Úvodní stránka ubytování | | Vytisknout | Rezervovat | | Rezervační podmínky | Kontakty | O Interhome | Další info  
Upozornění:
Prohlížíte si starší verzi webových stránek!      Přejděte prosím na nové stránky zde...
   Připravili jsme pro Vás novou a přehlednější verzi tohoto rezervačního systému. Nyní se nacházíte ve starší verzi, jejíž provoz bude brzy ukončen. Přejděte již nyní do nové verze a využijte lepších možností vyhledávání ubytování. V nové verzi stránek také naleznete přehledné výpisy nejen levného ubytování v jednotlivých zemích, ale i aktuální slevy Lastminute, kde naleznete ubytování se slevou až 33%. S novou verzí stránek neměníme žádné podmínky a ceny, měníme pouze formální vzhled stránek a doplňujeme další možnosti vyhledávání ubytování podle přání našich návštěvníků.
   Pevně věříme, že Vám nová verze stránek usnadní vyhledání Vašeho ubytování.
Jiří Hrbáček (ALPY.NET)
Pro přechod k nové verzi stránek klikněte na následující odkaz:
Nacházíte se ve staré verzi stránek
Ubytování v Itálii
Maremma Volterra - Pitigliano
  Ubytování v Itálii: Maremma Volterra, Pitigliano
  Navigace: Pitigliano, Maremma Volterra, Itálie
Apartmán číslo: IT5474.820.1
Obrázek domu - letní Obrázek domu Obrázek domu
Obrázek domu Obrázek domu Obrázek domu
Obrázek domu Obrázek domu Obrázek domu
Obrázek apartmánu Obrázek apartmánu Obrázek apartmánu
Obrázek apartmánu Obrázek apartmánu Obrázek apartmánu
Obrázek apartmánu Obrázek apartmánu Obrázek apartmánu
Obrázek apartmánu Obrázek apartmánu Obrázek apartmánu
  Rezervace
Ukázat místo na mapě ...
Dům (řadový dům) - 'Le Ortenzie'
Objednávkové číslo: IT5474.820.1
Ubytování pro max. 2 osoby, 1 pokoj, 1 ložnice
Standard:   
Ceny ubytování: 10.035,00 - 18.788,00 Kč   (nájemní cena za týden)
    (cenový kalendář naleznete dále na této stránce)
Volné termíny a vedlejší náklady na ubytování si zkontrolujte ZDE ...
Popis ubytování:
  'Monolocale', 1-pokojová polovina dvojdomku 30 m2, v přízemí, úplně renovovaná, vkusné zařízení: velký obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba). Sprcha/bidet/WC. Plynové topení. Zahradní sezení. Zahradní nábytek, místo k posezení. K dispozici: síť proti hmyzu. Parkování u domu.
Popis objektu:
  Le Ortenzie uprostřed zeleně, blízko Sovana a 2 km od Pitigliano, místa proslulého nálezy z doby Etrusků. Lázeňské místo Saturnia leží 25 km a krásné moře kolem Monte Argentario 60 km. Klidná, příjemná poloha. Útulný dům 'Le Ortenzie', obklopen stromy. 2 km od centra Pitigliano, 4 km od centra Sovana, 25 km od centra Saturnia, klidná poloha. Společné: park (oplocený), terasovitá zahrada (oplocená), bazén (7 x 18 m, 24.05.-02.10.). Domek u bazénu s WC. Tenis, terasa, zahradní nábytek, gril, grilovací kout. V domě: ústřední topení, pračka. Výměna povlečení 1x týdně. Polopenze na vyžádání. Parkovací místo na pozemku. Obchod 2 km, supermarket 2 km, restaurace 2 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Majitel vlastní psa.
V tomto domě jsou celkem 4 apartmány:
Apartmán IT5474.820.1   (tento apartmán)
Apartmán IT5474.820.2 ...   (max. 4 osoby, 2 pokoje, 1 ložnice)
Apartmán IT5474.820.3 ...   (max. 4 osoby, 2 pokoje, 1 ložnice)
Apartmán IT5474.820.4 ...   (max. 6 osob, 4 pokoje, 2 ložnice)
Další informace k ubytování:
  - tenisový kurt
  - otevřený bazén ke společnému užívání
Hodnocení:
Poloha: (4/5)
Venkovní prostor: (5/5)
Zařízení: (3/5)
Klid polohy: (5/5)
Kuchyně: (3/5)
Příjezdová cesta: (4/5)
Pitigliano:
Nadmořská výška: 310 m n.m. m.
  Významná, historická, idylická vesnice s 4'000 obyvatel na jihu regionu 50 km od moře, na vyvýšeném místě s pěkným výhledem, 50 km jiho-západně od Orvieto, 55 km severo-západně od Viterbo, 80 km jiho-východně od Grosseto. Veškeré služby v místě. Termální koupaliště, léčebné kůry, 30 km. Dopravní spojení: dálnice A1 Firenze - Roma, výjezd "Orvieto". Dále silnice č. SS. 71 - SS. 74. Doprava letadlem: letiště Roma-Fiumicino (FCO), Roma-Ciampino (CIA). Leží v malebné, téměř ireálně působící poloze nad Val di Lente. Pitigliano má velice dlouhou historií, sahající od prehistorické doby přes etruskou a románskou dobu až do středověku a renezance. Specielní je hebrejské gheto, zvané také "Piccola Gerusalemme" (malý Jerusalém). Jeskyně slouží po staletí jako sklep a také pro uskladnění známéhbo "Bianco di Pitigliano".

Cenový kalendář:
Od data: Do data: Nájemní cena:
[Kč]
31.03.2012 30.06.2012 13.878,00     
30.06.2012 18.08.2012 18.788,00     
18.08.2012 29.09.2012 13.878,00     
29.09.2012 24.11.2012 10.035,00     
V tabulce je uvedena nájemní cena bez manipulačního poplatku a případných dalších poplatků jako je cena za povinný závěrečný úklid, pojištění na storno, a pod.
Podrobný rozpis cen, dalších poplatků
a volných termínů ubytování je ZDE ...
Interhome
Další informace
Další užitečné informace o tomto systému ...
Ubytování Pitigliano (všechny možnosti v tomto místě) ...
Ubytování Maremma Volterra (všechny možnosti v této oblasti) ...
Ubytování v Itálii (výpis všech možností ubytování) ...
Ubytování v dalších zemích (celá nabídka) ...
Rezervační podmínky ...
Kontakty ...
O systému Interhome ...
Dovolená u moře
v Chorvatsku
Dům je situovaný na jižní straně ostrova Pasman, v malebném zálivu Zincena (jen jediný dům). V blízkosti souostroví Kornati (národní park). Z Kraj se dostanete k Vašemu rekreačnímu objektu člunem, cca 3,5 km, vedlejší cestou nebo cca hodinovou procházkou po přírodní stezce. Parkování je možné v blízkosti majitele domu v Kraj, nebo na konci vedlejší cesty, cca 300 m od domu. Možnost pronajmutí motorového (na vyžádání, extra). Rodinný dům. Klidná, slunná poloha, 10 m od moře, 10 m plaz, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: gril. K dispozici: kánoe. Snídaně na vyžádání (extra). Příjezd končí 300 m od objektu (přírodní cesta). Obchod 5 km, restaurace 5 km, skalnatá pláž 10 m.
Apartmány
v Polsku
6-pokojový dům 200 m2 na 3 podlažích, jednoduché zařízení: otevřený obývací pokoj/jídelna 26 m2, TV a stereo přehrávač. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, myčka, sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). WC zvlášť. Ve spodním patře: pokoj se hrami. Vstup na zahradu. Sprcha/bidet/WC. V horním patře: 1x pokoj 10 m2, 1x francouzské lůžko (2 x 80 cm, v délce 190 cm). Průchozí pokoj 12 m2, 1x pohovka pro 2 osoby (120 cm v délce 190 cm). Vstup na balkon. Průchozí pokoj 10 m2, 1x lůžko a 1x pohovka pro 2 osoby. Vstup na balkon. Koupelna/sprcha/WC. V podkroví: (žebřík) 2x zkosený pokoj 8 m2, v kazdem pokoji, 2x místo ke spaní. Balkon, terasa 16 m2, trávník. Zahradní nábytek, lehátka. Pěkný výhled na hory, do zahrady a na krajinu. K dispozici: pračka, sauna (extra), vysoušeč vlasů. Garáž. 1 dodatécný pokoj v domě je uzamčený (nepřístupný hostům).
Velká chata, obklopen stromy. V obci, klidná, slunná poloha, 2 km od sjezdovek, 100 m od řeky, ve vedlejší ulici, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 2'500 m2 (oplocený), trávníkem. Terasa, zahradní nábytek, gril. V domě: sauna (extra), biliár, stolní fotbal, ústřední topení, pračka. Příjezd vede až k objektu (30 m přírodní cesta). Cesta se schodištěm (16 schodů) k domu. Parkovací místo u domu na pozemku, garáž (extra). Obchod, potraviny 500 m, restaurace 5 km, bar 200 m, autobusová zastávka 250 m, krytý bazén 18 km. Lyžařské sjezdovky 2 km. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Rycerka Górna-Kolonie 2 km, Rycerka Dolna-Brzeszcze 5 km, Zwardoń 18 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Bar s domácím menu 700 m. Nový dům v ůdolí s výhledem na hory a průsmyk Kolyska. Dům je ve skupině dalších domů, u silnice (posledních 30 m je přírodní cesta). Volejbalové a fotbalové hřiště. Zahrada s malým rybníčkem. Řeka Rycerka 100 m.
Dovolená u moře
v Portugalsku
2-pokojový řadový dům 40 m2 na 2 podlažích: obývací pokoj/jídelna, 1x vysunovací lůžko (2 os.), TV-satelit. Otevřená kuchyně (trouba, mikrovlnka). Koupelna/bidet/WC. E-topení. V horním patře: 1x pokoj, 1x francouzské lůžko a rádio. Terasa 12 m2. Zahradní nábytek, lehátka (2x). K dispozici: telefon, sejf (extra). Horní část dveří u ložnice je prosklená. El. bojler na 50 lt.
Rekreační osada, rok výstavby 1982. V centru obce Esposende 13 km od centra Barcelos, 19 km od centra Póvoa de Varzim, 20 km od centra Viana de Castelo, 500 m plaz. Společné: zahrada 500 m2 (oplocená) s trávníkem, bazén (01.01.-31.12.). Tenis (extra), gril. V domě: bar, společenská místnost, sauna (extra), fitness (extra), stolní tenis, biliár, pokoj se hrami. Garáž (extra). Potraviny 200 m, restaurace 50 m, autobusová zastávka 200 m, písečná pláž 500 m, termální bazén 800 m. Golfové hřiště 4 km, jízdárna 4 km. Rekreační zařízení sestává ze 14 mezonetových řadových domů, pouze 100 m od řeky Cavado. Dodatečné služby nutno dojednat předem. Na přání snídaně (extra). Denní úklid mimo neděle. Výměna prádla 2 x týdně, ručníků 3 x týdně. 2 bary, jeden z nich je otevřen pouze od 15. 06. do 15. 09.. Garáž (Euro 3,75/den, včas rezervovat!). Kulečník (extra).,Prosím k povšimnutí: v době od listopadu do března je možné objednat pobyt i na méně než 7 dní.
Dovolená
ve Velké Británii
Axminster: Komfortní chalupa 'The Barn', z jedné strany soused. Na kraji obce, 2 km od centra Axminster, klidná poloha, 5 km od moře. Společné: zahrada. Ping-pong (extra), zahradní nábytek. V domě: prádelna (společné, extra). Parkovací místo. Obchod 2 km, potraviny 800 m, restaurace 2 km, bar 800 m, nádraží 'Axminster' 2 km, písečná pláž 6 km. Pozor prosím: majitel objektu bydlí na stejném pozemku. Moře a pláž v Lyme (místo natáčení filmu 'The French Lieutenants Woman'). Sporetovní hřiště. Topení (extra, mimo měsíce říjen - březen).
  © 1996 - 2012, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 30.3.2012
Hotel Arzlerhof, Osterstein 31, 6471 Arzl im Pitztal, Rakousko
Hotel Arzlerhof - on-line rezervace ubytování                                              
Osterstein 31, 6471 Arzl im Pitztal, Rakousko                                              
Tento 4 hvězdičkový hotel Arzlerhof se nachází na slunné náhorní plošině v klidné, scénické, lesnaté lokalitě u údolí Pitz a je obklopen impozantní        

Tento 4 hvězdičkový hotel Arzlerhof se nachází na slunné náhorní plošině v klidné, scénické, lesnaté lokalitě u údolí Pitz a je obklopen impozantní horskou krajinou. Za pár minut se dostanete do hlavního města oblasti, Imstu s mnoha nákupními možnostmi, město Innsbruck se spoustou památek je od hotelu vzdáleno jen asi 30 minut.