Úvodní stránka ubytování | Zobrazit podrobné informace o tomto ubytování |
Ubytování v Rakousku, Horní Rakousko
Altmünster/Traunsee
UPOZORNĚNÍ: Je možné, že zobrazení na mapě není přesné.
Proto si prosím pozorně přečtěte informace v popisu objektu.
Ubytování v Rakousku, Horní Rakousko, Altmünster/Traunsee:
    Na kopcích, vysko nad jezerem Traunsee pěkný, útulný rekreační dům, renovovaný v roce 2003, 5 km od centra Altmünster, klidná, slunná poloha na kopci, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: zahrada 1'000 m2 (oplocená), louka k odpočinku, bazén (10 x 5 m, hloubka 200 cm, 15.05.-30.09.). Dětské brouzdaliště. Zahradní nábytek, gril. V domě: bar, sauna. Biliár, ústřední topení, pračka. Příjezd vede až k objektu (v zimě nutné sněhové řetězy). Parkovací místo u domu. Supermarket 5 km, restaurace 900 m, autobusová zastávka 2 km, koupaliště 5 km, krytý bazén 9 km, tenis 5 km, vlek 7 km, sáňkařská dráha 5 km, golfové hřiště 10 km. V zahradě je přírodní rybník ke koupání (10 x 5 m, hloubka 100 - 200 cm - zákaz psů) s rekreační loukou v severí části pozemku, k jihu také rekreační louka. Příplatek ze kulečník: Euro 1,-/3 hry. Dům je vhodný pro společnou dovolenou 2 - 3 rpdin (každá rodina má své vnější prostředí). V zimě: sáňkování na okolních loukách, nebo blizkoležící lyžyřské oblasti (3 vleky v 7 km). Prosím respektujte přírodní chráněnou zónu, na které stojí tento dům.

    9-pokojový dům 250 m2 na 3 podlažích, vkusné a útulné zařízení: vstup. Otevřený pokoj se hrami. Velký obývací pokoj, krbová kamna, TV-satelit, video, CD, stereo přehrávač a DVD, vstup na balkon. Jídelna, jídelní stůl a kachlová kamna. 1x velký pokoj s dvoulůžkem, vstup na balkon, jižní orientace. 1x pokoj, 1x lůžko. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna/sprcha, WC zvlášť. Topení v podlaze. Ve spodním patře (přikré schodiště): vstup, bar. 1x pokoj, 2x lůžko. 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj s dvoulůžkem, vstup na zahradu, jižní orientace. Sprcha, WC zvlášť. V podkroví: 1x zkosený velký pokoj, 3x lůžko a 1x francouzské lůžko. Zkosený, otevřený pokoj, TV-satelit. Velký balkon, jižní orientace. Zahradní nábytek, gril, lehátka, odkládací místnost. Pěkný panoramatický výhled na hory a na krajinu. K dispozici: pračka, sauna, dětská postýlka. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes. 1 dětská vysoká židlička k dispozici. Suterén je v úrovni přízemí k jižní zahradě. Hlavní patro je přízemní k severní zahradě s rybníkem ke koupání. Knihovna s knihami a filmy. Pokoj s dvoulůžkem v suterénu (výstup do zahrady) je pokojem průchozím. Prostor se 2 umyvadly a 2 sprchami s masážními tryskami v suterénu.
Podrobné informace o tomto ubytování v Rakousku naleznete zde ...
Úvodní stránku nabídky ubytování naleznete zde ...
Výběr z naší nabídky ubytování:
Apartmány u moře
v Chorvatsku
Bytový dům 'Ljubica', ve čtvrti Punta, 500 m od centra, klidná, slunná poloha, 300 m od moře, 300 m plaz. Parkovací místo u domu. Potraviny 100 m, restaurace 200 m, oblázková pláž 300 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Ubytování
v Rakousku
Ramsau: Vícegenerační dům 'Kampblick', 3 km od centra Ramsau, 8 km od centra Schladming, slunná poloha. Společné: zahrada. V domě: lyžárna, ústřední topení. Parkovací místo. Potraviny 2 km, restaurace 1 km, zastávka ski-busu 50 m, koupaliště 2 km, krytý bazén 2 km, zátoka ke koupání 2 km, sportovní centrum 2 km, kabinková lanovka 8 km, lyžařské centrum 8 km, běžkařské stopy 100 m.
Dovolená u moře
v USA
3-pokojový byt 80 m2, pěkné a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby a kabelová TV, vstup na terasu. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (180 cm), sprcha/WC. 1x pokoj, 2x lůžko. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Koupelna/WC. Klimatizace. Výhled na moře. K dispozici: pračka, sušička, telefon. Vana s perličkovou lázní (whirlpool) v pokoji s vlastní koupelnou.
Poloha přímo u Atlantiku, na pozemku velkém 24 ha, chráněném manglovníkovým lesem. Komplex se 6 budovami a celkem 140 byty se nachází na udržovaném pozemku s palmami a tropickými rostlinami velká, moderní, pěkná rekreační osada 'Ocean Pointe Suites at Key Largo', ve čtvrti Tavernier, 7 km od centra Key Largo, klidná, slunná poloha, přímo u moře. Společné: bazén vyhřívaný (01.01.-31.12.) c vnitřními schůdky. Soukromá pláž. Tenis, gril, dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, whirlpool. Výtah. Parkovací místo. Pozor prosím: auto doporučeno. Baby-výbava (extra). Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Pobřežní promenáda. Přístav jachet. Velký bazén (olympijské rozměry). Plážový volejbal. Místo pro picknick. Zdarma: malý snídaňnový bufet, ranní servis v kavárně vis-a-vis. Zajímavá mišta v blízkosti: John Pennekamp podvodní národní park, divadlo 'Sea Marine Park', Divadlo 'Rain Barrel Artists Colony'. Rybolov, jízdy na člunu, potápění s přistroji či jen 'tak' se šnorchlem, surfování, lyžování. Restaurace, obchody dosažítelné v několika minutách.
Ubytování
v Polsku
2-pokojový byt 27 m2, v přízemí, velmi jednoduché a zařízení: 1x pokoj, 1x vysunovací lůžko a TV, vstup na balkon. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. Kuchyňský kout (2 plotýnky). Sprcha/WC.
Dům, mimo obec, klidná, slunná poloha, 20 m od lesa, ve vedlejší ulici, v zeleni. V domě: lyžárna, ústřední topení. (v zimě nutné sněhové řetězy). Parkovací místo u domu. Potraviny 100 m, supermarket 500 m, obchodní centrum 1.5 km, autobusová zastávka 400 m, nádraží 1.3 km, krytý bazén 300 m, tenis 400 m, jízdárna 300 m, vlek 500 m, sedačková lanovka 1.8 km, lyžařské sjezdovky 1.8 km, lyžařská škola 1.8 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Pozor: v zimě při nepříznivém počasí (mnoho sněhu) je problém s příjezdem k domu.
  © 1996 - 2009, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 5.7.2009