Úvodní stránka ubytování | Zobrazit podrobné informace o tomto ubytování |
Ubytování ve Švýcarsku, Berner Oberland
Grindelwald
UPOZORNĚNÍ: Je možné, že zobrazení na mapě není přesné.
Proto si prosím pozorně přečtěte informace v popisu objektu.
Ubytování ve Švýcarsku, Berner Oberland, Grindelwald:
    Rezidence 'Chalet Abendrot (Utoring)'. V centru obce. V domě: Wireless LAN [WLAN], stolní tenis, biliár, výtah. Společné garáže (extra). Obchod 400 m, restaurace 10 m, autobusová zastávka 20 m, nádraží 800 m, krytý bazén 600 m. Golfové hřiště 2 km, sportovní centrum 600 m, lanová dráha 180 m. V domě restaurace 'Latino'. V chaletovém stylu postavený vícebytový dům nabízí prostor pro mládež, dětskou hernu, velkou garáž (parkovací místo: 84.00 CHF/týden, rezervace při příjezdu). Parní lázeň a krytý bazén jsou k dispozici v sousední budově za příplatek 25 CHF/týden. Moderní, rustikální a luxusní byty, většina z nich s velkorysými balkony nebo terasami s překrásným výhledem na hory. Pozor prosím: max. výška garáže 2,09 m, max. hmotnost: 2000 kg/vůz. Poznámka: Pro rezervace kratší než 6 nocí se za úklid a praní platí na místě. Prádlo: CHF 20.00/osoba, úklid: CHF 60,00/1-pokojový byt, CHF 75,00/2-pokojový byt, CHF 85,00/3-pokojový byt, CHF 110,00/4-pokojový byt.

    1-pokojový byt 27 m2: obývací pokoj/ložnice, 2x lůžko, kabelová TV a rádio. Otevřená kuchyně (trouba), jídelní stůl. Koupelna/WC. Balkon, jižní orientace. Zahradní nábytek. Výhled na hory. Pozor prosím: nekuřácký byt. Povolen pouze 1 pes.
Podrobné informace o tomto ubytování ve Švýcarsku naleznete zde ...
Úvodní stránku nabídky ubytování naleznete zde ...
Výběr z naší nabídky ubytování:
Dovolená u moře
v Itálii
2-pokojový byt 40 m2 ve 1. patře, komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby, TV a rádio. 1x pokoj s dvoulůžkem s posuvnými dveřmi. Vstup na balkon. Kuchyňský kout (4 plotýnky). Koupelna/bidet/WC. Plynové topení (extra). Malý balkon. Balkónový nábytek. Parkování č. 24.
Rezidence 'Le Altane', 2-podlažní. 2 km od centra Punta Sabbioni, slunná poloha. Společné: zahrada, bazén (15 x 11 m, 01.06.-15.09.). Obchod, potraviny, restaurace, autobusová zastávka 500 m, písečná pláž 2 km. Dok v cca 500 m vzdálenosti. Ideální spojení do Benátek. 30 minut k Piazza San Marco a 20 minut k Lido di Venezia.
Dovolená
v Belgii
Dům na vyvýšenině Stavelot (450 m n.m.). Centrum 2 km. Ústřední topení. V garáži k dispozici společná pračka a mraznička. 1. patro je uzavřené a bývá čas od času obýváno majitelem pěkná, stylová, komfortní vila 'Calinou'. Mimo obec, 2 km od centra Stavelot, klidná, slunná poloha, přímo u lesa, ve slepé ulici. Společné: pěkná, udržovaná zahrada zahrada 1'200 m2 s trávníkem 1'000 m2. K dispozici pouze pro Vás: terasa (25 m2), zahradní nábytek. V domě: Wireless LAN [WLAN], ústřední topení. Společné garáže u domu. Potraviny 2 km, restaurace 2 km, autobusová zastávka 1 km, koupaliště 2 km, krytý bazén 10 km. Golfové hřiště 20 km, tenis 2 km. Atrakce v blízkosti: Circuit Spa-Francorchamps 3 km, Thermen van Spa 19 km, Museum Ardennenoffensief in La Gleize 10 km. Při pří- a odjezdu mimo tento termín musí být o tomto bezpodmínečně včas informován držitel klíčů!
Apartmány u moře
ve Francii
Bazén v rezidenci je klientům k dispozici. Vratná kauce za umělohmotný náramek označující, že hosté z rezidence mají k bazénu přístup je 50,- EUR/osobu. Rezidence 'Le Domaine d'Azur'. Ve čtvrti Grand Jardin 900 m od centra Le Lavandou, 800 m plaz. Společné: bazén (10 x 17 m, hloubka 120 - 200 cm, 15.06.-30.09.). Obchod, potraviny, supermarket 800 m, restaurace 1 km, písečná pláž 800 m.
Dovolená
v Polsku
Chata 2-podlažní. 4 byty v domě. V obci, 5 km od centra, klidná, slunná, vyvýšená poloha. Společné: malá zahrada 150 m2 (oplocená). V domě: whirlpool (extra), lyžárna, ústřední topení, pračka (společné). Parkovací místo na pozemku. Potraviny 50 m, autobusová zastávka 200 m, nádraží 5 km, koupaliště 3 km, krytý bazén 3.5 km, termální bazén 6.5 km. Vlek 1.5 km, lyžařské sjezdovky 1.5 km, lyžařská škola 1.5 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Pozor: Jacuzzi se nachází venku a můž být využíváno pouze od dubna do října.
  © 1996 - 2012, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 11.2.2012