování podle přání našich návštěvníků.
   Pevně věříme, že Vám nová verze stránek usnadní vyhledání Vašeho ubytování.
Jiří Hrbáček (ALPY.NET)
Pro přechod k nové verzi stránek klikněte na následující odkaz:
Nacházíte se ve staré verzi stránek
Ubytování v Itálii
Maremma Volterra - Montemerano
Průvodce:
Itálie - Maremma Volterra - Montemerano:
  Pescina di Seggiano je malá obec na úpatí Monte Amitata v toskánských Apeninách, asi 15 kmjižně od Arcidosso, 500 m nad mořem. Grosseto 60 km. Ideální pro klidnou dovolenou. Výlety do národního parku Maremma. Castel de Piano, 15 km. Siena, 50 km.
Nabídku Last Minute ubytování v Itálii (celkem 583) naleznete zde ...
  Navigace: Ubytování > Itálie > Maremma Volterra > Montemerano
Aplikovat vyhledávací podmínky ...     (Vyhledávání ubytování podle zadaných podmínek.)
Byl nalezen pouze jeden objekt.
Ubytování v Itálii, Maremma Volterra, Montemerano
(1) Maremma Volterra - Montemerano
IT5463.100.1
Podrobnější popis ubytování ...
Objednávkové číslo: IT5463.100.1
Samostatně stojící dům - 'Villa Fornovecchio'
Ubytování pro max. 8 osob, 4 pokoje, 3 ložnice
Standard:   
Ceny ubytování: 29.067,00 - 54.687,00 Kč   (nájemní cena za týden)
Popis ubytování:
  4-pokojový dům 120 m2 na 2 podlažích, světlé, úplně renovovaný v roce 2009, pěkné a útulné zařízení: obývací pokoj, 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit. Vstup na zahradu, k zahradnímu sezení. 1x pokoj s dvoulůžkem, TV. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička), jídelní stůl. Sprcha/bidet/WC. V horním patře: 1x pokoj s dvoulůžkem. Vstup na balkon. 1x pokoj s dvoulůžkem s panoramatickým oknem, 1x lůžko a 1x vysunovací lůžko. Sprcha/bidet/WC. Topení (extra). Zahradní nábytek, místo k posezení. Nádherný výhled na krajinu. K dispozici: pračka, dětská postýlka do 3 let, vysoušeč vlasů. Parkování č. 4 (oplocené).
Další informace:
  - 40 km od moře/jezera
  - venkovní bazén k soukromému použití (od 01.05. do 15.10)
Rychlé vyhledání ubytování podle objednávkového čísla:
Zadej objednávkové číslo ubytování:    
Další informace
Další užitečné informace o tomto systému ...
Úvodní strana ubytování ...
Rezervační podmínky ...
Kontakty ...
O systému Interhome ...
Ubytování u moře
v USA
3-pokojový dům 115 m2, vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna, kabelová TV a rádio. Vstup k bazénu. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (200 cm). Vstup k bazénu. 1x pokoj, 2x lůžko. Vstup k bazénu. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). 2x sprcha/WC. Klimatizace. Zahradní nábytek. Nádherný výhled na kanál. K dispozici: pračka, sušička, telefon. Internet (DSL/LAN).
Marco Island: Malá, útulná, komfortní vila. 700 m od centra, přímo u kanálu. Rostlinami a stromy. K dispozici pouze pro Vás: bazén (01.01.-31.12.). Terasa, zahradní nábytek, gril, garáž. Supermarket, restaurace 600 m, písečná pláž 650 m. Golfové hřiště 5 km, tenis 3 km.
Dovolená
v Rakousku
Schruns: Útulný dvougenerační dům 'Zamang'. 1.5 km od centra, slunná poloha, 900 m od sjezdovek. Společné: zahrada 300 m2 s trávníkem a rostlinami, louka k odpočinku. Terasa. V domě: odkládací místnost na kola, ústřední topení. Parkovací místo. Potraviny, restaurace 500 m, koupaliště 1 km, krytý bazén 5 km. Golfové hřiště 500 m, tenis 1.5 km, jízdárna 1 km, kabinková lanovka 900 m, zastávka ski-busu 500 m, lyžařská škola 900 m, běžkařské stopy 500 m, kluziště 1.5 km. Atrakce v blízkosti: Aquarena 5 km, Val Blu 10 km. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Zamangbahn 900 m.
Apartmány u moře
v Itálii
3-pokojový byt 45 m2, ve zvýšeném přízemí: obývací pokoj/jídelna 22 m2. Vstup na verandu. 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (4 plotýnky, mraznička). Sprcha/bidet/WC. Terasa 15 m2, krytá. Zahradní nábytek. Výhled do dálky na krajinu.
San Giorgio 6 km od Sciacca: Rezidence. 8 km od centra Ribera, klidná, slunná poloha, 500 m od moře, ve vedlejší ulici, v zeleni. Společné: venkovní sprcha. Parkovací místo na pozemku. Obchod 7 km, potraviny 7 km, restaurace, bar, písečná pláž 500 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Bytové zařízení se 3 domy, jeden je obýván majitelem. Každý z 5 bytů se soukromou vstupní branou.
Ubytování
ve Velké Británii
'Flat 203', 1-pokojový byt ve 2. patře, jednoduché a účelné zařízení: obývací pokoj/ložnice, 1x lůžko, 1x francouzské lůžko a TV. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Koupelna/WC. Výhled na moře. K dispozici: pračka.
Southsea 3 km od Portsmouth: Rezidence 'Ocean Apartments'. Nad the Southsea seafront 1 km od centra Southsea, 50 m od moře. V domě: recepce, restaurace, bar, společenská místnost, výtah. Parkovací místo (omezený počet míst). Obchod, restaurace 500 m, autobusová zastávka 10 m, oblázková pláž 20 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
  © 1996 - 2012, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 30.3.2012
Apartmány Haus Sonnwinkl, Winkl 22, 5340 Sankt Gilgen, Rakousko
Apartmány Haus Sonnwinkl - on-line rezervace ubytování                                              
Winkl 22, 5340 Sankt Gilgen, Rakousko                                              
Haus Sonnwinkl nabízí 3 útulné apartmány v malebné vesničce Winkl na úpatí hory Schafberg, 2,5 km od města Sv. Gilgen a 5 minut autem od jezera        

Haus Sonnwinkl nabízí 3 útulné apartmány v malebné vesničce Winkl na úpatí hory Schafberg, 2,5 km od města Sv. Gilgen a 5 minut autem od jezera Wolfgangsee. Zařízení má velkou zahradu s prostorem na opalování, hřištěm, pavilonem a také parkovištěm.