Úvodní stránka ubytování | Zobrazit podrobné informace o tomto ubytování |
Ubytování na Slovensku, Prešovský kraj
Ždiar
UPOZORNĚNÍ: Je možné, že zobrazení na mapě není přesné.
Proto si prosím pozorně přečtěte informace v popisu objektu.
Ubytování na Slovensku, Prešovský kraj, Ždiar:
    Zdiar: Velká, pěkná chata 2 podlažní, rok výstavby 1985, obklopen loukami, osada Blascanska Dolina s 16 domy, samostatně stojící, klidná, slunná poloha na kopci, 2 km od sjezdovek, v zeleni, jižní orientace. K dispozici pouze pro Vás: pozemek. Gril. V domě: sauna (extra). Lyžárna, pračka. 1.5 km dlouhý, neupravený, příkrý příjezd vede až k objektu (1 km přírodní cesta, v zimě nutné sněhové řetězy). Parkovací místo u domu, v zimě 100 m. Potraviny 1 km, restaurace 1.5 km, autobusová zastávka 800 m, nádraží 15 km, krytý bazén 3 km, lanová dráha 10 km, lyžařské sjezdovky 2 km, běžkařské stopy 2 km, golfové hřiště 10 km. Pozor prosím: auto doporučeno.

    6-pokojová chata 300 m2 na 2 podlažích, útulné zařízení: velký obývací pokoj, 3x pohovka, otevřený krb, TV-satelit a rádio. 1x velký pokoj, 1x dvoulůžko. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička), jídelní stůl. Koupelna/WC. V horním patře: 3x pokoj, v kazdem pokoji, 1x dvoulůžko a sprcha/WC. 1x pokoj, 2x lůžko a koupelna/WC. Velký balkon. Gril. Výhled na hory a do údolí. K dispozici: pračka, sauna (extra). Parkování u domu, v zimě 100 m. Jeden dvoulůžkový pokoj je průchozí do dalšího pokoje.
Podrobné informace o tomto ubytování na Slovensku naleznete zde ...
Úvodní stránku nabídky ubytování naleznete zde ...
Výběr z naší nabídky ubytování:
Apartmány u moře
v Chorvatsku
2-pokojový byt 35 m2 ve 2. patře, pěkné a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby, TV-satelit a klimatizace, vstup na terasu. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyňský kout (2 plotýnky). Koupelna/WC. E-topení. Terasa 6 m2, krytá. Zahradní nábytek.
Nový bytový dům 'Apartments Vrboska ZG 1', 200 m od centra, vyvýšená poloha, 200 m od moře. Společné: terasa (40 m2), zahradní nábytek, gril. V domě: recepce. Úklid na vyžádání (extra). Parkovací místo u domu na pozemku. Obchod 200 m, restaurace 150 m, písečná pláž 1.5 km, skalnatá pláž 350 m. Minibus k písčité pláži zdarma. Více-bytový dům je vedle více-bytového domu 'Vrboska ZG 2'.
Ubytování
v Rakousku
Útulná chata 'Wimmlerhütte', mimo obec, 10 km od centra Predlitz, samostatně stojící, slunná poloha. K dispozici pouze pro Vás: zahrada (oplocená), louka k odpočinku. Zahradní sezení, zahradní nábytek. Parkovací místo. Potraviny 10 km, restaurace 10 km. Chalupa se nachází ve výšce 1750 m n.m. v oblasti 'Almengebiet', která má ideální předpoklady pro dovolenou bez hluku. Vhodné pro hosty, hledající klid a zotavení, kteří rádi chodí na procházky, ale také si chtějí užít komfort ůtulného a příjemného domu. Příroda, les, louky, hory, jen pár domků, farma s možností nákupu domácího mléka nebo másla. Chata je dosažitelná po bezpečné horské silnici, částečně asfaltované, částečně přírodní polní cestě. Teplá voda, světlo na plyn a solární energie (12-voltové zásuvky). Domácí zvířata jen na dotaz !
Ubytování u moře
v USA
3-pokojový byt 80 m2, pěkné a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby a kabelová TV, vstup na terasu. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (180 cm), sprcha/WC. 1x pokoj, 2x lůžko. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Koupelna/WC. Klimatizace. Výhled na moře. K dispozici: pračka, sušička, telefon. Vana s perličkovou lázní (whirlpool) v pokoji s vlastní koupelnou.
Poloha přímo u Atlantiku, na pozemku velkém 24 ha, chráněném manglovníkovým lesem. Komplex se 6 budovami a celkem 140 byty se nachází na udržovaném pozemku s palmami a tropickými rostlinami velká, moderní, pěkná rekreační osada 'Ocean Pointe Suites at Key Largo', ve čtvrti Tavernier, 7 km od centra Key Largo, klidná, slunná poloha, přímo u moře. Společné: bazén vyhřívaný (01.01.-31.12.) c vnitřními schůdky. Soukromá pláž. Tenis, gril, dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, whirlpool. Výtah. Parkovací místo. Pozor prosím: auto doporučeno. Baby-výbava (extra). Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Pobřežní promenáda. Přístav jachet. Velký bazén (olympijské rozměry). Plážový volejbal. Místo pro picknick. Zdarma: malý snídaňnový bufet, ranní servis v kavárně vis-a-vis. Zajímavá mišta v blízkosti: John Pennekamp podvodní národní park, divadlo 'Sea Marine Park', Divadlo 'Rain Barrel Artists Colony'. Rybolov, jízdy na člunu, potápění s přistroji či jen 'tak' se šnorchlem, surfování, lyžování. Restaurace, obchody dosažítelné v několika minutách.
Dovolená
v Rakousku
Pettneu am Arlberg 6 km od St.Anton: Útulný, jednoduchý dvougenerační dům 'Haus Schöller', na kraji obce, 400 m od centra, klidná, slunná poloha. Společné: zahrada (oplocená). Dětské brouzdaliště. V domě: ústřední topení. Týdenní výměna prádla. Donáška pečiva. Parkovací místo u domu. Potraviny 800 m, restaurace 300 m, autobusová zastávka 400 m, krytý bazén 1.5 km, vlek 500 m, lyžařská škola 600 m. Pozor prosím: auto doporučeno. Skibus zdarma. Baby-výbava (v ceně).
  © 1996 - 2009, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 5.7.2009