Průvodce po Alpách
Dnes je 17. 10. 2017    
ALPY.NET PRŮVODCE POČASÍ LYŽOVÁNÍ UBYTOVÁNÍ UŽITEČNÉ INFORMACE DISKUZNÍ FÓRUM
PR články
Poslední vložené | Náhodný článek | Seznam všech článků | Pravidla a návody | Vložit nový PR článek | 
 !  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Rakousko - turistika a zábava v Zillertalu

Rakousko - údolí Zillertal v Tyrolsku je rájem pro pěší turisty. Od ústí řeky Ziller do řeky Inn se táhne údolí přibližně v délce 30 kilometrů až k Mayrhofenu, kde se pak větví do čtyř bočních údolí: Zillergrund, Zemmgrund, Stillupgrund a Tuxertal.
Zillertal
Zillertal
   Turistika má v Zillertalu tradici. Již v 19. století prozkoumali tuto oblast ti nejodvážnější alpinisté. V okolí Finkenbergu a Tuxu na vás čeká celkem 350 km značených turistických stezek. Opravdovým zážitkem je túra na ledovec Hintertuxer Gletscher, která vede až do nadmořské výšky 3 000m.
V Zillertalu je velké množství nejrůznějších atrakcí.

Arena Skyliner - nic pro slabé nervy!
Arena Skyliner
Arena Skyliner
  Arena Skyliner, nové létající zařízení a zároveň další zdokonalení Flying Foxu, umožní všem hostům Areny od zimní sezóny 2010/11 ještě více zábavy, akčnosti a nesrovnatelný pohled z ptačí perspektivy! Arena Skyliner vede po 4 trasách o délce až 738 m a sviští nad oblastí Gerlosstein maximální rychlostí jízdy 50 km/h.

ARENA COASTER - NOVÁ sáňkařská zábava v Zillertalu
ARENA COASTER
ARENA COASTER
  NOVÁ sáňkařská zábava v Zillertalu nadchne nejen děti: na první horské dráze v Zillertalu vás očekává zábava, akčnost a rychlost. Trať o délce 1.450 m začíná přímo u údolní stanice Zillertal Areny v Zellu a slibuje stát se díky mnoha vlnám, strmým zatáčkám a skokům letní a zimní atrakcí. Kruhové křižovatky o 360° a o 540° stupních se postarají o dodatečné zvýšení hladiny adrenalinu.
Děti od 10 let mohou jezdit samy!
Děti od 4 let smí jezdit v doprovodu starší osoby (nad 16 let)!

Pro pobyt v Zillertalu doporučujeme zakoupit kartu Zillertal Activcard.
Zillertal Activcard platí od června do poloviny října po dobu 6, 9 nebo 12 po sobě následujících dnů.
Zillertal Activcard vám přináší následující výhody:
- každý den 1 jízda nahoru a jízda do údolí některou z 12ti vybraných zillertalských lanovkek
- každý den návštěva 1 zillertalského koupaliště
- bezplatné používání většiny regionálních veřejných dopravních prostředků
- vstup do hvězdárny (+ planetárium) Königsleiten

   Kromě toho můžete s kartou Zillertal Activcard profitovat v mnoha rekreačních zařízeních a výletních cílech ze zvýhodněných cen, např. v zážitkové salaši, v jeskyni Spannagelhöhle, v expozici zlatého dolu, v Action klubu Zillertal a při mnoha dalších atrakcích pro strávení volného času.

Srdečně Vás zveme k návštěvě Zillertalu.
Tento PR-článek byl vytvořen 10.12.2011 a publikován byl 10.12.2011
Provozovatel webu Alpy.net neodpovídá za pravdivost a správnost údajů v tomto článku. Obsah článku nevyjadřuje názory a postoje provozovatele. Za obsah výše zobrazeného PR článku a legálnost užití v článku zobrazených obrázků odpovídá výhradně vkladatel článku, který při vkládání článku prohlásil, že vlastní autorská práva potřebná ke zveřejnění textu i obrázků na stránkách Alpy.net.
Sponzorované odkazy:

Náhodně vybrané PR články:
Na trhu dnes najdete mnoho lavinových vyhledávačů. 1anténové, 2anténové, 3anténové, červené, zelené, modré, laciné, drahé, velké, malé…Není jednoduché vybrat ten pravý. Cílem následujícího textu je usnadnění vašeho výběru.
Současná sněhová nadílka umožnila zahájení denního provozu vleků a lanovek v Bad Gasteinu a okolních střediscích již 7.12.2012. Sjezdovky jsou zatím prázdné a výborně upravené. Zahraničních návštěvníků je minimum a místní si zatím dávají pouze krátké jízdy, takže se na sjezdovkách můžete odvázat. Nadšenci pro jízdu v hlubokém sněhu mají možnost si užít svého freeridu, protože sněhu je dost.
Tvar také dělá své. Článek o designu, bezpečnosti ale i pohodlí, které dělá z helmy buď skvělého pomocníka nebo příšernou přítěž. Dozvíte se také, jak helmu pro vaše děti vybrat tak, aby se z ní stal právě skvělý pomocník.
Rakouské lyžařské areály se sice často svou velikostí nemohou měřit s francouzskými a světovým věhlasem se švýcarskými, zato nabízejí cenově dostupné ubytování, moderní lanovky a nejkratší dopravní spojení z Česka. Lyžování v Rakousku je proto pro českého lyžaře nejatraktivnější alternativou, jak strávit zimní dovolenou v zahraničí.
Rádi cestujete po horských masivech? Objevujete krásy České republiky? Nejlépe si odpočinete v přírodě, daleko od ruchu a prachu velkoměsta? Pak je pro vás jistě tou nejlepší dovolenou pobyt v přírodě.
Itálie je oblíbenou dovolenkovou destinací nejen přes léto, ale také v zimě. Tato krásná země známá svou nádhernou přírodou a skvělým jídlem láká díky přírodnímu bohatství i k zimním radovánkám. Ceny zimní dovolené v italských Alpách jsou stejně lákavé jako lyžování v malebné krajině.

Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
 
Konverze stránky do PDF:
Tuto stránku můžete stáhnout a uložit (vytisknout) jako PDF dokument.
 Nové na ALPY.NET:
Dopravní informace
Dopravní info ...
Rezervace hotelů
Ubytování
Tyto stránky byly vybrány Národní knihovnou ČR jako kvalitní zdroj, který by měl být uchován do budoucna
a stát se součástí českého kulturního dědictví. Stránky jsou archivovány několikrát ročně a jejich záznam
je součástí České národní bibliografie a katalogu NK ČR.

This website has been chosen by the National Library of the Czech Republic as a quality resource to be preserved
for the future and become part of the Czech cultural heritage. It is archived several times a year and its record
is included in the Czech National Bibliography and the National Library catalogue.
 
  Prezentujte se na ALPY.NET - umístěte reklamu do Průvodce po Alpách. Informace o reklamě na tomto webu naleznete zde ...
 
  Zajímavé odkazy: Aktuální info z Dachsteinu
  © 1996 - 2017, Jiří Hrbáček - ALPY.NET                     Poslední aktualizace: 10.12.2011 E-MAIL  
> > > Podmínky používání těchto www stránek < < <
Stránka byla vygenerována 17.10.2017 v 19:00