Úvodní stránka ubytování | Zobrazit podrobné informace o tomto ubytování |
Ubytování ve Švýcarsku, Centrální Švýcarsko
Lucern
UPOZORNĚNÍ: Je možné, že zobrazení na mapě není přesné.
Proto si prosím pozorně přečtěte informace v popisu objektu.
Ubytování ve Švýcarsku, Centrální Švýcarsko, Lucern:
    Apartmánový hotel se nachází hned vedle sjezdu z dálnice 'Luzern-Zentrum', jen pár minut chůze od starého města, jezera Lucerne a horské lanové dráhy Gütschbahn, který je napojen na rekreační oblast s několika turistickými trasami. Podzemní parkoviště (omezený počet míst): 98.00 CHF/týden, rezervace nutná předem (po potvrzení bude připraven klíč ke garáži v bytě). Všechny apartmány mají TV připojení. TV k pronajmutí: CHF 42.00/týden (prosím, požádat při příjezdu). Některé 1-pokojové apartmány mají spojovací dveře. Dům s hotelovými službami 'An der Reuss (Utoring)'. V domě: Wireless LAN [WLAN], výtah. Veřejné kryté parkoviště 10 m. Obchod 150 m, restaurace 80 m, autobusová zastávka 100 m, nádraží 800 m, Při pobytech na méně než 6 nocí je účtován příplatek (na místě): 100,00 CHF za typ 10, 155,00 CHF za typ 20, 185,00 CHF za typ 30 (za závěrečný úklid a ložní prádlo). Přistýlka pro děti (4-14 let) na vyžádání, 50.00 CHF/týden. Bezdrátový přístup k internetu (Hot Spot Wireless LAN), za poplatek.

    1-pokojový byt 21 m2 ve 4. patře: obývací pokoj/jídelna, 2x sklápěcí skríňové lůžko a TV přípojka. Otevřená kuchyně (trouba). Koupelna/WC. Balkon. K dispozici: telefon, vysoušeč vlasů. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes. Byt se spojovacími dveřmi.
Podrobné informace o tomto ubytování ve Švýcarsku naleznete zde ...
Úvodní stránku nabídky ubytování naleznete zde ...
Výběr z naší nabídky ubytování:
Apartmány u moře
v USA
Miami Beach North: Velmi luxusní rezidence, rok výstavby 2002. V centru obce Sunny Isles Beach, přímo u pláže. Společné: bazén vyhřívaný. V domě: recepce, restaurace, bar, společenská místnost, sauna, fitness, masáže (extra), solárium, whirlpool, butik, výtah. Úklid úklid bytu. Parkovací místo (extra). Supermarket 300 m, obchodní centrum 200 m, restaurace 100 m, bar 300 m, autobusová zastávka 200 m. Golfové hřiště 3 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Obchodní centrum s přístupem na internet, možnost faxování, zasílání mailů a telefonování (extra). V domě: restaurace. Lázně s masážemi švédskými, shiatsu, reflexními. Aromaterapie. Bylinkové zábaly, masky (extra).
Ubytování
v Rakousku
Stylový komfortní bytový dům 'Johanneshof'. V centru obce, klidná, slunná poloha. Společné: louka k odpočinku. Terasa. V domě: sauna, solárium (extra), pokoj se hrami. Donáška pečiva. Potraviny, restaurace 200 m, koupaliště, krytý bazén 500 m. Golfové hřiště 1 km, tenis 500 m, lyžařské centrum 200 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Společné: parní lázeň a inračervená kabina. Snídaně na požádání možná.
Dovolená u moře
ve Francii
1-pokojový byt 27 m2 ve 3. patře, renovovaný v roce 2009: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby (130 cm), TV a DVD. Vstup na balkon. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka). Koupelna/WC. E-topení. Malý balkon 3 m2. Zahradní nábytek. Pozor prosím: bez parkovišté. Povolen pouze 1 pes.
Rezidence 'Le Pharo'. V centru obce Cap d'Agde, živá poloha, 600 m od moře. Společné: zahrada, bazén (13 x 7 m, hloubka 100 - 180 cm, 15.06.-15.09.). Dětské brouzdaliště. V rekreačním zařízení: výtah. Veřejné parkoviště 50 m. Potraviny 20 m, restaurace, bar 50 m.
Dovolená
v Rakousku
Maurach: Bytový dům. Na kraji obce, 300 m od centra, slunná poloha, 150 m od sjezdovek. Společné: louka k odpočinku. Ping-pong. V domě: sauna (extra), solárium (extra), pokoj se hrami, lyžárna, pračka, sušička (společné, extra). Donáška pečiva. Parkovací místo. Potraviny 300 m, restaurace 150 m, koupaliště, krytý bazén 300 m, pláž ke koupání 1 km. Tenis 400 m, sportovní centrum 4 km, lanová dráha, vlek, zastávka ski-busu, lyžařská škola 150 m, běžkařské stopy 400 m. Pozor prosím: skibus zdarma. Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Překrásné romantické jezero Achensee je pouze 1 km. Parní lázeň v domě. Z domu je vynikající výhled na hory. Na přání: snídaňový servis (extra). Hosté obdrží 20 % slevu u Golfclubu Achensee.
  © 1996 - 2012, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 11.2.2012