Úvodní stránka ubytování | Zobrazit podrobné informace o tomto ubytování |
Ubytování ve Švýcarsku, Curyšské jezero
Disentis
UPOZORNĚNÍ: Je možné, že zobrazení na mapě není přesné.
Proto si prosím pozorně přečtěte informace v popisu objektu.
Ubytování ve Švýcarsku, Curyšské jezero, Disentis:
    Donáška potravin možná. Lyžařská škola pro děti vedle domu. Dům a lanová dráha jsou dostupné na lyžích. Od 1.12.08 je k dispozici TV. Je možné si pronajmout mobilní telefon: vratná kauce 100,- CHF a poplatek 3,- CHF/den. ADSL přístup na internet: 10,- CHF/týden. Místo v garáži v ceně (pouze pro 1 auto do výšky 2m). Extra parkovací místo: 20,- CHF/týden. U rezervací na méně než 6 dní není prádlo a závěrečný úklid zahrnut v ceně. Bytový dům 'Acletta (Utoring)', v obci, 2 km od centra, klidná poloha. Společné: krytý bazén. V domě: společenská místnost, stolní tenis. Biliár, telefonní budka, výtah, pračka, sušička (společné). Společné garáže. Obchod 2 km, restaurace 200 m, nádraží 'Disentis' 2 km, lanová dráha 300 m.

    1-pokojový byt 39 m2 ve 3. patře, jednoduché a zařízení: obývací pokoj/jídelna, 2x sklápěcí skríňové lůžko, kabelová TV a rádio. Kuchyňský kout u vstupu. Koupelna/WC. Balkon, jižní orientace. Velice krásný výhled na ledovec Medelsergletscher.
Podrobné informace o tomto ubytování ve Švýcarsku naleznete zde ...
Úvodní stránku nabídky ubytování naleznete zde ...
Výběr z naší nabídky ubytování:
Dovolená u moře
ve Španělsku
3-pokojový byt 60 m2, v přízemí, komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV-satelit, stereo přehrávač a klimatizace, vstup na zahradu, na terasu, k bazénu. 2x pokoj s dvoulůžkem, v kazdem pokoji 2x lůžko. Otevřená kuchyně (trouba, mraznička). Koupelna/WC. Terasa 14 m2, krytá. Zahradní nábytek. Výhled na bazén a do zahrady. K dispozici: pračka. Parkování.
Bytový dům 'Suenos III', 3 podlažní, rok výstavby 2002, ve čtvrti Las Marinas, 3 km od centra Dénia, ve slepé ulici. Společné: udržovaná zahrada zahrada s trávníkem, bazén (12 x 12 m, 01.01.-31.12.). Parkovací místo na pozemku. Obchod, restaurace, bar, autobusová zastávka 150 m, písečná pláž 250 m, tenis 2 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Apartmány
ve Velké Británii
Southsea 3 km od Portsmouth: Velká rezidence, nad The Southsea seafront 1 km od centra Southsea, 50 m od moře. V domě: recepce, restaurace, bar, společenská místnost. Výtah. Parkovací místo (omezený počet míst). Obchod, restaurace 500 m, autobusová zastávka 10 m, oblázková pláž 20 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Ubytování u moře
v Portugalsku
3-pokojový řadový dům 60 m2 na 2 podlažích, jednoduché zařízení: obývací pokoj 15 m2, 1x lůžko a kamna na dřevo. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, mikrovlnka, mraznička), jídelní stůl. Sprcha/bidet/WC. V horním patře: (točité schody): 1x pokoj, 1x francouzské lůžko a elektrická kamna. 1x zkosený pokoj, 1x lůžko (120 cm), elektrická kamna. Terasa 30 m2. Zahradní nábytek. Panoramatický výhled na moře. K dispozici: žehlička. Dvě olejová topidla, jeden termo-ventilátor a 1 kamna na dřevo. Solární kabinky. K povšimnutí: lůžka jsou vhodná pouze pro děti do 12 roků.
Řadový dům, rok výstavby 1980, 5 km od centra Colares, 150 m od moře, ve slepé ulici. Společné: pozemek 1'000 m2 (oplocený). Příjezd vede až k objektu (200 m přírodní cesta). Parkovací místo in 50 m. Potraviny 3 km, restaurace 1.5 km, autobusová zastávka 400 m, písečná pláž 1.5 km, koupaliště 1 km. Dům v nejpřednější řadě k moři, na okraji 70 m vysokého skalnatého pobřeží, uprostřed přírodní chráněné oblasti Sintra-Cascais a jedné další chráněné zóně. Klidná, odloučená poloha, ideální pro milovníky prírody. Pouze 100 m od ostatků Dinosaurů. Centrum Almocageme 3 km. Sintra, kulturní dědictví lidstva, 16 km. Cabo da Roca, nejzápadnější bod Evropy, 6 km. Lissabon 40 km. Přístup na pláž přírodní cestou (200 m) a 360 schody (150 m), nebo autem 2 km. Pláž 'Praia das Macas' 4 km.
Ubytování
v Rakousku
Bad Hofgastein: Bytový dům, v centru obce, klidná, slunná poloha, ve vedlejší ulici. V domě: výtah, lyžárna, ústřední topení, pračka, sušička (společné). Parkovací místo u domu. Obchod 200 m, potraviny 300 m, restaurace 200 m, zastávka ski-busu 50 m, nádraží 2.5 km, koupaliště, krytý bazén, termální bazén 500 m, tenis 400 m, jízdárna, vlek, lyžařské centrum, lyžařská škola 500 m, sáňkařská dráha, běžkařské stopy 400 m, kluziště 300 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Jezero ke koupání 2 km. Pěkné turistické cesty od domu.
  © 1996 - 2009, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 5.7.2009