Úvodní stránka ubytování | Zobrazit podrobné informace o tomto ubytování |
Ubytování ve Švýcarsku, Valais/Wallis
Crans Montana
UPOZORNĚNÍ: Je možné, že zobrazení na mapě není přesné.
Proto si prosím pozorně přečtěte informace v popisu objektu.
Ubytování ve Švýcarsku, Valais/Wallis, Crans Montana:
    'Golfová cesta': pravidelné autobusové spojení v zimě a od konce června do půlky září. Bytový dům 'Résidence du Golf', na kraji obce, 1.2 km od centra Crans, klidná, slunná poloha. V domě: výtah. Parkovací místo. Autobusová zastávka 200 m, lyžařské centrum 2 km, běžkařské stopy 50 m.

    3-pokojový byt v patře: obývací pokoj/jídelna, kabelová TV. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. 1x pokoj, 2x vysunovací lůžko. Kuchyně (trouba, myčka). Koupelna, bidet, WC zvlášť. Balkon, západní orientace. Velice krásný výhled na golfové hřiště a hory.
Podrobné informace o tomto ubytování ve Švýcarsku naleznete zde ...
Úvodní stránku nabídky ubytování naleznete zde ...
Výběr z naší nabídky ubytování:
Apartmány u moře
ve Francii
1-pokojový byt 20 m2, v přízemí: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha/WC. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes. Západní lodžie, 7 m2.
Rezidence 'Les Fregates' sestává ze 2- a 3-patrových budov, na moři s přímým přístupem na pisčitou pláž. Nákupní centrum 2,5 km. Přístav, zábava 4 km. 150 m od moře. Společné: bazén (15.06.-15.09.). Parkovací místo. Potraviny 50 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Ubytování
v Rakousku
4-pokojový dům 120 m2 na 2 podlažích, vkusné zařízení: 1x pokoj s dvoulůžkem. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka), krbová kamna, jídelní kout, TV a rádio. WC zvlášť, koupelna/sprcha/WC. V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji 3x lůžko. Malý balkon. Zahradní sezení. Nádherný panoramatický výhled do údolí. K dispozici: pračka. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes. Světlé dřevěné zařízení a originální, staré dřevěné tramoví. Kamna na dřevo a el. radiátory.
Maltaberg: 350 roků starý, pěkně zrenovovan selský dům, mimo obec, 4.5 km od centra, klidná, slunná poloha ve svahu. K dispozici pouze pro Vás: louka 500 m2, louka k odpočinku. Zahradní sezení, zahradní nábytek, dětské hřiště. Parkovací místo. Potraviny 4.5 km, restaurace 1.5 km. Dům v 1250 m n.m. nabízí krásný výhled do údolí a na Hohe Tauern. Více lyžařských oblastí v okolí (všechny cca do 30 min. autem): Innerkrems se 45 km sjezdovek, Spittal-Goldeck s 30km sjezdovek, Katschberg s 60 km.
Ubytování u moře
v Chorvatsku
Bytový dům 'Ljubica', ve čtvrti Punta, 500 m od centra, klidná, slunná poloha, 300 m od moře, 300 m plaz. Parkovací místo u domu. Potraviny 100 m, restaurace 200 m, oblázková pláž 300 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Dovolená
v České republice
3-pokojový byt 115 m2 ve 1. patře, pěkné zařízení: obývací pokoj, 1x pohovka. 2x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyně (4 plotýnky), jídelní stůl. Koupelna, WC zvlášť. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes.
Na historickém náměstí Telče - pěší zóna řadový dům. V domě: stolní tenis. Ústřední topení. Autobusová zastávka 1 km, nádraží 1 km. Potraviny, restaurace v místě.
  © 1996 - 2009, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 5.7.2009