Úvodní stránka ubytování | Zobrazit podrobné informace o tomto ubytování |
Ubytování ve Španělsku, Costa Blanca
Jávea/Xabia
UPOZORNĚNÍ: Je možné, že zobrazení na mapě není přesné.
Proto si prosím pozorně přečtěte informace v popisu objektu.
Ubytování ve Španělsku, Costa Blanca, Jávea/Xabia:
    Nová, pěkná rezidence 'La Senia', centrální poloha. Společné: zahrada (oplocená) s trávníkem, rostlinami, květinami a stromy, bazén s vnitřními schůdky (01.01.-31.12.), dětské brouzdaliště. V domě: výtah, ústřední topení. Supermarket 50 m, restaurace 200 m, písečná pláž 1.7 km, oblázková pláž 500 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.

    3-pokojový byt v přízemí, účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV, vstup k zahradnímu sezení. 1x pokoj, 2x lůžko, vstup na zahradu. 1x pokoj, 2x lůžko a sprcha/bidet/WC. Kuchyně (trouba, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna/WC. Zahradní nábytek. Výhled na bazén. K dispozici: pračka. Garáž.
Podrobné informace o tomto ubytování ve Španělsku naleznete zde ...
Úvodní stránku nabídky ubytování naleznete zde ...
Výběr z naší nabídky ubytování:
Dovolená u moře
ve Španělsku
2-pokojový byt v přízemí, zařízení: obývací pokoj, TV-satelit, vstup na terasu. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyně (trouba, mikrovlnka, mraznička). Koupelna/bidet/WC. E-topení. Malá zahrada 10 m2. Zahradní nábytek.
Rezidence 'La Isla'. Společné: zahrada s trávníkem, louka k odpočinku, bazén s vnitřními schůdky (01.01.-31.12.). V domě: výtah. Veřejné parkoviště. Obchod, supermarket, restaurace, bar 200 m, písečná pláž 600 m, tenis 200 m.
Dovolená
v Rakousku
8-pokojový dům 320 m2 na 3 podlažích, útulné zařízení: velký obývací pokoj, TV-satelit, rádio, DVD a kachlová kamna, vstup na balkon. Pokoj se hrami. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, gril), jídelní stůl. WC zvlášť. V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji 2x lůžko a sprcha/WC. 2x pokoj, v kazdem pokoji 2x lůžko a sprcha. WC zvlášť. Ve 2. patře: 2x zkosený pokoj, v kazdem pokoji 2x lůžko a umyvadlo. Kuchyně (4 plotýnky, trouba). Koupelna/WC. Velký balkon 40 m2. Velká terasa 40 m2. Zahradní sezení 50 m2. Zahradní nábytek, lehátka (6x). Pěkný výhled na hory a na krajinu. K dispozici: pračka, sušička (extra), sauna (extra). Místnost na hraní může být využita také jako dodatečný pokoj se 2-3 lůžky, cena podle přistýlky.
Mariapfarr: Útulný rodinný dům 'Julia', v centru obce, klidná, slunná poloha, ve slepé ulici, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: zahrada (oplocená), louka k odpočinku (oplocená). Zahradní sezení, gril, dětské hřiště. V domě: společenská místnost. Pokoj se hrami, lyžárna, ústřední topení. Parkovací místo u domu. Potraviny, restaurace 300 m, zastávka ski-busu 200 m, autobusová zastávka 400 m, nádraží 1 km, koupaliště 400 m, krytý bazén 5 km, tenis 500 m, jízdárna 1 km, vlek 1.5 km, lyžařské centrum 6 km, lyžařská škola 1.5 km, běžkařské stopy 200 m, kluziště 500 m, golfové hřiště 7 km. Nové centrum Wellnes 400 m. K dispozici: 4 kola pro dospělé a 4 kola dětská. Pro děti houpačka a pískoviště.
Ubytování u moře
ve Španělsku
1-pokojový byt 28 m2 ve 18. patře, velmi jednoduché zařízení: nika, 1x francouzské lůžko. Obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka, vstup na balkon. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha/WC. Balkon. Zahradní nábytek. Nádherný panoramatický výhled na moře. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes.
Velmi jednoduchý bytový dům 'Karina', 18 podlažní, ve čtvrti Muga, v centru obce Empuriabrava, 100 m od moře, přímo u pláže, nutno přejít silnici. V domě: výtah. Supermarket 300 m, restaurace 100 m, bar 50 m, sportovní přístav 2 km, písečná pláž 100 m, tenis 3 km, golfové hřiště 4 km, jízdárna 3 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Ubytování
v Rakousku
6-pokojový dům 130 m2 na 2 podlažích, úplně renovovaný v roce 2002, komfortní a vkusné zařízení: velký obývací pokoj, knihovna, TV-satelit, video a DVD. Velký obývací pokoj/jídelna 40 m2, otevřený krb, jídelní kout, rádio a CD. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka), jídelní stůl. Sprcha/WC. V horním patře: 1x zkosený pokoj s dvoulůžkem, 1x pohovka pro 2 osoby. 1x zkosený velký pokoj, 1x pohovka pro 2 osoby a 1x dvoulůžko. 1x pokoj, 2x lůžko. 1x pokoj, 1x lůžko. Koupelna/WC, WC zvlášť. Topení v podlaze. Zahradní nábytek, lehátka. Pěkný výhled na krajinu a na řeku. K dispozici: pračka, sauna, dětská postýlka. Garáž. Obytné prostory s pohodlnými čalouněnými soupravami. Vkusné, důkladné zařízení, krásné obrazy, nábytek a obsáhlá domácí knihovna. Koupelna  s volně stojící vanou a ohřevem ručníků. U sauny v přízemí je místo se sprchou/WC.
Ratten 3 km od St. Kathrein: Velký, útulný, komfortní rodinný dům 'Filzmoos', rok výstavby 1920, renovovaný v roce 2002, na kraji obce, samostatně stojící, klidná poloha, ve slepé ulici, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: pozemek, louka k odpočinku (oplocená). Zahradní nábytek. V domě: sauna. Ústřední topení, pračka. Parkovací místo u domu. Obchod 200 m, potraviny 300 m, restaurace, autobusová zastávka 250 m, koupaliště, krytý bazén 300 m, tenis 500 m, jízdárna 2 km, vlek 7 km, lyžařská škola 7 km, běžkařské stopy 7 km, kluziště 1 km. Absolutní klid u řeky v rekreační oblasti 'Roseggers Waldheimat'. Veškerá zařízení v obci jsou dosažitelná pěšky. Krásné turistické možnosti v přilehlých lesích, plných hub v blízkém okolí. Dům byl pečlivě renovován, je velice dobře vybavený s velkorysými prostorami. Vlastní pramen s vynikající pitnou vodou. K lyžařským oblastem Alp a Hauereck 10 minut, Stuhleck a Semmerimng 30 minut. Ideální pro dovolenou v přirodní krajině, mimo ruch a turismus.
  © 1996 - 2009, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 5.7.2009