Úvodní stránka ubytování | | Rezervační podmínky | Kontakty | O Interhome | Další info  
Ubytování v Itálii
Ligurie - La Spezia
Průvodce:
Itálie - Ligurie - La Spezia:
  Hlavní místo provincie na nejzazším východě ligurského pobřeži. Město je utvářeno starou částí města středověkého původu, kterou ovládá moderní části města. Ideální výchozí bod pro nádherné výlety do Cinque Terre, do Portovenere nebo do Lunigiana.
  Navigace: Ubytování > Itálie > Ligurie > La Spezia
Aplikovat vyhledávací podmínky ...     (Vyhledávání ubytování podle zadaných podmínek.)
Byly nalezeny 4 objekty.
(Ubytování je řazeno podle cen vzestupně.)
Ubytování v Itálii, Ligurie, La Spezia
(1) Ligurie - La Spezia
IT5110.100.1
Podrobnější popis ubytování ...
Objednávkové číslo: IT5110.100.1
Apartmán - 'del Glicine'
Ubytování pro max. 6 osob, 4 pokoje, 3 ložnice
Standard:   
Ceny ubytování: 11.574,00 - 22.738,00 Kč   (nájemní cena za týden)
Popis ubytování:
  4-pokojový byt 120 m2 na 3 podlažích, starožitné a vkusné zařízení: Přímý přístup v přízemí přes obytnou jídelnu, nebo u 1. podlaží průchozím prostorem s lůžkem. 3 schody níže vedou do malé kuchyně s myčkou a sep. malým WC. Přístup malým obýtným prostorem vnitřním schody do suterénu: obytná jídelna s kuchyňským koutem (sporák). Sprcha/bidet/WC. Od vstupu v 1. podlaží vede další schodek do horního patra: 2 pokoje s dvoulůžky (2 x 90 cm). 1 dvoulůžkový pokoj.
Další informace:
  - 7 km od moře/jezera
  - nástupní den: sobota
Ubytování v Itálii, Ligurie, La Spezia
(2) Ligurie - La Spezia
IT5110.350.1
Podrobnější popis ubytování ...
Objednávkové číslo: IT5110.350.1
Dům (řadový dům)
Ubytování pro max. 4 osoby, 2 pokoje, 1 ložnice
Standard:   
Ceny ubytování: 11.574,00 - 18.395,00 Kč   (nájemní cena za týden)
Popis ubytování:
  2-pokojová polovina dvojdomku 60 m2 na 4 podlažích, v přízemí, účelné zařízení: kuchyně (trouba, mraznička). Ve spodním patře: sprcha/bidet/WC. V horním patře (přikré schodiště): 1x pokoj s dvoulůžkem. Ve 2. patře (přikré schodiště): otevřený obývací pokoj/ložnice, 1x pohovka pro 2 osoby, TV, rádio a stereo přehrávač. Plynové topení (extra). K dispozici: pračka.
Další informace:
  - 5 km od moře/jezera
  - nástupní den: sobota
  - je zde možný i krátkodobý pobyt - na méně než týden
Ubytování v Itálii, Ligurie, La Spezia
(3) Ligurie - La Spezia
IT5110.400.2
Podrobnější popis ubytování ...
Objednávkové číslo: IT5110.400.2
Apartmán
Ubytování pro max. 6 osob, 4 pokoje, 3 ložnice
Standard:   
Ceny ubytování: 12.347,00 - 27.740,00 Kč   (nájemní cena za týden)
Popis ubytování:
  4-pokojový podkrovní byt 90 m2 ve 1. patře, zkosený, komfortní a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna 45 m2, otevřený krb, jídelní stůl, TV-satelit a klimatizace. 1x pokoj s dvoulůžkem, klimatizace. 1x pokoj, 2x lůžko a klimatizace. 1x pokoj, 1x pohovka pro 2 osoby a klimatizace. Otevřená kuchyně 15 m2 (4 plotýnky, trouba, mraznička), bar. Koupelna/bidet/WC. Topení. Terasa 20 m2, krytá. Zahradní nábytek. Panoramatický výhled na hory a na krajinu. K dispozici: pračka. Výška pokoje 1,3 - 2,8 m.
Další informace:
  - 3 km od moře/jezera
  - krb
  - nástupní den: sobota
  - je zde možný i krátkodobý pobyt - na méně než týden
Ubytování v Itálii, Ligurie, La Spezia
(4) Ligurie - La Spezia
IT5110.160.1
Podrobnější popis ubytování ...
Objednávkové číslo: IT5110.160.1
Apartmán
Ubytování pro max. 4 osoby, 2 pokoje, 1 ložnice
Ceny ubytování: 12.506,00 - 22.511,00 Kč   (nájemní cena za týden)
Popis ubytování:
  2-pokojový byt 55 m2, v přízemí: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby. 1x pokoj s dvoulůžkem. Otevřená kuchyně (trouba). Sprcha/bidet/WC. Malá zahrada. Zahradní nábytek.
Další informace:
  - 1 km od moře/jezera
  - nástupní den: sobota
Rychlé vyhledání ubytování podle objednávkového čísla:
Zadej objednávkové číslo ubytování:    
Další informace
Další užitečné informace o tomto systému ...
Úvodní strana ubytování ...
Rezervační podmínky ...
Kontakty ...
O systému Interhome ...
Ubytování u moře
v Portugalsku
4-pokojový dům 120 m2 na 2 podlažích: obývací pokoj/jídelna, TV-satelit a DVD, vstup na terasu, k bazénu. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička), jídelní stůl. Sprcha/WC. E-topení. V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji 2x lůžko. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko a koupelna/bidet/WC. Koupelna/bidet/WC. Balkon. Terasa 10 m2. Terasa 18 m2. Zahradní sezení 25 m2, kryté. Zahradní nábytek, gril (zahradní gril mobilní), lehátka (5x). Výhled na moře a na krajinu. K dispozici: pračka, žehlička. V obývacím pokoji parketové podlahy. El. bojler na 100 lt.
Dům 'Santa Comba', 2 podlažní, rok výstavby 1974, renovovaný v roce 1999 500 m od centra Praia do Carvoeiro, slunná poloha, ve slepé ulici. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 100 m2, bazén (10 x 5 m, 01.01.-31.12.), venkovní sprcha. Garáž. Obchod, potraviny, restaurace 200 m, autobusová zastávka 300 m, písečná pláž 500 m, tenis 300 m, golfové hřiště 3 km. Pozor prosím: hlavní silnice 20 m od domu.
Dovolená
v Německu
1-pokojový byt 25 m2: obývací pokoj/jídelna, 2x pohovka a TV-satelit. Kuchyňský kout (2 plotýnky). Sprcha/WC. Balkon. Zahradní nábytek. Ústřední vytápění. Dodatečná dětská postýlka (kojenecká) možná. Byty jsou je 3-patrových více-bytových domech 'An der Duene' s výtahem, situovány k pevnině. Pláž 150 m. Domácí zvířata možná po předchozí domluvě (EUR 7/den). Vstup (jednou denně bez časového omezení) do subtropického ráje je v ceně pronájmu (mimo 07. 07. - 25. 08. 07, v tuto dobu obdrží hosté zvlaštní slevy).
Ideální pro rodiny s dětmi a jedinečný u Baltu rekreační zařízení 'Weissenhäuser Strand', 150 m od moře. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, bar, sauna, fitness, masáže, solárium, whirlpool (vše extra), kuželková dráha, stolní tenis (vše extra). Možnosti nákupu, butik, kiosek, pračka, sušička (společné, extra). Snídaně a polopenze na vyžádání. Přímo za dunami, pouze 150 - 400 m od Baltského moře se 2 km písčité pláže leží zařízení: 'Columbus Park' (vesnička na kůlech, půjčovna šlapacích a veslovacích člunů, vodní hřiště), 'Subtropisches Badeparadies' (subtropický ráj ke koupání - dvě obří skluzavky, whirlpool, saunová krajina, kanál s divokou vodou), 'Galeria' (restaurace, hostinec, hry), 'Sport- a Spiel-park' (beach-volejbal, streetbal, lukostřelba, vodní krajina). 'Freizeithalle' (hala pro volný čas - kuželky, bowling, airhockej), 'Mini-club' pro děti, zařízení 'Rondell', náves se supermarketem , butiky, kikosk a prádelna, zoo ochočenýchb zvířat, 'Welness-oaze' s posilovnou, minigolf, stanice dialysy a půjčovna jízdních kol. Zařízení cástečně extra. Celoroční zábavní program. Ústřední parkoviště. Na přání odvoz z nádr aží Oldenburg/Holstein (6 km).,Cestovat a šetřit: mimo dobu od 28. 06. do 23. 08. 08 obdržíte od 7 dní pobytu 1 noc zdarma (7 : 6, 8 : 7, 9 : 8 atd.).
Apartmány u moře
ve Francii
1-pokojový byt 25 m2 ve 1. patře: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka a TV, vstup na balkon. Nika, 1x francouzské lůžko. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mraznička). Sprcha/WC. Balkon 6 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na moře a na přistav. Parkování. Pozor prosím: povolen jen pes malého vzrůstu.
7-patrová rezidence 'Port Roussillon' v přístavu St Cyprien. V blízkosti: hudební zábava. V domě: výtah. Parkoviště. Obchod 100 m, restaurace 50 m, písečná pláž 200 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Dovolená
v Belgii
4-pokojový-byt: hala, velký obývací pokoj s dětským koutem, barevná TV. Kuchyně (sporák). Jídelna. Sprcha. WC zvlášť. 1 pokoj s francouzským lůžkem. 1 dvoulůžkový pokoj a ještě s 1x2 lůžky nad sebou. Moderně zařízeno. Vhodné pro majitele koní - stáj k dispozici.
Dvojdomek, mimo obec, klidná poloha. K dispozici pouze pro Vás: zahrada, terasa, zahradní nábytek, gril. Parkoviště. Obchod 2 km, restaurace 2 km, koupaliště 5 km, písečná pláž 40 km. Pozor prosím: majitel objektu bydlí na stejném pozemku. Dům v sousedství selské farmy, uprostřed krajiny. V blízkosti je slepičárna, koně, poníci. Zahrada s rybníkem. Půjčovna jízdních kol. Ústřední vytápění.
  © 1996 - 2008, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 18.11.2008