Úvodní stránka ubytování | Zobrazit podrobné informace o tomto ubytování |
Ubytování ve Španělsku, Costa Brava
El Port de la Selva
UPOZORNĚNÍ: Je možné, že zobrazení na mapě není přesné.
Proto si prosím pozorně přečtěte informace v popisu objektu.
Ubytování ve Španělsku, Costa Brava, El Port de la Selva:
    LES FIGUERASSES: Velká chata, nad PORT DE LA SELVA, v obci, 400 m od centra, klidná, slunná, vyvýšená poloha, 350 m od moře, ve slepé ulici. K dispozici pouze pro Vás: velká, pěkná zahrada 800 m2 s trávníkem, bazén (6 x 6 m, hloubka 140 - 190 cm, 01.05.-30.09.), terasa, zahradní nábytek. Garáž. Obchod, potraviny, restaurace 200 m, autobusová zastávka 400 m, písečná pláž 600 m, kamenitá pláž, zátoka ke koupání 350 m. Kauce musí být zaplacena platební kartou, během 10 dnů je pak vrácena zákazníkovi.

    7-pokojový dům 260 m2 na 2 podlažích a stylové zařízení: obývací pokoj/jídelna, otevřený krb a TV přípojka, vstup na zahradu, na terasu, k bazénu. 1x malý pokoj, 1x lůžko (80 cm). Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička), jídelní stůl. Sprcha/WC. Topení v podlaze. V horním patře: 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (140 cm), sprcha/WC, vstup na zahradu, na balkon, k bazénu. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (140 cm), bidet, koupelna/sprcha/WC a TV, vstup na zahradu, na balkon, k bazénu. 1x pokoj, 2x vysunovací lůžko (4 os.). Pokoj se hrami, 1x místo ke spaní (1 x 90 cm), sprcha/WC, vstup na terasu. 1x pokoj, 1x vysunovací lůžko (2 os.). Terasa 36 m2. Terasa 82 m2. Zahrada 800 m2. Trávník. Zahradní nábytek. Nádherný výhled na moře, na hory, do údolí, na bazén, do zahrady a na krajinu. K dispozici: pračka. Garáž. Bazén s přetlakem, prosím dávejte pozor na děti. Z terasy daleký výhled na klášter Sant Pere de Rodes. Pro děti v zahradě chatka v koruně stromu. SAT-TV (Astra, Hot Bird).
Podrobné informace o tomto ubytování ve Španělsku naleznete zde ...
Úvodní stránku nabídky ubytování naleznete zde ...
Výběr z naší nabídky ubytování:
Apartmány u moře
ve Francii
Rezidence 'Les Vignes', mimo obec. Společné: bazén (150 m2 hloubka 55 - 180 cm, 15.05.-30.09.), dětské brouzdaliště. Obchod 300 m, obchodní centrum 5 km, restaurace 300 m, písečná pláž 2 km, tenis 1 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Elektrické topení.
Ubytování
v Rakousku
Rieding: Příjemný rekreační dům v 1000 m n.m. s krásným výhledem přes údolí Lavanttal dům 'Klade', ve čtvrti Rieding, 8 km od centra St. Stefan, klidná poloha, přímo u lesa. K dispozici pouze pro Vás: zahrada 600 m2 (oplocená), louka k odpočinku. Zahradní sezení, terasa (10 m2), zahradní nábytek. Parkovací místo. Potraviny 8 km, restaurace, autobusová zastávka 350 m, koupaliště 8 km, tenis 8 km, golfové hřiště 10 km.
Apartmány u moře
v Turecku
'Fewo Ayisigi 1', 2-pokojový byt 35 m2, zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x místo ke spaní a TV-satelit. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. Kuchyňský kout (4 plotýnky). Sprcha/WC. Balkon 4 m2. Výhled na moře a na hory. K dispozici: pračka.
Beymelek 3 km od Demre: Bytový dům 'AYISIGI', rok výstavby 2005, na kraji obce, slunná poloha, 50 m od moře, nutno přejít silnici, na hlavní ulici. Společné: pozemek, bazén (15 x 8 m, 01.06.-30.09.). Dětské brouzdaliště, venkovní sprcha. Ping-pong, dětské hřiště. Parkovací místo na pozemku. Potraviny, restaurace 10 m, autobusová zastávka 15 m, písečná pláž 3.5 km, oblázková pláž 50 m. Pozor prosím: zařízení je v noci střeženo. Majitel objektu bydlí na stejném pozemku. Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Apartmány
v Maďarsku
6-pokojový dům, útulné zařízení: obývací pokoj, TV-satelit, vstup na terasu. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. 1x pokoj, 2x lůžko. Otevřená kuchyně (3 plotýnky, trouba). Sprcha/WC. V horním patře: obývací pokoj, vstup na balkon. 1x pokoj, 2x lůžko, vstup na balkon. 1x pokoj, 2x lůžko. Sprcha/WC. Balkon. Terasa. Zahradní nábytek, lehátka.
Balatonkenese: Pěkný dům 2 podlažní, klidná, slunná poloha. K dispozici pouze pro Vás: zahrada (oplocená) s trávníkem, louka k odpočinku, bazén (3 x 5 m, hloubka 120 cm, 01.07.-02.09.). Ohniště. Parkovací místo na pozemku. Potraviny, restaurace 100 m.
  © 1996 - 2009, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 5.7.2009