Úvodní stránka ubytování | Zobrazit podrobné informace o tomto ubytování |
Ubytování ve Švýcarsku, Valais/Wallis
Stalden
UPOZORNĚNÍ: Je možné, že zobrazení na mapě není přesné.
Proto si prosím pozorně přečtěte informace v popisu objektu.
Ubytování ve Švýcarsku, Valais/Wallis, Stalden:
    Kalpetran 5 km od Stalden: Pěkný třígenerační dům 'Dhaulagiri'. Na kraji obce, klidná, slunná poloha. Společné: louka k odpočinku. Gril. Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo. Obchod 4.5 km, restaurace 4.5 km, autobusová zastávka, nádraží 300 m. Tenis 200 m, visutá lanovka 400 m, kluziště 300 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Hřiště 200 m. U ůdolní stanice lanové dráhy Kalpetran-Emd, ca. 5 minut pěšky, je možné koupit každý den ráno (7.00 - 7.45) čerstvý chléb. Při při přítomnosti pronajimatelky donáška pečiva možná. Používání tenisového hřiště a kluziště možné na požádání.

    2-pokojový byt 65 m2 ve 2. patře, pěkné zařízení: velký obývací pokoj/jídelna, TV-satelit, rádio, CD a DVD. Vstup na balkon, severní orientace. 1x zkosený pokoj s dvoulůžkem, 2x lůžko. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka), jídelní stůl. Sprcha/WC. Balkon. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na hory. K dispozici: Internet (DSL/LAN). Pozor prosím: povolen pouze 1 pes. Z bytu vedou úzké schody ke dvěma malým, zkoseným pokojům, vhodným pro 2 děti. Krásný výhled na Brunegghorn (čtyřtisícovka).
Podrobné informace o tomto ubytování ve Švýcarsku naleznete zde ...
Úvodní stránku nabídky ubytování naleznete zde ...
Výběr z naší nabídky ubytování:
Ubytování u moře
v Chorvatsku
Bytový dům. 200 m od centra, vyvýšená poloha, 200 m od moře. Společné: terasa (40 m2), zahradní nábytek, gril. V domě: recepce. Úklid na vyžádání (extra). Parkovací místo u domu na pozemku. Obchod 200 m, restaurace 150 m, písečná pláž 1.5 km, skalnatá pláž 350 m. Minibus k písčité pláži zdarma. Více-bytový dům je vedle více-bytového domu 'Vrboska ZG 2'.
Dovolená
na Slovensku
Pěkná, útulná, komfortní chata. Nad Zavadou 10 km od centra Levoci, na kraji obce, na kopci, 500 m od sjezdovek. K dispozici pouze pro Vás: zahrada 500 m2 s květinami a stromy. Terasa (8 m2), zahradní nábytek. Příjezd vede až k objektu. Obchod 10 km, restaurace 10 km, autobusová zastávka 150 m. Vlek 500 m. Zahradní sezení pod pergolou, 20 m2, otevřený venkovní krb. Houpačka. Krásný výhled na Tatry. Rekreační dům se nachází 900 m n.m.
Dovolená u moře
ve Francii
7-patrová rezidence 'Port Roussillon' v přístavu St Cyprien. V blízkosti: hudební zábava. 300 m od moře. V domě: výtah. Veřejné parkoviště. Obchod 100 m, restaurace 50 m, písečná pláž 200 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Apartmány
v Německu
2-pokojový byt 45 m2 ve 2. patře, účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV-satelit a stereo přehrávač. 1x pokoj se závěsem, bez okna, 2x lůžko. 1x malý dětský pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (3 plotýnky, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Malý balkon. Balkónový nábytek. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes. Z balkonu výhled do parku.
Rekreační středisko 'Glockenberg'. Na kraji obce, 1 km od centra Altenau, klidná poloha ve svahu. Společné: dětské hřiště. V domě: výtah, ústřední topení. Parkovací místo. Restaurace, pekárna 50 m, autobusová zastávka 100 m, nádraží 'Oker' 15 km, termální bazén 50 m. Tenis 1.5 km, minigolf, běžkařské stopy 500 m. Sáňkařská dráha 300 m. Rekreační zařízení se sestává z více apartmánů a disponuje 3 hřišti, veřejnými telefonními budkami a malým parkem s vodotryskem a možností sezení.
  © 1996 - 2012, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 9.2.2012