Úvodní stránka ubytování | Zobrazit podrobné informace o tomto ubytování |
Ubytování ve Švýcarsku, Engadin
Silvaplana/Surlej
UPOZORNĚNÍ: Je možné, že zobrazení na mapě není přesné.
Proto si prosím pozorně přečtěte informace v popisu objektu.
Ubytování ve Švýcarsku, Engadin, Silvaplana/Surlej:
    Silvaplana 7 km od St.Moritz: Bytový dům 'Da la Posta (Utoring)'. V centru obce, 600 m od jezera, na hlavní ulici. Společné: zahrada (oplocená). V domě: výtah. Společné garáže. Rozměry: výška 214 cm šířka 304 cm. Obchod 10 m, restaurace 5 m, pekárna 10 m, internetová kavárna 5 m, autobusová zastávka 'Post' 600 m. Golfové hřiště (9 jamek 7 km, tenis 1.5 km, od domu vedou turistické / vycházkové trasy 1 km, visutá lanovka 1.5 km, lanová dráha 1.5 km, vlek 1.5 km, běžkařské stopy 400 m, kluziště 1.5 km, dětské hřiště 10 m. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Corvatsch 2 km. Známá jezera v okolí: Silvaplana 1 km. Pozor prosím: skibus zdarma. Ski bus do lyžařského střediska nur Corvatsch zdarma. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Zdarma kyvadlový bus mezi Silvaplana a Surlej. V rezidenci se nachází pizzeria a bar. U některých bytů jsou povolena na požádání domácí zvířata CHF 56.00/týden a dětská postýlka CHF 35.00/týden. 1 garážové stání zdarma (max. výška 1.80 m), druhé na požádání (léto CHF 35.00/týden, zima CHF 70.00/týden). Při rezervaci na méně než 6 nocí jsou úklid a lůžkoviny placeny na místě: lůžkoviny CHF 20.00/osoba, úklid 1-pokojový apartmán CHF 70.00, 2-pokojový apartmán CHF 90.00, 3-pokojový apartmán CHF 100.00. Recepce má omezenou otevírací dobu.

    'Apt.39', 2-pokojový byt 48 m2, účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka, TV-satelit a rádio. 1x pokoj, 2x lůžko. Malá kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, sklokeramická deska). Koupelna/bidet/WC. Balkon. Garáž č. 39. Garážové stání v blízkosti.
Podrobné informace o tomto ubytování ve Švýcarsku naleznete zde ...
Úvodní stránku nabídky ubytování naleznete zde ...
Výběr z naší nabídky ubytování:
Apartmány u moře
v USA
3-pokojový byt 80 m2, pěkné a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby a kabelová TV. Vstup na balkon. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (180 cm), sprcha/WC. 1x pokoj, 2x lůžko. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Koupelna/WC. Klimatizace. Malý balkon. Výhled na moře. K dispozici: pračka, sušička, telefon, žehlička, vysoušeč vlasů.
Poloha přímo u Atlantiku, na pozemku velkém 24 ha, chráněném manglovníkovým lesem. Komplex se 6 budovami a celkem 140 byty se nachází na udržovaném pozemku s palmami a tropickými rostlinami velká, moderní rekreační osada, ideální pro pobyt s dětmi. 'Ocean Pointe Suites at Key Largo'. Ve čtvrti Tavernier, 7 km od centra Key Largo, klidná, slunná poloha, přímo u moře. Společné: bazén vyhřívaný (01.01.-31.12.) s vnitřními schůdky. Soukromá pláž. Tenis (2 x tvrdý povrch), osvětlený, gril, dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, whirlpool, výtah. Výměna povlečení 1x týdně. Úklid na vyžádání (extra). Parkovací místo. Supermarket 3 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Baby-výbava (extra). Zařízení je v noci střeženo. Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Pobřežní promenáda. Přístav jachet. Velký bazén (olympijské rozměry). Plážový volejbal. Místo pro picknick. Zdarma: malý snídaňnový bufet, ranní servis v kavárně vis-a-vis. Zajímavá mišta v blízkosti: John Pennekamp podvodní národní park, divadlo 'Sea Marine Park', Divadlo 'Rain Barrel Artists Colony'. Rybolov, jízdy na člunu, potápění s přistroji či jen 'tak' se šnorchlem, surfování, lyžování. Restaurace, obchody dosažítelné v několika minutách.
Ubytování
v Rakousku
Toldern 2 km od Schmirn: Komfortní bytový dům 'Olpererblick'. Klidná, slunná poloha, 14 km od sjezdovek. V domě: restaurace. Parkovací místo. Potraviny 2 km, koupaliště 14 km. Kabinková lanovka 14 km, zastávka ski-busu, běžkařské stopy 100 m. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Bergeralm 14 km, Skigebiete Stubaital. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Nově postavený dům ve výšce 1.500 m n.m. s krásným výhledem na okolní hory. Mimoto je přímo v domě restaurace v tiroslkém stylu s vynikající domácí kuchyní (možnost podávání snídaní a polopenze na požádání). Dům leží uprostřed oblíbeně lyžařské oblasti, která je pro svoji vysokou polohu v provozu až do konce dubna.
Apartmány u moře
ve Španělsku
'Casa al Canal:', 4-pokojový dům 90 m2 na 2 podlažích, komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s panoramatickým oknem, jídelní stůl a TV. Vstup na terasu, k bazénu. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. 1x pokoj, 2x lůžko. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka). Koupelna/sprcha/WC. V horním patře: 1x pokoj, 1x francouzské lůžko a sprcha/WC. Velká terasa. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na kanál. K dispozici: pračka. Parkování, garáž. Pozor prosím: soukromý přístav loděk.
Casa al canal: Komfortní dům 2-podlažní, renovovaný v roce 2004. Ve čtvrti Francoli 2 km od centra Empuriabrava, 2 km od moře, 2 km plaz, ve slepé ulici. K dispozici pouze pro Vás: pozemek, bazén hranatý (8 x 4 m, 01.05.-30.10.) s vnitřními schůdky. Pergola (10 m2), zahradní nábytek. Parkovací místo, garáž. Supermarket 500 m, obchodní centrum 1 km, restaurace, bar 300 m, autobusová zastávka 2 km, nádraží 'de Figueres' 12 km, písečná pláž 2 km, zátoka ke koupání 8 km. Sportovní přístav 5 km, golfové hřiště 12 km, tenis 1 km, minigolf 1 km, jízdárna 2 km.
Dovolená
v Rakousku
3-pokojový byt 60 m2, v přízemí, vkusné zařízení: vstup. Obývací pokoj, TV a DVD. 2x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka), jídelní stůl. Sprcha/WC. K dispozici: vysoušeč vlasů. Pozor prosím: nekuřácký byt. Povolen pouze 1 pes.
See 16 km od Ischgl: Vhodný pro rodin dvougenerační dům 'Pircher'. Na kraji obce, 500 m od centra, vyvýšená poloha, 500 m od sjezdovek. Společné: louka k odpočinku. Zahradní sezení. V domě: lyžárna, ústřední topení. Donáška pečiva. Parkovací místo. Potraviny 500 m, restaurace 150 m, jezero ke koupání 300 m. Tenis 300 m, kabinková lanovka 500 m, zastávka ski-busu 20 m, běžkařské stopy 150 m, kluziště 300 m. Krásný výhled na město a hory.
  © 1996 - 2012, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 9.2.2012