Úvodní stránka ubytování | | Rezervační podmínky | Kontakty | O Interhome | Další info  
Upozornění:
Prohlížíte si starší verzi webových stránek!      Přejděte prosím na nové stránky zde...
   Připravili jsme pro Vás novou a přehlednější verzi tohoto rezervačního systému. Nyní se nacházíte ve starší verzi, jejíž provoz bude brzy ukončen. Přejděte již nyní do nové verze a využijte lepších možností vyhledávání ubytování. V nové verzi stránek také naleznete přehledné výpisy nejen levného ubytování v jednotlivých zemích, ale i aktuální slevy Lastminute, kde naleznete ubytování se slevou až 33%. S novou verzí stránek neměníme žádné podmínky a ceny, měníme pouze formální vzhled stránek a doplňujeme další možnosti vyhledávání ubytování podle přání našich návštěvníků.
   Pevně věříme, že Vám nová verze stránek usnadní vyhledání Vašeho ubytování.
Jiří Hrbáček (ALPY.NET)
Pro přechod k nové verzi stránek klikněte na následující odkaz:
Nacházíte se ve staré verzi stránek
Ubytování ve Španělsku
Menorca - Cala Galdana
Nabídku Last Minute ubytování ve Španělsku (celkem 829) naleznete zde ...
  Navigace: Ubytování > Španělsko > Menorca > Cala Galdana
Aplikovat vyhledávací podmínky ...     (Vyhledávání ubytování podle zadaných podmínek.)
Byly nalezeny 2 objekty.
Ubytování ve Španělsku, Menorca, Cala Galdana
(1) Menorca - Cala Galdana
ES7775.300.1
Podrobnější popis ubytování ...
Objednávkové číslo: ES7775.300.1
Samostatně stojící dům - 'Villas Cala Galdana'
Ubytování pro max. 6 osob, 4 pokoje, 3 ložnice
Standard:   
Ceny ubytování: 22.418,00 - 86.468,00 Kč   (nájemní cena za týden)
Popis ubytování:
  4-pokojový dům na 2 podlažích, komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV-satelit. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. Kuchyně (trouba, myčka, sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. V horním patře: 1x pokoj, 2x lůžko. Vstup na balkon. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. 2x koupelna/sprcha/WC. Klimatizace. Balkon. K dispozici: pračka, sejf, žehlička.
Další informace:
  - 600 m od moře/jezera
  - venkovní bazén k soukromému použití (celoročně)
  - je zde možný i krátkodobý pobyt - na méně než týden
Ubytování ve Španělsku, Menorca, Cala Galdana
(2) Menorca - Cala Galdana
ES7775.400.1
Podrobnější popis ubytování ...
Objednávkové číslo: ES7775.400.1
Samostatně stojící dům - 'Villas Cala Galdana'
Ubytování pro max. 8 osob, 5 pokojů, 4 ložnice
Standard:   
Ceny ubytování: 30.104,00 - 99.491,00 Kč   (nájemní cena za týden)
Popis ubytování:
  5-pokojový dům na 2 podlažích, komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV-satelit. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. Kuchyně (trouba, myčka, sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. V horním patře: 1x pokoj, 2x lůžko. Vstup na balkon. 1x pokoj, 2x lůžko. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. 2x koupelna/sprcha/WC. Klimatizace. Balkon. K dispozici: pračka, sejf, žehlička.
Další informace:
  - 600 m od moře/jezera
  - venkovní bazén k soukromému použití (celoročně)
  - je zde možný i krátkodobý pobyt - na méně než týden
Rychlé vyhledání ubytování podle objednávkového čísla:
Zadej objednávkové číslo ubytování:    
Další informace
Další užitečné informace o tomto systému ...
Úvodní strana ubytování ...
Rezervační podmínky ...
Kontakty ...
O systému Interhome ...
Ubytování u moře
v Chorvatsku
5-pokojová polovina dvojdomku 75 m2 na 2 podlažích, pěkné zařízení: jídelna, TV-satelit a klimatizace. Vstup na terasu. 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj, 2x lůžko. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba). WC zvlášť. V horním patře: (točité schody) 1x zkosený pokoj, 2x lůžko. Zkosená galerie, 1x pohovka pro 2 osoby. Sprcha/WC. Klimatizace. Velká terasa krytá, jižní orientace. Zahradní nábytek, gril. Nádherný panoramatický výhled na moře a na krajinu. K dispozici: pračka. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes.
Pěkný dvojdomek 2-podlažní. Nad dem ATP Tennis Center 200 m, mimo obec, 1 km od centra Bol, samostatně stojící, klidná, slunná, vyvýšená poloha, 400 m od moře, v zeleni. Společné: pozemek 3'200 m2, prírodní zahrada. Parkovací místo u domu. Potraviny 400 m, restaurace 200 m, oblázková pláž 400 m. Tenis 200 m, sportovní centrum 400 m.
Apartmány
v Irsku
3-pokojový dům 80 m2 na 2 podlažích, komfortní a útulné zařízení: 1x pokoj, 2x lůžko. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, gril), jídelní stůl. Sprcha/WC. Topení na naftu. V horním patře: obývací pokoj, TV a video. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko a sprcha/WC. K dispozici: pračka, sušička, žehlička.
Clonbur: Útulná, stylová, velmi komfortní chalupa 'Coolin Cottage', 2-podlažní, rok výstavby 1880. Nad Clonbur Village, mimo obec, klidná, slunná, vyvýšená poloha, 2.5 km od moře, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: pozemek (oplocený). Parkovací místo u domu. Potraviny 5 km, restaurace 5 km, bar 5 km, kavárna 5 km, autobusová zastávka 5 km, zátoka ke koupání 3.2 km. Golfové hřiště (18 jamek 17 km, tenis 5.2 km, jízdárna 8 km. Pozor prosím: auto doporučeno.
Ubytování u moře
ve Francii
1-pokojový byt 18 m2 ve 2. patře, úplně renovovaný v roce 2008: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka). Kabina, 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (4 plotýnky, malá trouba, sklokeramická deska, mikrovlnka). Sprcha/WC. Balkon 3 m2, západní orientace. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes.
Rezidence 'Pointe Vermeille', 3-podlažní. Ve čtvrti Coudalere au bord de l'étang. Společné: bazén (15 x 8 m, hloubka 80 - 200 cm, 15.06.-15.09.). V rekreačním zařízení: parkovací místo. Potraviny, restaurace 300 m, písečná pláž 3 km.
Dovolená
na Slovensku
6-pokojová chata 120 m2 na 2 podlažích, stylové a osobité zařízení: obývací pokoj/jídelna 35 m2, otevřený krb, TV-satelit a rádio. Vstup na zahradu, na terasu. Kuchyně (4 plotýnky, trouba). Sprcha/WC. E-topení. V horním patře: 2x zkosený pokoj, v kazdem pokoji 2x lůžko. Vstup na lodžii. 2x zkosený pokoj, v kazdem pokoji 3x lůžko. Balkon, terasa, zahradní sezení. Gril. K dispozici: Internet (Analog/ISDN). Parkování. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes. Celý objekt ze dřeva.
Pěkná, stylová chata 2-podlažní, rok výstavby 2001. Na kraji obce, klidná, slunná poloha, 100 m od jezera, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 135 m2 s trávníkem. Terasa (7 m2), zahradní nábytek, gril, ohniště (houpačka). Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo na pozemku. Potraviny 800 m, restaurace 200 m, autobusová zastávka 2 km, nádraží 'Tvrdošín' 20 km, termální bazén 30 km, pláž ke koupání 200 m. Tenis 200 m, jízdárna 150 m, vlek 3 km, lyžařské centrum 30 km. Zahradní sezení u ohniště. Basketbalový koš. V místě 5 rekreačních objektů. 100 m od Oravské přehrady - možnost koupání, rybolovu, zapůjčení loďěk. Ohřev vody pomocí menšího průtokového ohřívače, voda není uplně horká. Hranice s Polskem 24 km.
  © 1996 - 2012, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 30.3.2012
Hotel Gasthof Botenwirt, Linzerstrasse 12, 4582 Spital am Pyhrn, Rakousko
Hotel Gasthof Botenwirt - on-line rezervace ubytování                                              
Linzerstrasse 12, 4582 Spital am Pyhrn, Rakousko                                              
Hotel Gasthof Botenwirt se nachází v centru Spital am Pyhrn a nabízí zrenovované pokoje, regionální kuchyni, stinnou zahradní terasu a dětské        

Hotel Gasthof Botenwirt se nachází v centru Spital am Pyhrn a nabízí zrenovované pokoje, regionální kuchyni, stinnou zahradní terasu a dětské hřiště. K lanovce do lyžařského střediska Wurzeralm se dostanete autobusem za 7 minut a soutěska Vogelsang je z hotelu Botenwirt snadno dosažitelná pěšky.