Průvodce po Alpách
Dnes je 20. 1. 2017    
ALPY.NET PRŮVODCE POČASÍ LYŽOVÁNÍ UBYTOVÁNÍ UŽITEČNÉ INFORMACE DISKUZNÍ FÓRUM
PR články
Poslední vložené | Náhodný článek | Seznam všech článků | Pravidla a návody | Vložit nový PR článek | 

Vložení nového PR článku

   Na tomto místě můžete zdarma vložit vlastní PR článek. Můžete zde prezentovat své ubytovací zařízení, své stránky, svůj výrobek nebo produkt, své aktivity nebo třeba svůj internetový obchod. Článek však musí nějakým zjevným způsobem souviset s tématikou Alp, Rakouska, turistiky, horolezectví, hor, sportu, rekreace, ubytování, outdoorového vybavení nebo outdoorových aktivit. Může se také zabývat finančnímy, lékařskými nebo bezpečnostními aspekty výše uvedeného.

   Do článku můžete vkládat odkazy (maximálně však 3 různé) na jiné weby a také můžete vkládat obrázky. Obrázky musí být dostupné někde na internetu, protože do PR článku nelze obrázky uploadovat (zobrazovat je možné pouze obrázky uložené na jiných webech). K takovému přístupu nás donutilo opakované vkládání obrázků porušujících autorská práva a následné složité dokazování že provozovatel tohoto webu není zodpovědný za jejich zveřejnění zde.

   Ke vložení PR článku slouží formulář, který naleznete níže. K formárování textu článku můžete využít několik předdefinovaných formátovacích značek, které umožní zapsat tučný, podtržený, kurzívou psaný i centrovaný text. Ke zpřehlenění textu můžete využít i značky pro odstavce. Všechny značky jsou párové a musíte tedy vždy použít počáteční i koncovou formátovací značku. Podobný způsob práce s textem je běžně používán v nejrůznějších diskuzních fórech a je velmi jednoduchý. Pokud budete potřebovat podrobnější návod, podívejte se na Podrobný popis formátování textu a vkládání odkazů a obrázků.

   Při vyplňování formuláře je potřeba vyplnit všechny položky včetně vašeho e-mailu. Ten nebude nikde publikován, slouží pouze jako kontaktní e-mail na autora článku. Na tento e-mail budou zaslány informace o schválení a publikování článku na serveru alpy.net. V případě neschválení článku také důvod odmítnutí případně návrhy na nezbytné úpravy, které by umožnily článek publikovat.

   Článek musí mít smysluplný a užitečný obsah a nesmí vykazovat známky reklamy. Musí být dostatečně dlouhý - vodítkem pro vás může být červená svislá čára v náhledu textu článku, která při dostatečně dlouhém článku přejde v zelenou. PR článek s malým množstvím textu v podstatě nemá žádný praktický význam, protože internetoví vyhledávací a indexovací roboti (google, seznam, ...) budou takovému článku přikládat pouze velmi malý význam. Krátký článek bude pravděpodobně málo zobrazovaný a tedy i málo čtený.

Formulář pro vložení PR článku
Vložení článku:
Všechny položky musí být vyplněny.
Nadpis článku:
Úvod/popis:
           
Článek:
Větší text článku


(Zkontrolujte si, jak bude takto napsaný článek vypadat.)

Do článku můžete vložit maximálně 3 URL adresy (odkazy) ve tvaru:
[url=http://www.vaseadresa.cz]text odkazu[/url]

Do článku můžete vložit obrázky ve tvaru:
[img=http://www.adresaobrazku.cz]popis obrázku[/img]
(lze vkládat pouze obrázky umístěné někde na internetu)

Pro přehlednost článku můžete použít tyto atributy:
[b]tučný text[/b]
[i]text napsaný kurzívou[/i]
[u]podtržený text[/u]
[center]centrovaný text[/center]
[p]text odstavce[/p]

Podrobnější popis práce s formátováním textu a vkládáním odkazů a obrázků naleznete v nápovědě.

Vložením článku souhlasíte s těmito pravidly:

  • Článek musí být informativního užitečného charakteru, nesmí vykazovat známky reklamy. Odkazy v článku nesmí odkazovat na warez a erotické stránky
  • Zveřejnění článku může být provozovatelem serveru Alpy.net odmítnuto a to i bez udání důvodu.
  • Vkladatel článku musí vlastnit autorská práva k užití vkládaného textu i obrázků na stránkách Alpy.net
  • Vložením článku dáváte svolení provozovateli serveru Alpy.net na publikaci a propagaci vloženého článku jakýmkoliv způsobem, dále svolení na úpravu a odstranění článku.
  • Za obsah článku odpovídá vkladatel článku.
  • Vkladatel souhlasí s případným zasíláním informací od Alpy.net, v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb.
S výše uvedenými pravidly souhlasím a prohlašuji že vlastním autorská práva potřebná k užití textu a obrázků na stránkách Alpy.net
  
E-mail:
 
 

Musíte vložit vaši platnou E-Mailovou adresu. E-Mail nebude nikde zveřejněn - slouží pouze pro administrátora jako kontakt na Vás jako vkladatele článku. Anonymní články nezveřejňujeme.
 
Ubytování ve Francii
1-pokojový byt 23 m2 ve 8. patře: obývací pokoj/jídelna, 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm), 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm), TV. Malý kuchyňský kout u vstupu (2 plotýnky, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna/WC. Balkon, jižní orientace. Výhled na sjezdovku. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes.
Ubytování v Turecku
3-pokojový byt 75 m2 ve 9. patře, velmi pěkné a útulné zařízení: obývací pokoj 22 m2, jídelní stůl, TV-satelit a DVD. Vstup na balkon. 1x pokoj 15 m2, 1x francouzské lůžko a klimatizace. 1x pokoj 16 m2, 1x francouzské lůžko, sprcha/WC a klimatizace. Otevřená kuchyně 6 m2 (4 plotýnky, myčka, elektrický kávovar). WC zvlášť. Klimatizace. Balkon 22 m2, balkon 6 m2. Pěkný výhled na moře. K dispozici: pračka, žehlička.
Ubytování v Polsku
3-pokojový byt 120 m2, v přízemí, komfortní, pěkné a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní kout a kabelová TV (plochá obrazovka), rádio a DVD. Vstup na zahradu, na terasu. 1x pokoj, 2x lůžko. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka), jídelní stůl. WC zvlášť, vana/sprcha/bidet/WC. Plynové topení. Terasa. Výhled na město. K dispozici: dětská postýlka do 3 let. Parkování (oplocené, 2 auta).
Ubytování v Belgii
'La Rochette (voorheen La Ferme Hollogne)', 7-pokojový dům 230 m2 na 3 podlažích, prostorné, renovovaný v roce 2011, komfortní a útulné zařízení: vstup, umyvadlo a WC zvlášť. Vstup na zahradu. Obývací pokoj, otevřený krb, kabelová TV, stereo přehrávač a DVD. Velká kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar), jídelní stůl. WC zvlášť. V horním patře: 2x pokoj s dvoulůžkem, v kazdem pokoji, 1x francouzské lůžko. 2x pokoj s dvoulůžkem, v kazdem pokoji 2x lůžko. Koupelna/sprcha/WC. Ve 2. patře: 1x pokoj, 2x lůžko. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. Koupelna, WC zvlášť. K dispozici: pračka, sušička, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka. Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Nekuřácký dům. 8-Auto nepostradatelné. Ve vedlejší sezóně možnost pronájmu od pátku do pondělí a od pondělí do pátku. Spotřeba vody k placení na místě.
Tyto stránky byly vybrány Národní knihovnou ČR jako kvalitní zdroj, který by měl být uchován do budoucna
a stát se součástí českého kulturního dědictví. Stránky jsou archivovány několikrát ročně a jejich záznam
je součástí České národní bibliografie a katalogu NK ČR.

This website has been chosen by the National Library of the Czech Republic as a quality resource to be preserved
for the future and become part of the Czech cultural heritage. It is archived several times a year and its record
is included in the Czech National Bibliography and the National Library catalogue.
Ubytování v Německu. On-line rezervace ubytování.
Hotel Gasthof Löwen, Kohlgasse 1, 6800 Feldkirch, Rakousko
Hotel Gasthof Löwen - on-line rezervace ubytování
Kohlgasse 1, 6800 Feldkirch, Rakousko
Typický hotel Vorarlberg je pouze 2,5 km od středověkého centra města Feldkirch a prezentuje se jako centrální výchozí bod na výlety do rekreační
Typický hotel Vorarlberg je pouze 2,5 km od středověkého centra města Feldkirch a prezentuje se jako centrální výchozí bod na výlety do rekreační oblasti mezi Bodamským jezerem a městem Arlberg.
 
  Prezentujte se na ALPY.NET - umístěte reklamu do Průvodce po Alpách. Informace o reklamě na tomto webu naleznete zde ...
 
  Zajímavé odkazy: Alpy zasáhnou silné deště i sněžení
  © 1996 - 2017, Jiří Hrbáček - ALPY.NET                     Poslední aktualizace: 9.12.2011 E-MAIL  
> > > Podmínky používání těchto www stránek < < <
Stránka byla vygenerována 20.01.2017 v 06:42