Úvodní stránka ubytování | | Rezervační podmínky | Kontakty | O Interhome | Další info  
Ubytování v Německu
Horní Bavorsko - Bad Reichenhall
Průvodce:
Německo - Horní Bavorsko - Bad Reichenhall:
Nadmořská výška: 470 - 1'619 m n.m. m.
  Známá rekreační obec, na úpatí hory Predigtstuhl, 19 km od Berchtesgaden, 18 km od Salzburg, 140 km od Innsbruck. Veškeré služby v místě. Kasino, muzeum, kino. Krytý bazén, sauna, solárium, léčebné kůry, masáže. Dopravní spojení: nádraží v místě. Ruhpolding, 25 km. Reit im Winkl, 45 km. München, 135 km. Doprava letadlem: letiště Salzburg (SZG), 18 km, München (MUC), 175 km. Počátkem roku 2005 bude zahájen provoz v bavorských státních lázních Bad Reichenall - Rupertus Therme. Navíc mnoho možností výletů do okolí, na př. ke známemu solnému dolu (20 km).
V zimě:
  Bežkařské tratě celkem v délce 5 km, lyžařské turistické trasy, zimní turistické cesty. Sáňkařské dráhy. Metaná. Alpská lyžařská oblast Salzburska (Rakousko) Bayerisch Gmain a krajina Berchtesgaden jsou dosažitelné v hodině cesty autem.
V létě
  Jezero ke koupání, plážové zařízení. Bazén vyhřívaný. Potápění, rafting. Tenis. 10 golfkurt v okruhu 50 km. Paragliding. 2x horské dráhy, 150 km turistické cesty, horolezectví. Cyklistické cesty, půjčovna kol.
  Navigace: Ubytování > Německo > Horní Bavorsko > Bad Reichenhall
Aplikovat vyhledávací podmínky ...     (Vyhledávání ubytování podle zadaných podmínek.)
Byl nalezen pouze jeden objekt.
Ubytování v Německu, Horní Bavorsko, Bad Reichenhall
(1) Horní Bavorsko - Bad Reichenhall
DE8230.200.1
Podrobnější popis ubytování ...
Objednávkové číslo: DE8230.200.1
Apartmán
Ubytování pro max. 2 osoby, 1 pokoj, 1 ložnice
Standard:   
Cena ubytování: 10.035,00 Kč   (nájemní cena za týden)
Popis ubytování:
  1-pokojový byt 46 m2 ve 1. patře: obývací pokoj/jídelna, 2x lůžko, kabelová TV a rádio. Vstup na balkon. Kuchyňský kout (trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna/WC. 2x balkon 5 m2. Balkónový nábytek. Pozor prosím: nekuřácký byt. K dispozici ložní prádlo vhodné pro alergiky.
Další informace:
  - 1,8 km od vleku
  - je zde možný i krátkodobý pobyt - na méně než týden
Rychlé vyhledání ubytování podle objednávkového čísla:
Zadej objednávkové číslo ubytování:    
Další informace
Další užitečné informace o tomto systému ...
Úvodní strana ubytování ...
Rezervační podmínky ...
Kontakty ...
O systému Interhome ...
Apartmány u moře
v Itálii
San Giorgio 6 km od Sciacca: Rezidence. 8 km od centra Ribera, klidná, slunná poloha, 500 m od moře, ve vedlejší ulici, v zeleni. Společné: venkovní sprcha. Parkovací místo na pozemku. Obchod 7 km, potraviny 7 km, restaurace, bar, písečná pláž 500 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Bytové zařízení se 3 domy, jeden je obýván majitelem. Každý z 5 bytů se soukromou vstupní branou.
Ubytování
v České republice
6-pokojový dům 170 m2, účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna 35 m2, TV-satelit, rádio, CD, DVD a k dispozici výběr DVD. Vstup na terasu. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. 1x pokoj, 2x pohovka (120 cm), rádio a CD. Kuchyně (6 plotýnky, trouba, myčka, mraznička, elektrický kávovar, parní zařízení), podávací okénko. Koupelna, sedací vana/WC, WC zvlášť. V horním patře: zkosený obývací pokoj/ložnice, 2x pohovka, TV-satelit, video, rádio a CD. 1x pokoj s dvoulůžkem, rádio a CD. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba). Koupelna, sedací vana/WC. K dispozici: pračka.
Velký, komfortní dům, ideální pro pobyt s dětmi. Na kraji obce, ve svahu. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 3'000 m2 (oplocený) s trávníkem. Terasa (12 m2), zahradní nábytek, gril, parkovací místo (4 x) u domu. Potraviny 600 m, supermarket 7 km, restaurace 600 m, autobusová zastávka 500 m. Golfové hřiště 7 km, vlek, lyžařské sjezdovky 600 m. Atrakce v blízkosti: Skanzen Rožnov pod Radhoštěm 7 km. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Pustevny 25 km. Známá jezera v okolí: Bystřička 7 km.
Ubytování u moře
v Portugalsku
,1,4 km od známé pláže v Algarven 'Praia de Carvoeiro'. V rekreačním komplexu je herna, místnost se SAT-TV, bar a restauracea s výhledem na moře v Carvoeiro (kyvadlový bus zdarma). Organizování výletů, vstupů do Aquaparků. Pronájem aut. Golfová hřiště s 18 a 9 jamkami, 'Vale da Pinta' a 'Quinta do Gramacho', 2 km. Soukromý minibus (zdarma) do Carvoeiro a zpět (5 x denně). Klimatizace ve společenských prostorách. Prádelna (extra). Na přání pokojový servis pro snídaně (extra). V zařízení je celkem 75 bytů. Dům s hotelovými službami 3-podlažní, rok výstavby 1975, renovovaný v roce 1990. 67 byty v rezidenci. 1.2 km od centra Praia do Carvoeiro, 12 km od centra Portimao, 22 km od centra Albufeira, 1.2 km plaz. Společné: zahrada 1'000 m2 s trávníkem, bazén (01.01.-31.12.). Dětské brouzdaliště. Tenis, zahradní nábytek, dětské hřiště. V domě: recepce, bar, přístup na internet, výtah, klimatizace. Výměna povlečení denně. Úklid úklid bytu na vyžádání. Parkovací místo. Autobusová zastávka 500 m. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Apartmány
v Rakousku
2-pokojový byt 50 m2 ve 1. patře, komfortní a stylové zařízení: 1x zkosený pokoj s dvoulůžkem. Vstup na balkon. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka), jídelní kout, TV-satelit a rádio. Vstup na balkon. Koupelna/sprcha, WC zvlášť. Balkon, západní orientace. Zahradní nábytek. Byt je velmi prostorný a dobře vybavený. Útulná obytná kuchyně s velkým jídelním koutem s možností poležení (4 keramické plotýnky). Balkon společný s bytem AT6283.170.2.
Velmi pěkný, komfortní třígenerační dům 'Hundsbichler'. V obci 100 m od centra Hippach, klidná, slunná poloha, ve slepé ulici. V domě: ústřední topení. Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo u domu. Potraviny 50 m, restaurace, koupaliště 100 m. Lanová dráha 500 m, zastávka ski-busu 100 m, běžkařské stopy 20 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Horské dráhy Ramsau/Gerlosstein 500 m. Horské dráhy Ski-Zillertal-3000(největší lyžařské středisko v údolí) 1 km. Horské dráhy Zillertal Arena 3 km. Mayrhofen 2 km. Dobře udržovaný rekreační dům má výhodnou, klidnou polohu a přesto se nachází poblíž centra.
  © 1996 - 2012, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 10.02.2012
Hotel Arzlerhof, Osterstein 31, 6471 Arzl im Pitztal, Rakousko
Hotel Arzlerhof - on-line rezervace ubytování                                              
Osterstein 31, 6471 Arzl im Pitztal, Rakousko                                              
Tento 4 hvězdičkový hotel Arzlerhof se nachází na slunné náhorní plošině v klidné, scénické, lesnaté lokalitě u údolí Pitz a je obklopen impozantní        

Tento 4 hvězdičkový hotel Arzlerhof se nachází na slunné náhorní plošině v klidné, scénické, lesnaté lokalitě u údolí Pitz a je obklopen impozantní horskou krajinou. Za pár minut se dostanete do hlavního města oblasti, Imstu s mnoha nákupními možnostmi, město Innsbruck se spoustou památek je od hotelu vzdáleno jen asi 30 minut.