Úvodní stránka ubytování | | Vytisknout | Rezervovat | | Rezervační podmínky | Kontakty | O Interhome | Další info  
Ubytování v Belgii
Ardeny - Thy-le-Bauduin
  Ubytování v Belgii: Ardeny, Thy-le-Bauduin
  Navigace: Thy-le-Bauduin, Ardeny, Belgie
Apartmán číslo: BE5620.100.1
Obrázek domu - letní Obrázek apartmánu Obrázek apartmánu
Obrázek apartmánu Obrázek apartmánu Obrázek apartmánu
  Rezervace
Ukázat místo na mapě ...
Samostatně stojící dům
Objednávkové číslo: BE5620.100.1
Ubytování pro max. 7 osob, 3 pokoje, 2 ložnice
domácí zvířata jsou povolena
Standard:   
Ceny ubytování: 11.224,00 - 15.494,00 Kč   (nájemní cena za týden)
    (cenový kalendář naleznete dále na této stránce)
Volné termíny a vedlejší náklady na ubytování si zkontrolujte ZDE ...
Popis ubytování:
  'La Bastide', 3-pokojový dům na 2 podlažích, vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby, otevřený krb, kabelová TV a DVD. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka). WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou, 1x francouzské lůžko a sprcha/WC. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko a koupelna/WC. 3-pokojový-dům. Přízemí: obytná jídelna s pohovkou pro dva, otevřený krb, TV. Kuchyňský kout (mikrovlnka, myčka). 5 schodů: WC/umyvadlo. Prádelna s pračkou. 15 schodů: 1 pokoj s 1 x 2 lůžky nad sebou a jedním lůžkem, sprcha/WC/umyvadlo. 1 pokoj s francouzským lůžkem, koupelna/WC. Podkroví s fotbalovou skříní. Zařízená terasa. Zahradní gril. Parkoviště. Soukromá rekrační louka podél řeky 'Thyria'.
Popis objektu:
  Komfortní dům. V zeleni. K dispozici pouze pro Vás: terasa, zahradní nábytek, gril. Parkovací místo u domu. Obchod 3 km. Pozor prosím: majitel objektu bydlí na stejném pozemku. Ubytování v budově ze 17. století, nedaleko Eau d´Heure-Staudaemmen (přehrady). Restaurace v blízkosti.
Další informace k ubytování:
  - krb
  - je zde možný i krátkodobý pobyt - na méně než týden
Hodnocení:
Poloha: (3/5)
Venkovní prostor: (3/5)
Zařízení: (3/5)
Klid polohy: (5/5)
Kuchyně: (4/5)
Příjezdová cesta: (5/5)
Thy-le-Bauduin:
  Malá vesnice, 25 km od Charleroi, 15 km od Philippeville, 100 km od Brussel. Další možnosti zábavy, 1 - 10 km. Dopravní spojení: dálnice N978. Doprava letadlem: letiště Brussel (BRU).

  v létě:
  Komplex l'Eau d'Heure na deseti kilometrech skrývá největší jezera Belgie. Expozice přehrady la Plate Taille (věž 107 m, hala s turbínami a elektrárnou) jsou uchvacující, můžeme tam vidět také překrásná akvária a audiovizuální snímek o konstrukci komplexu. Exkurze na lodi napříč jezerem velikonoce - konec září. Plachtění, kajak, surf, vodní lyže, potápění, cyklistika. Více než 100 km značených stezek pro pěší turistiku. Zábavný park Falemprise otevřený od velikonoc do konce září (pláže, dětská hřiště, šlapací kola, tenis, vláček pro turisty).

Cenový kalendář:
Od data: Do data: Nájemní cena:
[Kč]
04.02.2012 11.02.2012 11.224,00     
11.02.2012 18.02.2012 11.865,00     
18.02.2012 25.02.2012 15.494,00     
25.02.2012 03.03.2012 11.865,00     
03.03.2012 10.03.2012 15.494,00     
10.03.2012 24.03.2012 11.224,00     
24.03.2012 31.03.2012 11.865,00     
31.03.2012 14.04.2012 15.494,00     
14.04.2012 30.06.2012 11.865,00     
30.06.2012 01.09.2012 15.494,00     
01.09.2012 27.10.2012 11.865,00     
V tabulce je uvedena nájemní cena bez manipulačního poplatku a případných dalších poplatků jako je cena za povinný závěrečný úklid, pojištění na storno, a pod.
Podrobný rozpis cen, dalších poplatků
a volných termínů ubytování je ZDE ...
Interhome
Další informace
Další užitečné informace o tomto systému ...
Ubytování Thy-le-Bauduin (všechny možnosti v tomto místě) ...
Ubytování Ardeny (všechny možnosti v této oblasti) ...
Ubytování v Belgii (výpis všech možností ubytování) ...
Ubytování v dalších zemích (celá nabídka) ...
Rezervační podmínky ...
Kontakty ...
O systému Interhome ...
Apartmány u moře
v Itálii
02-pokojový byt 35 m2, jednoduché zařízení: obývací pokoj/jídelna. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyňský kout. Sprcha/WC. Výhled na město.
Rezidence 'Isola Rossa'. Na kraji obce, 1.7 km od centra Isola Rossa, klidná poloha, 1.7 km od moře, v zeleni. V domě: možnosti nákupu. Parkovací místo. Obchod 500 m, restaurace 1.7 km, písečná pláž 1.7 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Rekreační sídliště sestává z řadových domů, byty jsou v přízemí, nebo v 1. patře. Surfování, plachtění a potápění (extra).
Dovolená
v Rakousku
2-pokojový byt 65 m2, komfortní a vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní stůl a TV-satelit. Vstup na balkon. 1x pokoj s dvoulůžkem. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka). Koupelna, WC zvlášť. Balkon. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na hory a na město. Pozor prosím: nekuřácký byt. Povolen pouze 1 pes.
Stylový komfortní bytový dům. V obci, 200 m od centra, slunná poloha, 600 m od sjezdovek. Společné: zahrada. Dětské hřiště. V domě: restaurace, možnosti nákupu, lyžárna, ústřední topení, pračka (společné, extra). Parkovací místo u domu. Supermarket, kavárna 10 m, autobusová zastávka 50 m, koupaliště 1 km. Tenis 500 m, kabinková lanovka, dětská lyžařská škola 600 m, sáňkařská dráha 300 m. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Spieljoch 1 km, Kaltenbach - Hochfügen 12 km, Zillertal Arena 15 km. Známá jezera v okolí: Schlitterer Badesee 6 km, Achensee 16 km, Reinthalersee 17 km. Pozor prosím: skibus zdarma. Ski bus do lyžařského střediska Spieljoch, Zillertalarena a Hochfügen - Kaltenbach zdarma. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Supermarket a pohodlná kavárna se slunnou terasou v domě. V zahradě malý biotop. Zážitkové lázně Zillertal cca 1 km.
Ubytování u moře
ve Francii
1-pokojový byt 25 m2 ve 1. patře: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka a TV. Vstup na balkon. Nika, 1x francouzské lůžko. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mraznička). Sprcha/WC. Balkon 6 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na moře a na přistav. Pozor prosím: povolen jen pes malého vzrůstu.
7-patrová rezidence 'Port Roussillon' v přístavu St Cyprien. V blízkosti: hudební zábava. 300 m od moře. V domě: výtah. Veřejné parkoviště. Obchod 100 m, restaurace 50 m, písečná pláž 200 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Ubytování
v Německu
1-pokojový byt 25 m2: obývací pokoj/jídelna, 1x sklápěcí skríňové dvoulůžko a kabelová TV. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna/WC. Balkon. Balkónový nábytek. K dispozici: vysoká stolička pro děti (extra).
Sahlenburg 7 km od Cuxhaven: Bytový dům 'Frische Brise', 15-podlažní. 2 km od centra, 200 m od moře. Společné: krytý bazén (17 x 8 m). Tenis (extra). V domě: sauna (extra), solárium (extra), telefonní budka, výtah, ústřední topení, pračka, sušička (společné, extra). Parkovací místo u domu. Obchod 2 km, potraviny 2 km, restaurace 300 m, pekárna 100 m, autobusová zastávka 50 m, nádraží 'Cuxhaven' 7 km, písečná pláž 200 m. Golfové hřiště 10 km, jízdárna 2 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Turistické a cyklistické cesty od domu. Lázeňské procedury, lékaři a zubař v bezprostřední blízkosti. Řezník 500 m. Zábavní koupání 3 km. Použití krytého bazénu (od poloviny ledna do poloviny února uzavřen) je v ceně pronájmu.
  © 1996 - 2012, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 11.02.2012
Hotel Gasthof Botenwirt, Linzerstrasse 12, 4582 Spital am Pyhrn, Rakousko
Hotel Gasthof Botenwirt - on-line rezervace ubytování                                              
Linzerstrasse 12, 4582 Spital am Pyhrn, Rakousko                                              
Hotel Gasthof Botenwirt se nachází v centru Spital am Pyhrn a nabízí zrenovované pokoje, regionální kuchyni, stinnou zahradní terasu a dětské        

Hotel Gasthof Botenwirt se nachází v centru Spital am Pyhrn a nabízí zrenovované pokoje, regionální kuchyni, stinnou zahradní terasu a dětské hřiště. K lanovce do lyžařského střediska Wurzeralm se dostanete autobusem za 7 minut a soutěska Vogelsang je z hotelu Botenwirt snadno dosažitelná pěšky.