Úvodní stránka ubytování | Zobrazit podrobné informace o tomto ubytování |
Ubytování v Rakousku, Salcbursko
Flachau, Altenmarkt, Radstadt
UPOZORNĚNÍ: Je možné, že zobrazení na mapě není přesné.
Proto si prosím pozorně přečtěte informace v popisu objektu.
Ubytování v Rakousku, Salcbursko, Flachau, Altenmarkt, Radstadt:
    Altenmarkt: Nechte se hýčkat pěkná, útulná, komfortní chalupa 'Altenmarktblick', rok výstavby 2002. Na kraji obce, klidná, slunná, vyvýšená poloha, přímo u lesa, ve vedlejší ulici, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 550 m2 (oplocený), zahrada s trávníkem a rostlinami, louka k odpočinku. Venkovní sprcha. Ping-pong, terasa, zahradní nábytek, gril. V domě: sauna, lyžárna, ústřední topení, pračka, sušička, místnost na sušení. Úklid 1x týdně (extra). Parkovací místo (kryté) u domu in 20 m. Potraviny 1 km, restaurace 200 m, nádraží 1.5 km, koupaliště 3 km. Golfové hřiště 3 km, tenis 1 km, jízdárna 500 m, visutá lanovka 7 km, vlek 500 m, zastávka ski-busu 300 m, lyžařská škola 500 m, běžkařské stopy 100 m. Pozor prosím: skibus zdarma. Sušárna lyžařských bot. Infračervená sauna. S cílem udržet vysoký standard domu je možnost úklidu, u pobytu delších jak 7 dní (za příplatek 60.00 EUR, zaplatit na místě).

    6-pokojový dům 180 m2 na 2 podlažích, komfortní a osobité zařízení: otevřený obývací pokoj s panoramatickým oknem, TV-satelit, CD a stereo přehrávač. Vstup na terasu. Jídelna, otevřený krb. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). WC zvlášť. Ve spodním patře: 1x pokoj s dvoulůžkem, sprcha/WC. V horním patře: 1x zkosený pokoj s dvoulůžkem, sprcha/WC a TV-satelit. Vstup na balkon. 2x pokoj s dvoulůžkem. Vstup na balkon. Koupelna/sprcha/WC. Malý balkon 5 m2, velký balkon 8 m2, terasa 20 m2, zahrada 200 m2. Zahradní nábytek, gril, lehátka (4x). Velmi pěkný panoramatický výhled na hory a na město. K dispozici: pračka, sušička, sauna, dětská postýlka do 3 let. Internet (Analog/ISDN).
Podrobné informace o tomto ubytování v Rakousku naleznete zde ...
Úvodní stránku nabídky ubytování naleznete zde ...
Výběr z naší nabídky ubytování:
Ubytování u moře
v Portugalsku
1-pokojový byt 40 m2: jídelna, 2x lůžko a TV-satelit. Otevřená kuchyně (2 plotýnky). Koupelna/bidet/WC. Topení, klimatizace. Terasa. Zahradní nábytek. K dispozici: telefon, sejf (extra). Malá lednička v kuchyni.
,1,4 km od známé pláže v Algarven 'Praia de Carvoeiro'. V rekreačním komplexu je herna, místnost se SAT-TV, bar a restauracea s výhledem na moře v Carvoeiro (kyvadlový bus zdarma). Organizování výletů, vstupů do Aquaparků. Pronájem aut. Golfová hřiště s 18 a 9 jamkami, 'Vale da Pinta' a 'Quinta do Gramacho', 2 km. Soukromý minibus (zdarma) do Carvoeiro a zpět (5 x denně). Klimatizace ve společenských prostorách. Prádelna (extra). Na přání pokojový servis pro snídaně (extra). V zařízení je celkem 75 bytů. Dům s hotelovými službami 3-podlažní, rok výstavby 1975, renovovaný v roce 1990. 67 byty v rezidenci. 1.2 km od centra Praia do Carvoeiro, 12 km od centra Portimao, 22 km od centra Albufeira, 1.2 km plaz. Společné: zahrada 1'000 m2 s trávníkem, bazén (01.01.-31.12.). Dětské brouzdaliště. Tenis, zahradní nábytek, dětské hřiště. V domě: recepce, bar, přístup na internet, výtah, klimatizace. Výměna povlečení denně. Úklid úklid bytu na vyžádání. Parkovací místo. Autobusová zastávka 500 m. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Apartmány
v Irsku
Cootehill 22 km od Cavan: Pěkné rekreační středisko 'Alder Cottages', obklopen loukami. Na kraji obce, 3 km od centra Cootehill. Společné: pozemek, prírodní zahrada. Gril. V rekreačním zařízení: biliár, pračka, sušička (společné, extra). Parkovací místo u domu. Obchod 3 km, potraviny 3 km, restaurace 3 km, bar 3 km. Golfové hřiště 4 km, tenis 3 km, jízdárna 2 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Nový hotel s restaurací, 1 km. Na pozemku je malý soukromý rybník s povolením k lovení. Ideální pro odpočinkovou dovolenou, vášnivé rybáře a turistiku. Upozornění: když si objednáte přistýlku, na místě ji zaplatíte i když ji nebudete potřebovat.
Apartmány u moře
v Chorvatsku
Bytový dům. Mimo obec, 1 km od centra, klidná, slunná, vyvýšená poloha, 500 m od moře. Společné: pozemek 1'600 m2, zahrada s rostlinami a stromy, prírodní zahrada, bazén hranatý (15 x 6 m, hloubka 125 - 135 cm, 29.04.-07.10.) s vnitřními schůdky. Venkovní sprcha. Zahradní sezení, gril. V domě: pračka (společné, extra). Parkovací místo u domu. Obchod 500 m, restaurace 1 km, oblázková pláž, kamenitá pláž 500 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Ubytování
v Polsku
Pěkná chata. V obci, klidná, slunná poloha ve svahu, 500 m od lesa, 15 km od jezera, 500 m od sjezdovek, 1 km od potoka. Společné: pozemek 1'200 m2 (oplocený). Zahradní nábytek, gril, dětské hřiště. V domě: ústřední topení. Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo u domu na pozemku. Obchod 1 km, potraviny 1 km, supermarket 20 km, restaurace 1 km, bar 3 km, půjčovna jízdních kol 2 km, autobusová zastávka 800 m, krytý bazén 3 km, termální bazén 6 km, jezero ke koupání 15 km. Tenis 5 km, jízdárna 3 km, od domu vedou turistické / vycházkové trasy, vlek, sedačková lanovka, lyžařské sjezdovky, půjčovna lyží, lyžařská škola, dětská lyžařská škola 500 m, sáňkařská dráha 20 km, kluziště 5 km. Atrakce v blízkosti: Muzeum Regionalne 1 km. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Jurgow 3 km, Bialka Tatrzanska 5 km, Bukowina Tatrzanska 5 km. Známá jezera v okolí: Jezioro Czorsztynskie 15 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Majitel objektu bydlí ve stejném domě. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
  © 1996 - 2012, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 6.2.2012