Úvodní stránka ubytování | Zobrazit podrobné informace o tomto ubytování |
Ubytování v Rakousku, Horní Rakousko
Geinberg
UPOZORNĚNÍ: Je možné, že zobrazení na mapě není přesné.
Proto si prosím pozorně přečtěte informace v popisu objektu.
Ubytování v Rakousku, Horní Rakousko, Geinberg:
    Pouze 10 minut pěšky ke známým lázním Geinberg moderní, útulný rekreační dům, mimo obec, samostatně stojící, klidná, slunná poloha, ve vedlejší ulici, v zeleni. Společné: pozemek 4'500 m2, zahrada, ovocná zahrada. Gril, ohniště, dětské hřiště. V domě: ústřední topení, pračka (společné). Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo. Potraviny 1.2 km, restaurace, autobusová zastávka 900 m, nádraží 1.3 km, koupaliště, krytý bazén, termální bazén 900 m, zátoka ke koupání 10 km, tenis 900 m, jízdárna 1 km, sportovní centrum 900 m, kluziště 1 km, golfové hřiště 20 km. Ze sousedního statku možno zakoupit mléko a vejce. Malá bylinková zahrádka a dětské hračky společně k dispozici. Tento dům je postaven na ekologických zásadách, převážně ze dřeva a starý stav stavby asanován. Zde vás očekává klidná odloučená poloha přestože je v blízkosti kvalitní infrastruktura.

    3-pokojová polovina dvojdomku 100 m2, částéčně renovovaná, útulné zařízení: obývací pokoj/ložnice, 1x vysunovací lůžko (2 os.), TV-satelit a stereo přehrávač, vstup na terasu. 1x pokoj, 2x lůžko. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka), jídelní kout. Sprcha, WC zvlášť. Topení dřevem, solární vytápění. V horním patře: 1x velký pokoj 50 m2, 2x pohovka. Terasa, jižní orientace. Zahradní nábytek, lehátka. Pěkný výhled na krajinu. Pozor prosím: nekuřácký byt. Zde obýváte zcela zasanovaný cihlový dům ze 20. let s velkou zahradou. Velký seminární a tvůrčí prostor v horním podlaží domu má k dispozici dvě pohovky pro dva. Dům s maximální oblohou 6 osob. Prosím udejte při objednávce přesný počet osob. 1 kryté stání pro auto.
Podrobné informace o tomto ubytování v Rakousku naleznete zde ...
Úvodní stránku nabídky ubytování naleznete zde ...
Výběr z naší nabídky ubytování:
Ubytování u moře
ve Španělsku
2-pokojový byt v přízemí, zařízení: obývací pokoj, TV-satelit, vstup na terasu. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyně (trouba, mikrovlnka, mraznička). Koupelna/bidet/WC. E-topení. Malá zahrada 10 m2. Zahradní nábytek.
Rezidence 'La Isla'. Společné: zahrada s trávníkem, louka k odpočinku, bazén s vnitřními schůdky (01.01.-31.12.). V domě: výtah. Veřejné parkoviště. Obchod, supermarket, restaurace, bar 200 m, písečná pláž 600 m, tenis 200 m.
Apartmány
v Irsku
3-pokojový dům 80 m2 na 2 podlažích, renovovaný v roce 2001, komfortní a útulné zařízení: 1x pokoj s dvoulůžkem, 2x lůžko. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, gril), jídelní stůl. Sprcha/WC. Topení na naftu. V horním patře: obývací pokoj, TV. 1x pokoj s dvoulůžkem, 1x francouzské lůžko a sprcha/WC.
Clonbur: Kouzelná chata v krásné poloze s výhledem do údolí, jezera a a v dálce na horu Mount Gable starý, moderní, útulný, velmi komfortní venkovský dům 'Coolin Cottage', 2 podlažní, rok výstavby 1880, nad Clonbur Village, mimo obec, klidná, slunná, vyvýšená poloha, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: pozemek (oplocený). V domě: pračka. Parkovací místo u domu. Potraviny 5.2 km, restaurace 5.2 km, bar 5.2 km, kavárna 5.2 km, autobusová zastávka 5.2 km, písečná pláž 32 km, koupaliště 48 km, zátoka ke koupání 3.2 km, tenis 5.2 km, jízdárna 8 km, golfové hřiště 8 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Ideální výchozí bod do Connemara, nebo pro odpočinkovou dovolenou, pičemž nejsou bary a restaurace až tak příliš daleko.
Dovolená u moře
v USA
3-pokojový byt: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby a kabelová TV. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (200 cm), koupelna/WC. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. Klimatizace. K dispozici: sejf. Omezená možnost vaření: lednička, mikrovlnka, kávovar (bez plotýnek). Jednotlivé byty s koupelnou/WC, ojedinělé s balkonem a výhledem na moře.
Miami Beach North: Tato rekreační rezidence je v prestižní oblasti Sunny Isles, v Northern Miami Beach, méně než půlhodina autem od známé South Beach a Fort Lauderdale velká, moderní rezidence, přímo u pláže. Společné: bazén vyhřívaný (01.01.-31.12.) c vnitřními schůdky. Dětské brouzdaliště. V domě: recepce, restaurace, bar, společenská místnost, fitness. Výtah. Parkovací místo (extra), veřejné parkoviště 75 m. Potraviny 1 km, supermarket 1 km, restaurace 2 km, golfové hřiště 3 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Program aktivit: jacuzzi, soukromé místo k rybolovu, 2 noční kluby/bary. Lázeňská taxa: USD 10,-/den, k zaplacení na místě.,Pozor: stavební práce (téměř hotové) vedle rezidence.,Cestovat a šetřit: od 04. 09. 2007 do 04. 10. 2007 - 10 % sleva na objekt U3415/100M a 6 % na objekt U3415/105M. Sleva pro krátkodobé pobyty.
Dovolená
v Polsku
Třígenerační dům 2 podlažní, v obci, 5 km od centra, klidná, slunná, vyvýšená poloha. Společné: malá zahrada 150 m2 (oplocená). V domě: sauna (extra), whirlpool (extra). Lyžárna, ústřední topení, pračka (společné). Parkovací místo na pozemku. Potraviny 50 m, autobusová zastávka 200 m, nádraží 5 km, koupaliště 3 km, krytý bazén 3.5 km, vlek 1.5 km, lyžařské sjezdovky 1.5 km, lyžařská škola 1.5 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Pozor: Jacuzzi se nachází venku a můž být využíváno pouze od dubna do října.
  © 1996 - 2009, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 5.7.2009