Úvodní stránka ubytování | | Rezervační podmínky | Kontakty | O Interhome | Další info  
Ubytování v Irsku
Západní Irsko - Clifden
Průvodce:
Irsko - Západní Irsko - Clifden:
  Velká obec, v pěkném prostředí, 78 km severo-západně od Galway. Veškeré služby v místě. Doprava letadlem: letiště Cork (1), 274 km, Dublin (2), 284 km.
  Navigace: Ubytování > Irsko > Západní Irsko > Clifden
Aplikovat vyhledávací podmínky ...     (Vyhledávání ubytování podle zadaných podmínek.)
Byly nalezeny 2 objekty.
Ubytování v Irsku, Západní Irsko, Clifden
(1) Západní Irsko - Clifden
IE6205.300.1
Podrobnější popis ubytování ...
Objednávkové číslo: IE6205.300.1
Samostatně stojící dům - 'Clifden Cottages'
Ubytování pro max. 5 osob, 4 pokoje, 3 ložnice
Cena ubytování: 13.899,00 Kč   (nájemní cena za týden)
Popis ubytování:
  "Clifden Glen Cottages", 4-pokojový dům: velký obývací pokoj/jídelna, otevřený krb a TV. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. 1x pokoj, 2x lůžko. 1x pokoj, 1x lůžko. Kuchyně (myčka, mikrovlnka). Koupelna/sprcha/WC. E-topení.
Další informace:
  - krb
  - tenisový kurt
  - nástupní den: sobota
Ubytování v Irsku, Západní Irsko, Clifden
(2) Západní Irsko - Clifden
IE6205.300.2
Podrobnější popis ubytování ...
Objednávkové číslo: IE6205.300.2
Samostatně stojící dům - 'Clifden Cottages'
Ubytování pro max. 5 osob, 4 pokoje, 3 ložnice
Cena ubytování: 13.899,00 Kč   (nájemní cena za týden)
Popis ubytování:
  "Clifden Glen Cottages", 4-pokojový dům: velký obývací pokoj/jídelna, otevřený krb a TV. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. 1x pokoj, 2x lůžko. 1x pokoj, 1x lůžko. Kuchyně (myčka, mikrovlnka). Koupelna/sprcha/WC. E-topení.
Další informace:
  - krb
  - tenisový kurt
  - nástupní den: sobota
Rychlé vyhledání ubytování podle objednávkového čísla:
Zadej objednávkové číslo ubytování:    
Další informace
Další užitečné informace o tomto systému ...
Úvodní strana ubytování ...
Rezervační podmínky ...
Kontakty ...
O systému Interhome ...
Apartmány u moře
v Chorvatsku
POVILE 3 km od Novi Vinodolski:  dům je ideální pro pobyt s dětmi. 'Markus', 3 podlažní, klidná, slunná, vyvýšená poloha, 300 m od moře. Společné: pozemek 900 m2 (oplocený), velká zahrada s trávníkem, rostlinami a stromy, bazén (nezapuštěný) kulatý (7 m průměr, hloubka 120 cm, 16.05.-26.09.), venkovní sprcha, zahradní sezení, zahradní nábytek, dětské hřiště (skluzavka, houpačka). V domě: ústřední topení. Parkoviště u domu na pozemku. Obchod 400 m, restaurace 100 m, oblázková pláž 350 m, skalnatá pláž 450 m.
13-pokojový dům 300 m2 na 3 podlažích, jižní orientace: velký obývací pokoj 50 m2, vstup na terasu. 1x pokoj s dvoulůžkem, koupelna/WC, TV-satelit a klimatizace. Jídelna 20 m2. Kuchyně 12 m2 (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Koupelna/WC. V horním patře: obývací pokoj/jídelna, TV-satelit a klimatizace, vstup na balkon. 1x pokoj s dvoulůžkem, TV-satelit. 1x pokoj s dvoulůžkem. 2x pokoj s dvoulůžkem, v kazdem pokoji, TV-satelit, vstup na balkon. Jídelna, klimatizace. Kuchyňský kout. 2x koupelna/WC, sprcha/WC. V podkroví: zkosený obývací pokoj/jídelna, TV-satelit a klimatizace. Zkosen 1x pokoj s dvoulůžkem, TV-satelit. Zkosen 1x pokoj s dvoulůžkem se střešní okno. Zkosen 1x pokoj s dvoulůžkem. Zkosená jídelna, klimatizace. Kuchyňský kout. 3x sprcha/WC. 2x balkon. Terasa 40 m2 částéčně krytá, jižní orientace. Zahradní nábytek, lehátka. Výhled do dálky na moře. K dispozici: pračka. Pozor prosím: pes povolen, max. 2 psi. Všechny pokoje situovány k moři, částečně s výhledem na moře.
Apartmány
ve Švýcarsku
Rezidence 'Richmont I und II', v centru obce, klidná, slunná poloha. V domě: výtah, ústřední topení, pračka (společné). Zastávka ski-busu 100 m, visutá lanovka 200 m, sedačková lanovka 100 m, lyžařská škola 200 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Ubytování u moře
v Itálii
4-pokojový dům na 2 podlažích, v přízemí: zkosený obývací pokoj/jídelna, vstup na verandu. 2x pokoj, v kazdem pokoji 2x lůžko. Kuchyňský kout (trouba, mraznička). Koupelna/bidet/WC, WC zvlášť. V podkroví (točité schody): 1x pokoj s dvoulůžkem, výška stropu 235 - 175 cm. K dispozici: pračka.
Ve čtvrti 'Spouth of 5th' ve známém okrese Art Deco. Pouze několik minut pěsky od promenády Ocean Drive Promenade, s mnoha nočnimi kluby a restauracemi. Ideální pro hosty, kteří hledají zábavu a nočni život.
Dovolená
v Rakousku
Dům 'Riehle', 2 km od centra, klidná poloha ve svahu, přímo u sjezdovek. Společné: zahrada, louka k odpočinku. V domě: ústřední topení. Parkoviště. Supermarket 500 m, restaurace 200 m, zastávka ski-busu 50 m, krytý bazén 2 km, pláž ke koupání 1 km, tenis 1 km, vlek 100 m, běžkařské stopy 30 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Od domu krásný výhled na jezero Walchsee a mírné horstvo Kaiser. Jedná se o dům pro dvě rodiny s přístavkem. V zimě si můžete na požádání pronajmout garážové stání, Euro 3,-/den .,Cestovat a šetřit: při rezervaci 7 dnů v době od 08. 03. do 15. 03. 08 je lyžování ve Walchsee a Kössen zdarma a v době od 12. 01. do 19. 01. 08 dostanete 50 % slevu na lyžařské pasy.
  © 1996 - 2008, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 18.11.2008