Úvodní stránka ubytování | | Rezervační podmínky | Kontakty | O Interhome | Další info  
Ubytování v Itálii
Liguria - Diano Marina
Průvodce:
Itálie - Liguria - Diano Marina:
  Velmi zname rekreacni stredisko mezi San Remo (28 km) a Alassio (15 km). Krasna morska promenada s kvetinovymi zahony, palmami, mnoho utulnych kavaren, detska hriste, koncerty, specialni restaurace, tanec, trh. Tenis, zabavna autodraha, turnaje v ping-pongu, lodni pristav, lido, pronajem lodi, vodni lyzovani, veslovani, rybareni, vylety lodi.
  Navigace: Ubytování > Itálie > Liguria > Diano Marina
Aplikovat vyhledávací podmínky ...     (Vyhledávání ubytování podle zadaných podmínek.)
Byly nalezeny 2 objekty.
Ubytování v Itálii, Liguria, Diano Marina
(1) Liguria - Diano Marina
IT1820.300.1
Podrobnější popis ubytování ...
Objednávkové číslo: IT1820.300.1
Samostatně stojící dům
Ubytování pro max. 6 osob, 4 pokoje, 3 ložnice
domácí zvířata jsou povolena
Standard:   
Ceny ubytování: 12.506,00 - 23.784,00 Kč   (nájemní cena za týden)
Popis ubytování:
  4-pokojový dům 70 m2: obývací pokoj/jídelna, TV a rádio. 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou. 1x pokoj, 1x pohovka pro 2 osoby. Kuchyně (trouba, myčka, mraznička). Sprcha/bidet/WC, WC zvlášť. Plynové topení (extra). Terasa 70 m2. Zahradní nábytek, gril. Panoramatický výhled na moře. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů.
Další informace:
  - 7 km od moře/jezera
  - nástupní den: sobota
  - je zde možný i krátkodobý pobyt - na méně než týden
Ubytování v Itálii, Liguria, Diano Marina
(2) Liguria - Diano Marina
IT1820.1.2
Podrobnější popis ubytování ...
Objednávkové číslo: IT1820.1.2
Samostatně stojící dům - 'Alessandra'
Ubytování pro max. 6 osob, 5 pokojů, 3 ložnice
Standard:   
Cena ubytování: 39.404,00 Kč   (nájemní cena za týden)
Popis ubytování:
  5-pokojová vila 160 m2 na 2 podlažích: malá jídelna, otevřený krb, vstup na verandu. 1x pokoj, 1x pohovka pro 2 osoby a koupelna/bidet/WC. Kuchyňský kout (trouba, myčka, mraznička). V horním patře: velký obývací pokoj, TV-satelit, vstup na terasu. 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj, 1x lůžko, 1x vysunovací lůžko a TV. Kuchyně (trouba, myčka, mraznička). Sprcha/bidet/WC, WC zvlášť. Topení (extra). Velmi pěkný panoramatický výhled na moře. K dispozici: pračka. Z kuchyně přístup na zařízenou verandu s posuvnými skleněnými okny do tří stran a na sřechu s kamny na dřevo a zděným zahradním grilem. Markýzy na skleněné střeše pro ochranu před sluncem.
Další informace:
  - 2 km od moře/jezera
  - krb
  - venkovní bazén k soukromému použití (od 17.05. do 13.09)
  - nástupní den: sobota
Rychlé vyhledání ubytování podle objednávkového čísla:
Zadej objednávkové číslo ubytování:    
Další informace
Další užitečné informace o tomto systému ...
Úvodní strana ubytování ...
Rezervační podmínky ...
Kontakty ...
O systému Interhome ...
Dovolená u moře
v Chorvatsku
Nový bytový dům 'Apartments Vrboska ZG 1', 200 m od centra, vyvýšená poloha, 200 m od moře. Společné, terasa (40 m2), zahradní nábytek, gril. V domě: recepce. Úklid na vyžádání (extra). Parkoviště u domu na pozemku. Obchod 200 m, restaurace 150 m, písečná pláž 1.5 km, skalnatá pláž 350 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Minibus k písčité pláži zdarma. Více-bytový dům je vedle více-bytového domu 'Vrboska ZG 2'.
Ubytování
v Polsku
4-pokojový-dům, 100 m2, dvoupodlažní. Přízemí: jídelna/kuchyně (stůl, kachlový sporák, kávovar, el.konvice, toaster). Malý obývací pokoj s TV, radiem, dvoulůžkem. Sprcha/WC. Krytá terasa, 45 m2 s 2 dřevěnými stoly a dřevěnými lavicemi. Zkosené horní podlaží: 2 dvoulůžkové pokoje. Rustikální nábxtek. El. topení.
'Zielnik' je renovovaný-dům z roku 1939. Oploceny 1000 m2 pozemek. Dům se nachází v komplexu s 20 domy, obklopené lesem, bohatým na houby a bobulovite plody. Pískoviště, houpačka. Zahrada s květinami a bylinami. Lehátka, zahradní gril. Obchod 2 km. Supermarket, restaurace, bar, lékárna, lékař, nemocnice v Konske 10 km. Jezero Sielpia s možností vodních sportů 10 km (vodní, sportovní vybavení možno pronajmout;, hlídaná písčitá pláž, bary). Jízdárna 10 km. Grilovací místo. Parkoviště. Majitelé hovoří anglicky.
Dovolená u moře
ve Španělsku
Velmi jednoduchý bytový dům 'Karina', 18 podlažní, ve čtvrti Muga, v centru obce Empuriabrava, přímo u moře, přímo u pláže, nutno přejít silnici. V domě: výtah. Supermarket 300 m, restaurace 100 m, bar 50 m, sportovní přístav 2 km, písečná pláž 100 m, tenis 3 km, golfové hřiště 4 km, jízdárna 3 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Ubytování
v České republice
2-pokojový byt 42 m2: obývací pokoj/jídelna, 2x skládací lůžko. 1x pokoj, 3x lůžko a TV-satelit. Kuchyňský kout (2 plotýnky). Sprcha/WC. E-topení. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes. Apartmán ve sníženém přízemí. Moderní zařízení. 3-lůžkový pokoj je otevřený do obývacího pokoje.
Apartmánový chalet, 1.117 m n.m., v CHKO Krkonošského národního parku, na trase turistické magistrály Pec pod Sněžkou/Černá hora. Pec pod Sněžkou 2 km. Nejvyšší hora ČR Sněžka 14 km. Ideální výchozí místo pro turistiku, cykloturistiku, sběr hub a lesních plodů. Parkování v letním období na parkovišti u Zvoničky. Na recepci Kolínské budovy obdržíte originál parkovací povolenky na zálohu 500,- Kč. Peníze budou vráceny při odevzdání povolenky. V zimě příjezd k objektu pouze sněžným skútrem (cca. 500,- Kč/ pro 2 osoby) nebo rolbou (cca. 1000,- Kč). Parkování vlastního vozu v Černém Dole nebo v Peci pod Sněžkou (cca. 100,- Kč/den). Lyžování: 200 m vlek a sjezd k lyžařskému středisku Skiareal Pec pod Sněžkou s 11 vleky. Běžkařská magistrála před objektem. Nová chata. Potraviny 2 km, restaurace 40 m, autobusová zastávka 2 km, vlek, lyžařské centrum 200 m, běžkařské stopy 10 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
  © 1996 - 2008, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 07.10.2008