Průvodce po Alpách
Dnes je 24. 3. 2017    
ALPY.NET PRŮVODCE POČASÍ LYŽOVÁNÍ UBYTOVÁNÍ UŽITEČNÉ INFORMACE DISKUZNÍ FÓRUM
PR články
Poslední vložené | Náhodný článek | Seznam všech článků | Pravidla a návody | Vložit nový PR článek | 

Vložení nového PR článku

   Na tomto místě můžete zdarma vložit vlastní PR článek. Můžete zde prezentovat své ubytovací zařízení, své stránky, svůj výrobek nebo produkt, své aktivity nebo třeba svůj internetový obchod. Článek však musí nějakým zjevným způsobem souviset s tématikou Alp, Rakouska, turistiky, horolezectví, hor, sportu, rekreace, ubytování, outdoorového vybavení nebo outdoorových aktivit. Může se také zabývat finančnímy, lékařskými nebo bezpečnostními aspekty výše uvedeného.

   Do článku můžete vkládat odkazy (maximálně však 3 různé) na jiné weby a také můžete vkládat obrázky. Obrázky musí být dostupné někde na internetu, protože do PR článku nelze obrázky uploadovat (zobrazovat je možné pouze obrázky uložené na jiných webech). K takovému přístupu nás donutilo opakované vkládání obrázků porušujících autorská práva a následné složité dokazování že provozovatel tohoto webu není zodpovědný za jejich zveřejnění zde.

   Ke vložení PR článku slouží formulář, který naleznete níže. K formárování textu článku můžete využít několik předdefinovaných formátovacích značek, které umožní zapsat tučný, podtržený, kurzívou psaný i centrovaný text. Ke zpřehlenění textu můžete využít i značky pro odstavce. Všechny značky jsou párové a musíte tedy vždy použít počáteční i koncovou formátovací značku. Podobný způsob práce s textem je běžně používán v nejrůznějších diskuzních fórech a je velmi jednoduchý. Pokud budete potřebovat podrobnější návod, podívejte se na Podrobný popis formátování textu a vkládání odkazů a obrázků.

   Při vyplňování formuláře je potřeba vyplnit všechny položky včetně vašeho e-mailu. Ten nebude nikde publikován, slouží pouze jako kontaktní e-mail na autora článku. Na tento e-mail budou zaslány informace o schválení a publikování článku na serveru alpy.net. V případě neschválení článku také důvod odmítnutí případně návrhy na nezbytné úpravy, které by umožnily článek publikovat.

   Článek musí mít smysluplný a užitečný obsah a nesmí vykazovat známky reklamy. Musí být dostatečně dlouhý - vodítkem pro vás může být červená svislá čára v náhledu textu článku, která při dostatečně dlouhém článku přejde v zelenou. PR článek s malým množstvím textu v podstatě nemá žádný praktický význam, protože internetoví vyhledávací a indexovací roboti (google, seznam, ...) budou takovému článku přikládat pouze velmi malý význam. Krátký článek bude pravděpodobně málo zobrazovaný a tedy i málo čtený.

Formulář pro vložení PR článku
Vložení článku:
Všechny položky musí být vyplněny.
Nadpis článku:
Úvod/popis:
           
Článek:
Větší text článku


(Zkontrolujte si, jak bude takto napsaný článek vypadat.)

Do článku můžete vložit maximálně 3 URL adresy (odkazy) ve tvaru:
[url=http://www.vaseadresa.cz]text odkazu[/url]

Do článku můžete vložit obrázky ve tvaru:
[img=http://www.adresaobrazku.cz]popis obrázku[/img]
(lze vkládat pouze obrázky umístěné někde na internetu)

Pro přehlednost článku můžete použít tyto atributy:
[b]tučný text[/b]
[i]text napsaný kurzívou[/i]
[u]podtržený text[/u]
[center]centrovaný text[/center]
[p]text odstavce[/p]

Podrobnější popis práce s formátováním textu a vkládáním odkazů a obrázků naleznete v nápovědě.

Vložením článku souhlasíte s těmito pravidly:

  • Článek musí být informativního užitečného charakteru, nesmí vykazovat známky reklamy. Odkazy v článku nesmí odkazovat na warez a erotické stránky
  • Zveřejnění článku může být provozovatelem serveru Alpy.net odmítnuto a to i bez udání důvodu.
  • Vkladatel článku musí vlastnit autorská práva k užití vkládaného textu i obrázků na stránkách Alpy.net
  • Vložením článku dáváte svolení provozovateli serveru Alpy.net na publikaci a propagaci vloženého článku jakýmkoliv způsobem, dále svolení na úpravu a odstranění článku.
  • Za obsah článku odpovídá vkladatel článku.
  • Vkladatel souhlasí s případným zasíláním informací od Alpy.net, v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb.
S výše uvedenými pravidly souhlasím a prohlašuji že vlastním autorská práva potřebná k užití textu a obrázků na stránkách Alpy.net
  
E-mail:
 
 

Musíte vložit vaši platnou E-Mailovou adresu. E-Mail nebude nikde zveřejněn - slouží pouze pro administrátora jako kontakt na Vás jako vkladatele článku. Anonymní články nezveřejňujeme.
 
Ubytování v Holandsku
'Vakantiewoning 22p.', 10-pokojová polovina dvojdomku 300 m2 na 2 podlažích, účelné a útulné zařízení: otevřený obývací pokoj/jídelna, jídelní stůl, TV, plynové topení a kamna na dřevo. 3x pokoj, v kazdem pokoji 2x lůžko a umyvadlo. Velká, otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, sprcha/WC, WC zvlášť. V horním patře: 4x pokoj, v kazdem pokoji 2x lůžko a umyvadlo. 1x pokoj, 4x lůžko a umyvadlo. 1x pokoj, 2x lůžko a 1 x 2 lůžka nad sebou, umyvadlo. 1x dětský pokoj, TV. Sprcha, WC zvlášť. Pěkný výhled.
Ubytování ve Švýcarsku
1-pokojový byt 36 m2: obývací pokoj/jídelna, 1x dvoulůžko, kabelová TV a rádio. Kuchyňský kout. Koupelna/WC. Balkon, jižní orientace. Velmi pěkný panoramatický výhled. K dispozici: telefon. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes.
Ubytování ve Švýcarsku
'Bamby', 5-pokojová chata 100 m2 na 3 podlažích: obývací pokoj/jídelna, otevřený krb a kabelová TV. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha/WC. Ve spodním patře: 1x malý pokoj, 2x lůžko. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. 1x pokoj, 2x lůžko. Koupelna/WC. V podkroví: 1x zkosený pokoj, 1x lůžko. Balkon, východní orientace a severní orientace, terasa, jihozápadní orientace, trávník. Zahradní nábytek, gril. Pěkný výhled do údolí. Parkování, garáž.
Ubytování ve Švýcarsku
'Terrasses Du Soleil 9a', 1-pokojový byt 26 m2 ve 3. patře: obývací pokoj/ložnice, 1x vysunovací lůžko (2 os.), kabelová TV. Vstup na balkon. Kuchyně u vstupu (2 plotýnky). Koupelna/WC. Balkon, jižní orientace. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na hory a na město. K dispozici: Internet (Analog/ISDN). Parkování č. 15.
Tyto stránky byly vybrány Národní knihovnou ČR jako kvalitní zdroj, který by měl být uchován do budoucna
a stát se součástí českého kulturního dědictví. Stránky jsou archivovány několikrát ročně a jejich záznam
je součástí České národní bibliografie a katalogu NK ČR.

This website has been chosen by the National Library of the Czech Republic as a quality resource to be preserved
for the future and become part of the Czech cultural heritage. It is archived several times a year and its record
is included in the Czech National Bibliography and the National Library catalogue.
Ubytování v Chorvatsku. On-line rezervace ubytování. Apartmány Triglav, Julské Alpy
 
  Prezentujte se na ALPY.NET - umístěte reklamu do Průvodce po Alpách. Informace o reklamě na tomto webu naleznete zde ...
 
  Zajímavé odkazy: Otevření cesty Gamsgrubenweg v oblasti Grossglockneru
  © 1996 - 2017, Jiří Hrbáček - ALPY.NET                     Poslední aktualizace: 9.12.2011 E-MAIL  
> > > Podmínky používání těchto www stránek < < <
Stránka byla vygenerována 24.03.2017 v 11:07