Úvodní stránka ubytování | Zobrazit podrobné informace o tomto ubytování |
Ubytování ve Španělsku, Kantábrie
Casamaría
UPOZORNĚNÍ: Je možné, že zobrazení na mapě není přesné.
Proto si prosím pozorně přečtěte informace v popisu objektu.
Ubytování ve Španělsku, Kantábrie, Casamaría:
    Chalupa. 100 m od centra Casamaría, přímo u lesa. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 3'000 m2 (oplocený). Gril. Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo u domu. Dům s kamennými stěnami. Vlastní řeka s možností rybolovu. Pramen. Bar-restaurace-pekařství 1,5 km. Ideální poloha pro zotavenou. Přístup k domu romantickým mostem (katalogisovaný). Písčitá pláž 'La Franca' a 'Pechon' 15 km. San Vicente de la Barquera 25 km.

    3-pokojový dům 60 m2 na 2 podlažích, stylové zařízení: obývací pokoj/jídelna, otevřený krb, TV-satelit a rádio. Kuchyňský kout. V horním patře: 1x pokoj, 2x lůžko. 1x pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou. Koupelna/WC. Kamenné stěny a podlahy. Zkosené stropy s dřevěným trámovím. El.bojler na 30 lt. 3 el. topidla (extra, Euro 60,-/týden). 1 přistýlka.
Podrobné informace o tomto ubytování ve Španělsku naleznete zde ...
Úvodní stránku nabídky ubytování naleznete zde ...
Výběr z naší nabídky ubytování:
Ubytování u moře
v Itálii
2-pokojový byt 45 m2: obývací pokoj/jídelna, 2x místo ke spaní. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyňský kout. Sprcha/bidet/WC. Gril. Výhled na moře. Pozor prosím: povolen jen pes malého vzrůstu.
Rekreační osada 'Le Ginestre'. Klidná, slunná poloha ve svahu, 650 m od moře. Potraviny, restaurace, bar, písečná pláž 650 m. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Byty se zahradou, nebo zařízeným balkonem.
Apartmány
ve Velké Británii
'Flat 203', 1-pokojový byt ve 2. patře, jednoduché a účelné zařízení: obývací pokoj/ložnice, 1x lůžko, 1x francouzské lůžko a TV. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Koupelna/WC. Výhled na moře. K dispozici: pračka.
Southsea 3 km od Portsmouth: Rezidence 'Ocean Apartments'. Nad the Southsea seafront 1 km od centra Southsea, 50 m od moře. V domě: recepce, restaurace, bar, společenská místnost, výtah. Parkovací místo (omezený počet míst). Obchod, restaurace 500 m, autobusová zastávka 10 m, oblázková pláž 20 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Ubytování u moře
ve Francii
Rezidence 'Le Jardin de Matisse' sestává z domů se 4, nebo 5 byty a jedné malé 3-patrové budovy. Rekreační osada 'Le Jardin de Matisse'. Mimo obec, 3 km od centra Vence, v zeleni. Společné: pozemek 6'000 m2, trávníkem, rostlinami a stromy, bazén (01.06.-30.09.). Dětské brouzdaliště. Dětské hřiště. V domě: solárium. Obchod 3 km, potraviny 3 km, restaurace 3 km, kamenitá pláž 10 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Apartmány
v Belgii
Jednoduchý dům 'Rosengarten', 2-podlažní. Společné: zahrada. Obchod, restaurace 50 m. Pozor prosím: majitel objektu bydlí ve stejném domě. Dům v malé, typické vesnici. V blízkosti německé hranice. V okolí bezpočet turistických cest.
  © 1996 - 2012, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 10.2.2012