Úvodní stránka ubytování |
Ubytování
Litujeme, ale požadovaný objekt nebyl nalezen.
Pravděpodobně byl tento apartmán již vyřazen z naší aktuální nabídky ubytování.
Zde si můžete vybrat jiný objekt z naší aktuální nabídky ubytování ...




Úvodní stránku nabídky ubytování naleznete zde ...
Výběr z naší nabídky ubytování:
Ubytování u moře
v Chorvatsku
2-pokojový byt 40 m2 ve 1. patře, moderní a vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby, TV-satelit a klimatizace. Vstup na terasu. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mraznička). Sprcha/WC. Malá terasa krytá, jižní orientace. Zahradní nábytek. Postranní výhled na moře.
Okrug Gornji (Ciovo), 7 km od Trogir: Pěkný vícegenerační dům. Ve čtvrti Mavarstica, 1 km od centra Okrug Gornji, klidná, slunná poloha ve svahu, 100 m od moře. Společné: zahrada s rostlinami. Venkovní sprcha. Zahradní sezení, ohniště. Parkovací místo u domu. Obchod 50 m, restaurace, oblázková pláž 400 m, skalnatá pláž 100 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Dovolená
v Německu
4-pokojový dům 76 m2 na 3 podlažích, v přízemí, účelné zařízení: jídelna, rádio a kachlová kamna. Otevřená kuchyně u vstupu (3 plotýnky, trouba). Plynové topení. V horním patře: 1x pokoj s dvoulůžkem. Vstup na balkon. 1x pokoj, 1x pohovka. Sprcha/WC. Plynové topení. Ve 2. patře: malý obývací pokoj/ložnice, 1x pohovka pro 2 osoby, TV-satelit a stereo přehrávač. Plynové topení. Zahradní nábytek, odkládací místnost. Kachlová kamna v jídelně slouží jako dodatečná, ale ne nutná možnost topení (topný materál možno uhradit na místě). Pokoj s pohovkou (přistýlka pro 1 dítě) v horním podaží slouží jako průchozí prostor do pokoje s dvoulůžkem. Sprcha/WC a obytná ložnice jsou ve věži. Velký balkon je zcela krytý, stará městská zed   slouží jako zadní stěna.Maximální obloha: 4 dospělí a 1 dítě do 14 let.
Historický dům 'Stadtturm', rok výstavby 1850. V centru obce Ostheim vor der Rhön, centrální poloha, ve vedlejší ulici. Parkovací místo u domu. Obchod, potraviny 300 m, supermarket 500 m, restaurace, autobusová zastávka 300 m, nádraží 'Mellrichstadt' 5 km, koupaliště 5 km, krytý bazén 300 m. Jízdárna 2 km, vlek 8 km, lyžařská škola 8 km, běžkařské stopy 8 km. V lázeňském parku se v létě konají koncerty, sezení a plochy k ležení, dětské hřiště a boccia-dráha 50 m. Jezero ke koupání 5 km. V památkově chráněném historickém jádru Ostheim leží rekreační dům přímo na středověkých městských hradbách. Zvláštností je v roce 2000 sanovaném domě městská věž ze 17. století, která je vnitřními schody spojená s domem. Samostatný odstavný prostor pro jízdní kola.
Dovolená u moře
ve Španělsku
Paseo Marítimo: Bytový dům. Slunná poloha, 50 m plaz, nutno přejít silnici. Společné: bazén (01.04.-30.09.). Venkovní sprcha. V domě: výtah. Potraviny 200 m, restaurace 100 m, autobusová zastávka 20 m, písečná pláž 50 m. Golfové hřiště 3 km.
Ubytování
v Maďarsku
4-pokojový byt 100 m2 ve 2. patře: velký obývací pokoj, 1x pohovka pro 2 osoby, kabelová TV, rádio a DVD. 1x pokoj, 1x lůžko a 1x dvoulůžko. 1x pokoj, 1x dvoulůžko. 1x malý pokoj, 1x lůžko. Kuchyně (myčka). Koupelna/WC, WC zvlášť. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (DSL/LAN). Renovovaný, klidný velice velkorysý byt.
Bytový dům z 19. století. Ve čtvrti Pest. Úklid na vyžádání. Parkovací místo (extra). Pozor prosím: baby-výbava na dotaz. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Blízko stanice metra 'Astoria' (červená linka) a 'Kalvin' (modrá linka). Dům v srdci startřé část města vedle Státního musea na pěšší zóně 'Vaci', ideální pro rodiny s dětmi, protože je na 'Square Karolyi' kde si mohou hrát děti. V blízkosti jsou i byty HU1000.115.1 (2 minuty) a HU1000.155.1 (5 minut). Hlídané parkoviště v okolí za cca Euro 20,-/den.
  © 1996 - 2012, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 9.2.2012