Úvodní stránka ubytování | Zobrazit podrobné informace o tomto ubytování |
Ubytování ve Španělsku, Costa Blanca
Calpe/Calp
UPOZORNĚNÍ: Je možné, že zobrazení na mapě není přesné.
Proto si prosím pozorně přečtěte informace v popisu objektu.
Ubytování ve Španělsku, Costa Blanca, Calpe/Calp:
    Playa Arenal: Bytový dům 'La Caleta', 500 m od centra Calpe, přímo u pláže, ve slepé ulici. Supermarket 600 m, restaurace, bar 100 m, písečná pláž 20 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.

    3-pokojový byt ve 2. patře: obývací pokoj/jídelna, TV-satelit a klimatizace, vstup na terasu. 1x pokoj, 2x lůžko. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. Zahradní nábytek. Postranní výhled na moře. K dispozici: pračka. Parkování. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes.
Podrobné informace o tomto ubytování ve Španělsku naleznete zde ...
Úvodní stránku nabídky ubytování naleznete zde ...
Výběr z naší nabídky ubytování:
Ubytování u moře
v Itálii
Malá vila v soumkromém obytném sídlišti, panoramatická poloha s překrásným výhledem na moře a ostrov Travolara rodinný dům 'Villa Calvisi' 10 km od centra San Teodoro, 20 km od centra Olbia, klidná, slunná, vyvýšená poloha, 400 m od moře. K dispozici pouze pro Vás: zahrada 1'600 m2. Venkovní sprcha. Terasa, zahradní nábytek. (300 m přírodní cesta). Parkovací místo na pozemku. Obchod 2.5 km, obchodní centrum 20 km, restaurace 2.5 m, autobusová zastávka 2.5 km, písečná pláž 400 m. Pozor prosím: auto doporučeno. V suterénu je malé studio, které čas od času obývají majitelé.
Apartmány
v Rakousku
Maltaberg: 350 roků starý, pěkně zrenovovan selský dům, mimo obec, 4.5 km od centra, klidná, slunná poloha ve svahu. K dispozici pouze pro Vás: louka 500 m2, louka k odpočinku. Zahradní sezení, zahradní nábytek, dětské hřiště. Parkovací místo. Potraviny 4.5 km, restaurace 1.5 km. Dům v 1250 m n.m. nabízí krásný výhled do údolí a na Hohe Tauern. Více lyžařských oblastí v okolí (všechny cca do 30 min. autem): Innerkrems se 45 km sjezdovek, Spittal-Goldeck s 30km sjezdovek, Katschberg s 60 km.
Dovolená u moře
v Chorvatsku
2-pokojový byt 40 m2 ve 1. patře, moderní a vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby, TV-satelit a klimatizace, vstup na terasu. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mraznička). Sprcha/WC. Malá terasa krytá, jižní orientace. Zahradní nábytek. Postranní výhled na moře.
Okrug Gornji (Ciovo) 7 km od Trogir: Nový, pěkný dům 'Katarina', ve čtvrti Mavarstica, 1 km od centra Okrug Gornji, klidná, slunná poloha ve svahu, 100 m od moře. Společné: zahrada s rostlinami. Venkovní sprcha. Zahradní sezení, ohniště. Parkovací místo u domu. Obchod 50 m, restaurace, oblázková pláž 400 m, skalnatá pláž 100 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Dovolená
v Rakousku
3-pokojová chata 130 m2 na 2 podlažích, útulné zařízení: obývací pokoj/ložnice, 1x pohovka pro 2 osoby, TV-satelit, rádio a kamna na dřevo. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka), bar. Koupelna, WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s dvoulůžkem, 1 x 2 lůžka nad sebou, 1x dvoulůžko. 1x pokoj, 4x lůžko. E-topení. Lehátka. Pěkný panoramatický výhled na hory a do údolí. K dispozici: pračka, sauna. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes.
Kamp auf der Koralpe: Ve výšce 1250 m.n.m. stojí tat chata 'Bischofskreuzhütte', renovovaný, klidná, slunná poloha, u golfového hřiště. K dispozici pouze pro Vás: louka k odpočinku. Zahradní sezení, gril. V domě: sauna. Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo u domu. Potraviny 4 km, restaurace 4 km, krytý bazén 4 km, vlek 16 km. Turistické cesty od domu. Město nákupů Wolfsberg 15 km. Potraviny (mléko, chleba, máslo) možno zakoupit v 6 km vzdaleném selském statku majitele. Od května do listopadu slouží přilehlá stáj hovězímu dobytku (jedinečný zážitek pro děti).
  © 1996 - 2009, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 5.7.2009