Úvodní stránka ubytování | | Rezervační podmínky | Kontakty | O Interhome | Další info  
Upozornění:
Prohlížíte si starší verzi webových stránek!      Přejděte prosím na nové stránky zde...
   Připravili jsme pro Vás novou a přehlednější verzi tohoto rezervačního systému. Nyní se nacházíte ve starší verzi, jejíž provoz bude brzy ukončen. Přejděte již nyní do nové verze a využijte lepších možností vyhledávání ubytování. V nové verzi stránek také naleznete přehledné výpisy nejen levného ubytování v jednotlivých zemích, ale i aktuální slevy Lastminute, kde naleznete ubytování se slevou až 33%. S novou verzí stránek neměníme žádné podmínky a ceny, měníme pouze formální vzhled stránek a doplňujeme další možnosti vyhledávání ubytování podle přání našich návštěvníků.
   Pevně věříme, že Vám nová verze stránek usnadní vyhledání Vašeho ubytování.
Jiří Hrbáček (ALPY.NET)
Pro přechod k nové verzi stránek klikněte na následující odkaz:
Nacházíte se ve staré verzi stránek
Ubytování v České republice
Jihočeský kraj - Lipno nad Vltavou
Nabídku Last Minute ubytování v České republice (celkem 42) naleznete zde ...
  Navigace: Ubytování > Česká republika > Jihočeský kraj > Lipno nad Vltavou
Aplikovat vyhledávací podmínky ...     (Vyhledávání ubytování podle zadaných podmínek.)
Byly nalezeny 3 objekty.
Ubytování v České republice, Jihočeský kraj, Lipno nad Vltavou
(1) Jihočeský kraj - Lipno nad Vltavou
CZ3827.10.1
Podrobnější popis ubytování ...
Objednávkové číslo: CZ3827.10.1
Apartmán
Ubytování pro max. 4 osoby, 3 pokoje, 2 ložnice
Standard:   
Ceny ubytování: 13.321,00 - 15.666,00 Kč   (nájemní cena za týden)
Popis ubytování:
  3-pokojový byt 65 m2 ve 1. patře, komfortní a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna 35 m2, TV-satelit, video, rádio, CD, stereo přehrávač a DVD. 1x pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou. 1x pokoj, 1x dvoulůžko. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička), bar. Koupelna/WC. Topení. Pěkný výhled na jezero a na bazén. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Pozor prosím: byt orientace na ulici.
Další informace:
  - 500 m od vleku
  - 200 m od jezera
  - je zde možný i krátkodobý pobyt - na méně než týden
Ubytování v České republice, Jihočeský kraj, Lipno nad Vltavou
(2) Jihočeský kraj - Lipno nad Vltavou
CZ3827.100.2
Podrobnější popis ubytování ...
Objednávkové číslo: CZ3827.100.2
Samostatně stojící dům
Ubytování pro max. 12 osob, 7 pokojů, 6 ložnic
Standard:   
Ceny ubytování: 41.664,00 - 65.100,00 Kč   (nájemní cena za týden)
Popis ubytování:
  7-pokojová vila 400 m2 na 2 podlažích, luxusní a útulné zařízení: otevřený velký obývací pokoj, otevřený krb, TV-satelit, rádio, CD a DVD. Vstup na zahradu, na terasu. Otevřená jídelna. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička), malý bar. WC zvlášť. V horním patře: 3x pokoj, v kazdem pokoji 2x lůžko. 2x pokoj, v kazdem pokoji, 1x dvoulůžko (160 cm). Vstup na balkon. 1x pokoj, 1x dvoulůžko (200 cm), koupelna/WC. Koupelna/sprcha, sprcha/WC. Plynové topení. Balkon 9 m2, terasa 20 m2, zahradní sezení 30 m2. Zahradní nábytek, gril, odkládací místnost. Velmi pěkný výhled na jezero a na město. K dispozici: dětská postýlka. Parkování (oplocené, 4 auta). Pozor prosím: nekuřácký byt. Pes povolen, max. 2 psi. U 5 pokojů je samostatná šatna. Psi jsou povoleni pouze po domluvě s majitelem. K dispozici v celém domě internet wi-fi za poplatek 15 EURO/týden. Pozor prosím: při obsazenosti do 12 osob může být vedlejší objekt obsazen jinou rezervací.
Další informace:
  - 500 m od vleku
  - 500 m od jezera
  - krb
  - je zde možný i krátkodobý pobyt - na méně než týden
Ubytování v České republice, Jihočeský kraj, Lipno nad Vltavou
(3) Jihočeský kraj - Lipno nad Vltavou
CZ3827.100.1
Podrobnější popis ubytování ...
Objednávkové číslo: CZ3827.100.1
Samostatně stojící dům
Ubytování pro max. 16 osob, 9 pokojů, 7 ložnic
domácí zvířata jsou povolena
Standard:   
Ceny ubytování: 55.727,00 - 74.473,00 Kč   (nájemní cena za týden)
Popis ubytování:
  9-pokojová vila 520 m2 na 2 podlažích, luxusní a útulné zařízení: otevřený velký obývací pokoj, otevřený krb, TV-satelit, rádio, CD a DVD. Vstup na zahradu, na terasu. Otevřená jídelna. Velký obývací pokoj/jídelna, TV-satelit a DVD. Vstup na zahradu, na terasu. 1x pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou, 1x dvoulůžko. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička), malý bar. Koupelna, 2x WC zvlášť. V horním patře: 3x pokoj, v kazdem pokoji 2x lůžko. 2x pokoj, v kazdem pokoji, 1x dvoulůžko (160 cm). Vstup na balkon. 1x pokoj, 1x dvoulůžko (200 cm), koupelna/WC. Koupelna/sprcha, sprcha/WC. Plynové topení. Balkon 9 m2, terasa 20 m2, zahradní sezení 30 m2. Zahradní nábytek, gril, odkládací místnost. Velmi pěkný výhled na jezero a na město. K dispozici: pračka, dětská postýlka. Parkování (oplocené, 4 auta). Pozor prosím: nekuřácký byt. Pes povolen, max. 2 psi. U 5 pokojů je samostatná šatna. Psi jsou povoleni pouze po domluvě s majitelem. K dispozici v celém domě internet wi-fi za poplatek 15 EURO/týden.
Další informace:
  - 500 m od vleku
  - 500 m od jezera
  - krb
  - je zde možný i krátkodobý pobyt - na méně než týden
Rychlé vyhledání ubytování podle objednávkového čísla:
Zadej objednávkové číslo ubytování:    
Další informace
Další užitečné informace o tomto systému ...
Úvodní strana ubytování ...
Rezervační podmínky ...
Kontakty ...
O systému Interhome ...
Apartmány u moře
v Chorvatsku
Pěkný dvojdomek 2-podlažní. Nad dem ATP Tennis Center 200 m, mimo obec, 1 km od centra Bol, samostatně stojící, klidná, slunná, vyvýšená poloha, 400 m od moře, v zeleni. Společné: pozemek 3'200 m2, prírodní zahrada. Parkovací místo u domu. Potraviny 400 m, restaurace 200 m, oblázková pláž 400 m. Tenis 200 m, sportovní centrum 400 m.
Apartmány
v Německu
3-pokojový byt 80 m2 ve 2. patře: zkosený obývací pokoj/jídelna, 1x dvoulůžko a TV-satelit (plochá obrazovka). Vstup na balkon, jižní orientace. 1x zkosený pokoj s dvoulůžkem, TV přípojka. 1x zkosený pokoj s dvoulůžkem. Kuchyňský kout (trouba, myčka, elektrický kávovar). 2x sprcha/WC. Balkónový nábytek. K dispozici: vysoká stolička pro děti. Přístup do druhého pokoje s dvoulůžkem přes pokoj s TV-přípojkou.
Bytový dům. Ve čtvrti Fleckl, na kraji obce, 2 km od centra Warmensteinach. Společné: zahrada 5'000 m2, louka k odpočinku. Ping-pong, gril. V domě: ústřední topení, pračka (společné, extra). Donáška pečiva na vyžádání. Parkovací místo u domu. Obchod 2 km, potraviny 2 km, restaurace 100 m, autobusová zastávka 50 m, koupaliště 3 km, krytý bazén 2 km. Golfové hřiště 10 km, tenis 3 km, lanová dráha, běžkařské stopy 200 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Waldsee, koupání 400 m. Jezero ke koupání 2 km. Rekreační dům s celkem 8 byty, na úpatí Ochsenkopf, na okraji krásného smrkového lesa . Zahradní restaurace, pivnice, vinárna, bedminton, zařízení pro lukostřelbu, milovníkům zimy k dispozici vlastní lyžařska a snowboardingová škola s lyžařskou mateřskou školkou, půjčovna lyží, vlastní malý vlek přímo u domu k dispozici (Fleckl je nejvyšší bod pohoří Fichtelgebirge). Květen - ríjen: sauna, solarium, vířivý bazén, kulečník, vše za poplatek ve 200 m vzdáleném hotelu 'Hotel Barbara'. Na přání také podávání snídaní.
Dovolená u moře
v Itálii
02-pokojový byt 35 m2, jednoduché zařízení: obývací pokoj/jídelna. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyňský kout. Sprcha/WC. Výhled na město.
Rezidence 'Isola Rossa'. Na kraji obce, 1.7 km od centra Isola Rossa, klidná poloha, 1.7 km od moře, v zeleni. V domě: možnosti nákupu. Parkovací místo. Obchod 500 m, restaurace 1.7 km, písečná pláž 1.7 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Rekreační sídliště sestává z řadových domů, byty jsou v přízemí, nebo v 1. patře. Surfování, plachtění a potápění (extra).
Apartmány
v Rakousku
Bytový dům 'Birkenwald'. 300 m od centra, klidná, slunná poloha. Společné: louka k odpočinku, krytý bazén. V domě: společenská místnost, sauna, solárium (extra), slunná terasa, pračka (společné, extra). Výměna povlečení 1x týdně. Donáška pečiva. Parkovací místo, společné garáže (extra). Potraviny, restaurace 200 m. Golfové hřiště 200 m, tenis, sportovní centrum 400 m, lanová dráha 200 m, zastávka ski-busu 100 m, běžkařské stopy 200 m. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Za poplatek: solarium Euro 3,-/10 minut, pračka Euro 1,5/1 praní, garáž - léto: Euro 4,-/den. Zima: Euro 8,-/den. Prostor s kulečníkem (Euro 1,5/hra). Stolní fotbal (Euro 0,5/hra). Psy prosím nahlásit při rezervaci. Přistýlky pro děti na požádání.
  © 1996 - 2012, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 30.3.2012
Hotel - Pension Leitgebhof, Lanserstrasse 38, 6080 Igls, Rakousko
Hotel - Pension Leitgebhof - on-line rezervace ubytování                                              
Lanserstrasse 38, 6080 Igls, Rakousko                                              
Malý rodinný hotel na krásném tichém místě u lesa, 7 minut pěšky od centra rekreační vesnice Igls. Součástí hotelu je také velká a dobře udržovaná        

Malý rodinný hotel na krásném tichém místě u lesa, 7 minut pěšky od centra rekreační vesnice Igls. Součástí hotelu je také velká a dobře udržovaná zahrada s trávníkem na opalování a slunnou terasou. Máme také útulný salonek s TV, krbem, barem a internetem.