Úvodní stránka ubytování |
Ubytování
Litujeme, ale požadovaný objekt nebyl nalezen.
Pravděpodobně byl tento apartmán již vyřazen z naší aktuální nabídky ubytování.
Zde si můžete vybrat jiný objekt z naší aktuální nabídky ubytování ...




Úvodní stránku nabídky ubytování naleznete zde ...
Výběr z naší nabídky ubytování:
Apartmány u moře
v USA
Miami Beach North: Velmi luxusní rezidence, rok výstavby 2002. V centru obce Sunny Isles Beach, přímo u pláže. Společné: bazén vyhřívaný. V domě: recepce, restaurace, bar, společenská místnost, sauna, fitness, masáže (extra), solárium, whirlpool, butik, výtah. Úklid úklid bytu. Parkovací místo (extra). Supermarket 300 m, obchodní centrum 200 m, restaurace 100 m, bar 300 m, autobusová zastávka 200 m. Golfové hřiště 3 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Obchodní centrum s přístupem na internet, možnost faxování, zasílání mailů a telefonování (extra). V domě: restaurace. Lázně s masážemi švédskými, shiatsu, reflexními. Aromaterapie. Bylinkové zábaly, masky (extra).
Dovolená
v Rakousku
Toldern 2 km od Schmirn: Komfortní bytový dům 'Olpererblick'. Klidná, slunná poloha, 14 km od sjezdovek. V domě: restaurace. Parkovací místo. Potraviny 2 km, koupaliště 14 km. Kabinková lanovka 14 km, zastávka ski-busu, běžkařské stopy 100 m. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Bergeralm 14 km, Skigebiete Stubaital. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Nově postavený dům ve výšce 1.500 m n.m. s krásným výhledem na okolní hory. Mimoto je přímo v domě restaurace v tiroslkém stylu s vynikající domácí kuchyní (možnost podávání snídaní a polopenze na požádání). Dům leží uprostřed oblíbeně lyžařské oblasti, která je pro svoji vysokou polohu v provozu až do konce dubna.
Apartmány u moře
v Chorvatsku
2-pokojový byt 25 m2, v přízemí: 1x otevřený pokoj s dvoulůžkem. Malý obývací pokoj/jídelna, TV-satelit a klimatizace. Vstup na terasu. Kuchyňský kout (2 plotýnky). Sprcha/WC. Terasa. Zahradní nábytek. Nádherný panoramatický výhled na moře a na krajinu.
Pěkný, útulný dům s terasami. Ve čtvrti Medvinjak, mimo obec, 1.2 km od centra Korcula, klidná poloha ve svahu, 40 m od moře. Společné: zahrada s květinami. Terasa, zahradní nábytek, gril. V domě: ústřední topení. Parkovací místo u domu na pozemku. Obchod 300 m, restaurace 500 m, oblázková pláž, skalnatá pláž 40 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Dovolená
v České republice
1-pokojový bungalov 30 m2, účelné a pěkné zařízení: obývací pokoj/ložnice, 2 x 2 lůžka nad sebou, WC zvlášť, sprcha a TV-satelit. Vstup na terasu, jižní orientace a západní orientace. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka). E-topení. Terasa 15 m2. Zahradní nábytek, gril. Pěkný výhled na krajinu. Parkování u domu. Dětská postýlka jen na vyžádání předem.
Svojanov u Mor.Třebové 12 km od Moravské Třebové: Velmi pěkné rekreační středisko, ideální pro pobyt s dětmi. Mimo obec, klidná, slunná poloha, 50 m od lesa, v zeleni. Společné: pozemek 2 ha, louka, bazén (12 x 5 m, hloubka 130 cm, 01.06.-01.10.). Venkovní sprcha. Dětské hřiště. K dispozici pouze pro Vás: pozemek s trávníkem 100 m2. Zahradní sezení, terasa (10 m2), zahradní nábytek, gril. V domě: snídaňová místnost. Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo u domu. Obchod 12 km, potraviny 1 km, restaurace, autobusová zastávka 200 m, nádraží 'Moravská Třebová' 14 km, koupaliště 50 m, krytý bazén 30 km. Golfové hřiště 45 km, tenis 12 km, lyžařské centrum 40 km, běžkařské stopy 30 m. Rekreační středisko se nachází v krásné přírodě, 30 km západně od CHKO Litovelské Pomoraví. Houbařská oblast. Extra: vyhlídkové lety, jízda na koni, rybaření (vše nutno objednat předem), masáže, dřevo do krbu. K zapůjčení (extra): jízdní kola, badminton, stolní tenis, soft tenis.
  © 1996 - 2012, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 10.2.2012