Úvodní stránka ubytování | Zobrazit podrobné informace o tomto ubytování |
Ubytování ve Španělsku, Costa Blanca
Dénia
UPOZORNĚNÍ: Je možné, že zobrazení na mapě není přesné.
Proto si prosím pozorně přečtěte informace v popisu objektu.
Ubytování ve Španělsku, Costa Blanca, Dénia:
    Útulný řadový dům 'Urb. Mimosa I', 2 podlažní, ve čtvrti Playa Almadrava, 8.5 km od centra Dénia, 50 m od moře. Společné: pěkná, udržovaná zahrada zahrada s trávníkem, rostlinami, květinami a stromy, bazén (20 x 10 m, hloubka 230 - 80 cm, 01.01.-31.12.). Venkovní sprcha. Veřejné parkoviště. Supermarket 150 m, restaurace 500 m, autobusová zastávka 150 m, písečná pláž 1.5 km, kamenitá pláž 50 m, tenis 8 km, golfové hřiště 11 km.

    3-pokojový řadový dům 55 m2 na 2 podlažích a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna, otevřený krb, TV, rádio a CD, vstup na zahradu, na terasu, k bazénu. Otevřená kuchyně (trouba, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. V horním patře: 1x pokoj, 1x francouzské lůžko, vstup na balkon. 1x pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm, v délce 190 cm). Koupelna/WC. Terasa 15 m2 částéčně krytá. Zahradní nábytek. Výhled na bazén a do zahrady. K dispozici: pračka. Pozor prosím: TV jen esp.
Podrobné informace o tomto ubytování ve Španělsku naleznete zde ...
Úvodní stránku nabídky ubytování naleznete zde ...
Výběr z naší nabídky ubytování:
Ubytování u moře
v Itálii
Dům, mimo obec, 5 km od centra Avola, 10 m od moře, přímo u pláže. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 260 m2 (oplocený). Zahradní nábytek, gril. Parkovací místo u domu. Potraviny 5 km, restaurace 1.5 km, písečná pláž 10 m.
Ubytování
v Německu
3-pokojový byt 55 m2, v podkroví: zkosený obývací pokoj/jídelna, TV-satelit, plochá obrazovka a stereo přehrávač, vstup na balkon. 1x zkosený pokoj, 1x lůžko. 1x zkosený pokoj s dvoulůžkem. Kuchyňský kout (trouba). Sprcha/WC. Malý balkon 6 m2. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na jezero, na hory a na město. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN]). Vhodné pro alergiky. Přístup k bytu z 1. patra úzkými točitými schody.
Vlek u domu. Na přání snídaňový bufet ve 200 m vzdáleném 'Gasthaus Hirsch'. Volné kola a půjčovna sání závislá na použitelnosti. WLAN aktivní bod. Vícegenerační dům, na kraji obce, 500 m od centra, klidná, slunná poloha ve svahu. Společné: louka k odpočinku. Zahradní nábytek, gril. V domě: sauna. Ústřední topení. Donáška nápojů. Parkovací místo u domu. Obchod, potraviny, supermarket 500 m, restaurace 200 m, bar 1 km, kavárna 1.2 km, autobusová zastávka 1 km, nádraží 20 km, koupaliště 8 km, krytý bazén 18 km, zátoka ke koupání 800 m, tenis 600 m, jízdárna 2 km, sportovní centrum 800 m, visutá lanovka 18 km, lanová dráha 11 km, sedačková lanovka 8 km, kabinková lanovka 18 km, lyžařské sjezdovky 11 km, lyžařská škola 11 km, dětská mateřská školka 18 km, běžkařské stopy 1 km, kluziště 1 km, golfové hřiště 300 m.
Apartmány u moře
v Chorvatsku
2-pokojový byt 28 m2 ve 1. patře, pěkné zařízení: malý obývací pokoj/jídelna, TV-satelit. 1x pokoj, 1x lůžko a 1x dvoulůžko, vstup na balkon. Kuchyňský kout (2 plotýnky). Sprcha/WC. Zahradní nábytek. Částečný výhled na moře.
Nový, pěkný dům 'Dalmatino', v obci, slunná poloha, 100 m plaz, ve vedlejší ulici. Společné: pozemek 2'000 m2, zahrada s trávníkem a stromy. Gril. Parkovací místo u domu. Obchod 50 m, restaurace 200 m, oblázková pláž, kamenitá pláž 100 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Ubytování
v Německu
3-pokojový dům 68 m2 na 2 podlažích, v přízemí: obývací pokoj/jídelna, TV-satelit. Kuchyňský kout. Sprcha/WC. V horním patře: 2x zkosený pokoj, v kazdem pokoji 2x lůžko. E-topení. Terasa. Zahradní nábytek, odkládací místnost. K dispozici: telefon. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes. 2 volně umístitelné přistýlky (rekreační domy jsou vhodné pro 4-6 osob), vestavěná kuchyně částečně se sporákem.Dárek a přípitek na přivítanou, fríská čajová hodinka, jeden transport (po předchozí domluvě) pro příjezd a odjezd z a na nádraží Dorum, 1 hodina tenisu a jedna sauna na týdenní pobyt v ceně. Na přání je zdarma možné přichystat (1x na pobyt, po předchozí domluvě) ohřívač lahví, dětská vanička, dětská ohrádka, vozík, pojistky zásuvek, dětské WC-sedátko, buggy a nosič. Akce pro mladé rodiny: dětská postýlka a vysoká židlička jsou v ceně pronájmu (nutno předobjedbnat) při příjezdu již nachystáno v rekreačním domě.
Rekreační zařízení je ideální pro pobyt s dětmi. 'Cuxland Ferienpark', ve čtvrti Neufeld 6 km od centra Dorum, 800 m od moře. Společné: tenis (extra). V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, sauna (extra), solárium (extra). Pokoj se hrami, možnosti nákupu, butik, pračka, sušička (společné, extra). Parkovací místo. Nádraží 'Dorum' 6 km. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. Travnatá pláž (Severní moře) a otevřené koupaliště s umělými vlnami a slanou vodou 800 m. Uvnitř zařízení, které je přímo za hrázi, jsou hrázná zámečky, pasáže a hotel Cuxland s léčebným domem a pivnicí (k dispopzici), ktomu se nabízí projížďky v žebřiňáku nebo plavby na kutru (jednostěžní loď). Děti najdou hřiště a hernu, minigolf (1 x pro týden pobytu včetně) a zvonkovou dráhu, podle ročního období (vč.) bastlování a hrací kout, disko, jezdectví, opatrování malých dětí (2 x týdně, hodinově) a vycházky po mělčině. K zařízení patří tenisový park s krytými a venkovními kurty, kuželna a jízdárna. Rekreační domy jsou individuálně zařízeny, dle vkusu majitele. Nájezd Silvestr pouze 27. 12. 06..
  © 1996 - 2009, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 5.7.2009